Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Na sta prituzbe? Na to sto imam svoje misljenje? Na to sto ne mislim da je Partizan najbolji na svetu? Znaci nemam pravo na svoje misljenje? Nemam pravo da iznesem cinjenice?
Jel sam to ja terao nekoga u picku materinu i psovao nekome majku?
Ako Keyser Söze za izreceno nije zasluzio ban, svaka cast onda!

EDIT:
Takodje i ovaj Slobodan zasluzuje da bude kaznjen. Vredja iz posta u post. Dok ga ja ne pominjem uopste, jer mi je ispod svakog nivoa da se upustam u rasprave sa njim. Ja da pisem sta oni pisu, verujem da bi davno popio ban.
Sloba пише:Što se tiče džoa pridružujem se željama, čestitkama i pozdravima ostalih forumaša ka njemu. :cheers: Takođe on ne navija za Vošu to je neki bot koji se tako predstavlja.. on je Zvezdaš. Šteta što bruka normalne Zvezdaše koji su noćas lepo ispratili utakmicu..
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 22:46, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mislim da si za ovih par nedelja bitisanja na forumu stekao reputaciju kompleksaša i dosade božje. Ne opravdavam slanje u materinu, ali razumem zašto su besni - lažno se predstavljaš od starta i svaki tvoj post može da izazove lavinu negativnih reakcija u temama koje su vezane za Partizan. Možda je bolje da ne ideš tamo, ćisto zbog mira u kući. On je dobio upozorenje - to je više nego dovoljno.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Upozorenje vise nego dovoljno za teranje u picku materinu i lavine uvreda? Smesno. Iskreno se nadam da ce Orthodox reagovati kako treba i kazniti ga adekvatno. Od tebe to nisam ni ocekivao.
I zabole me savrseno sta pojedinci misle o meni.

Znaci ja sad da krenem da teram ljude u materinu isto bih prosao samo sa opomenm? Vazi.
Ja sam dobio opomenu i kazneni bod zato sto sam rekao da treba bolje da se uradi onaj adejt. Znaci to dvoje je isto? Sramota!
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Orthodox mu je i dao to upozorenje.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Znaci na ovom forumu su dozvoljena vredjanja? Ok, nisam znao. Ubuduce znam... Samo ocekujem isti tretman, ako budem nekada vredjao nekoga. Mada nije u mom maniru nisam ostrascena seljacina...
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ja ne bih trpeo takvu nepravdu. Šta znam, verovatno bih otišao sa foruma zauvek.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne budi tvrdoglav ni bezobrazan. Nisu dozvoljena vredjanja i u zavisnosti od učestalosti i količine uvreda dobija se upozorenje odredjenog nivoa. Ne znam šta ti sad nije jasno. Ako želiš da vidiš kako to upozorenej izgleda, izvoli, izvredjaj nekoga, pa ću ti pokazati.

Srdačan pozdrav,
Zele
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

@Keyser Söze
Ovo neki pokusaj da budes zanimljiv? Nivo vrtic...
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:12, учитано 1 пут укупно.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

zele пише:Ne budi tvrdoglav ni bezobrazan. Nisu dozvoljena vredjanja i u zavisnosti od učestalosti i količine uvreda dobija se upozorenje odredjenog nivoa. Ne znam šta ti sad nije jasno. Ako želiš da vidiš kako to upozorenej izgleda, izvoli, izvredjaj nekoga, pa ću ti pokazati.

Srdačan pozdrav,
Zele
Znaci nije dovoljno ucestalo kada me lik dva puta najstrasnije izvredja?
Nije ucestalo kada Slobodan ne moze da napise post da ne pokusa da me uvredi i isprovocira i kada mi daje bez razloga neke negativne poene? I ako sam mu vec rekao par puta da nemam nameru da se upustam u rasprave sa nekim kao sto je on. Jer mi je ispod svakog nivoa.

I onda jos ja na kraju ispadnem bezobrazan, jer trazim da se adekvatno kaze za takve stvari. Fantasticno.
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Ne znam koliko ovo pomaže, ali uopšte ne znam šta se navijači jednih pleću u teme drugih, to nikad neće da mi bude jasno, valjda je logično da svako gleda u svoje dvorište. To je ista ona fora kada naši idu na Index.hr da pljuju ili Hrvati na Blic.rs da rade isto.

Ja bih vam savetovao da prestanete i sa provokacijama i sa uvredama.

U redu je da svako ima svoje mišljenje, to je pravo svakog od nas, ali to ne mora da znači da treba da ga nekome trlja na nos. Postoji pravo vreme i pravo mesto za iskazivanje mišljenja i čovek mora da uvidi gde i kada šta treba da kaže. Ako ne voliš jedan klub, tema posvećena navijačima tog kluba svakako nije mesto gde treba da ističeš zašto ga ne voliš. To je u virtuelnom svetu isto kao da si u stvarnom svetu večeras uleteo na jug i krenuo da vičeš protiv Partizana - nepromišljeno.

Uvredljiv govor je, naravno, za svaku osudu i psovke treba sankcionisati.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Upravo tako Dušane. :cheers:
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

džo пише:Znaci nije dovoljno ucestalo kada me lik dva puta najstrasnije izvredja?

Nije ucestalo kada Slobodan ne moze da napise post da ne pokusa da me uvredi i isprovocira i kada mi daje bez razloga neke negativne poene? I ako sam mu vec rekao par puta da nemam nameru da se upustam u rasprave sa nekim kao sto je on. Jer mi je ispod svakog nivoa.



I onda jos ja na kraju ispadnem bezobrazan, jer trazim da se adekvatno kaze za takve stvari. Fantasticno.
Smaras.
Последње учитавање од arseNal-serbia дана 05 Авг 2015, 23:24, учитано 1 пут укупно.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

dukiss пише:Ne znam koliko ovo pomaže, ali uopšte ne znam šta se navijači jednih pleću u teme drugih, to nikad neće da mi bude jasno, valjda je logično da svako gleda u svoje dvorište. To je ista ona fora kada naši idu na Index.hr da pljuju ili Hrvati na Blic.rs da rade isto.

Ja bih vam savetovao da prestanete i sa provokacijama i sa uvredama.

U redu je da svako ima svoje mišljenje, to je pravo svakog od nas, ali to ne mora da znači da treba da ga nekome trlja na nos. Postoji pravo vreme i pravo mesto za iskazivanje mišljenja i čovek mora da uvidi gde i kada šta treba da kaže. Ako ne voliš jedan klub, tema posvećena navijačima tog kluba svakako nije mesto gde treba da ističeš zašto ga ne voliš. To je u virtuelnom svetu isto kao da si u stvarnom svetu večeras uleteo na jug i krenuo da vičeš protiv Partizana - nepromišljeno.

Uvredljiv govor je, naravno, za svaku osudu i psovke treba sankcionisati.
Nikoga ja ne provociram, ne znam koliko puta to moram da ponovim. Niti trljam nekome nesto na nos. Kazem ono sto mislim, a to je da je Partizan mnogo losiji, nego sto vlada misljenje. Navijao sam za njih, kao sto navijam za svaki nas klub u Evropi i daleko od toga da ne volim Partizan. Uvek cu navijati za nase klubove. Ali to ne znaci da treba da kazem da su sjajni i da kidaju kako igraju, kada nije tako. Danas da nije bilo onog nepostojeceg penala i crvenog, tesko da bi ovo ovako zavrsilo, taj trenutak je prelomio mec. Realno jedino su Brasanac i Zivkovic pokazali nesto, ostali ocaj. To nije vikanje protiv Partizana. Samo mi Srbi tripujemo da moras da hvalis nase, jer su nasi bez obzira na sve. Zato i jesmo tu gde jesmo, jer mazemo oci sebi i zivimo u snovima.

Slazem se da psovke trebaju i moraju da se sankcionisu, zato sam i reagovao ovde, ali nista od toga. Jer svakako da neka nebitna opomena nije adekvatna sankcija za onakve uvrede.
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Druže, ja ne znam šta hoćeš više. Dobio je čovek upozorenje odredjene vrednosti. Sankcije su preduzete odluka je takva. Nema razloga više da se vraćamo na to, desilo se, izrečena je kazna i završilo se. Hoćeš sad narednoh 50 postova da raspravljamo o tome? Nema smisla, život ide dalje. Niti će se njemu sad upozorenje skinuti, niti će mu se dodavati novo za isti prekršaj.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

dzo ko god da si nemoj da se pravis glup. Sve sto si ti napisao i izgovorio u svim mogucim temama je bilo u takvom kontekstu da samo pali masu i podstice diskusiju na nivou koji nije primeren, nekada je to Sloba radio, ali nakon nekog vremena mu je ukazano da ne pise na taj nacin i sada normalno vodi diskusiju i sa Grobarima i sa Delijama, naravno varnica i koja grublja rec ce uvek biti ali je to dosta normalnije sad nego sto je bilo pre. Tako da mozes sve to sto ti zelis da se kaze na drugaciji i prijatniji nacin, ali mozda ne znas, onda nisi ti kriv, ako neces onda imas problem sa samim sobom.

I ti si se bas uvredio jer ti je neka virtualna osoba napisala neku psokvu o ne skupila se muda na tastaturi ili sta? Znaci mene nerviras kako provociras Grobare, a cak ni ne navijam za Partizan. Prestani idi nadji zivot.
Последње учитавање од salel дана 05 Авг 2015, 23:32, учитано 1 пут укупно.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

zele пише:Druže, ja ne znam šta hoćeš više. Dobio je čovek upozorenje odredjene vrednosti. Sankcije su preduzete odluka je takva. Nema razloga više da se vraćamo na to, desilo se, izrečena je kazna i završilo se. Hoćeš sad narednoh 50 postova da raspravljamo o tome? Nema smisla, život ide dalje. Niti će se njemu sad upozorenje skinuti, niti će mu se dodavati novo za isti prekršaj.
Smatram da je upozorenje nedovoljna kazna i da je morao da dobije ban. Upozorenja su zasluzili ostali cije sam takodje postove prebacio ovde. Dok je doticni svakako zasluzi ban za ono. Ali dobro vi smatrate da je to samo za neku tamo opomenu, ok. Nadam se samo da nece ubuduce vladati dupli arsini. Jer vec jesu, ja za svoje misljenje dobih opomenu, a on dobije za vredjanje. Uostalom nije ni bitno, vi vodite forum kako smatrate da treba...
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

salel пише:dzo ko god da si nemoj da se pravis glup. Sve sto si ti napisao i izgovorio u svim mogucim temama je bilo u takvom kontekstu da samo pali masu i podstice diskusiju na nivou koji nije primeren, nekada je to Sloba radio, ali nakon nekog vremena mu je ukazano da ne pise na taj nacin i sada normalno vodi diskusiju i sa Grobarima i sa Delijama, naravno varnica i koja grublja rec ce uvek biti ali je to dosta normalnije sad nego sto je bilo pre. Tako da mozes sve to sto ti zelis da se kaze na drugaciji i prijatniji nacin, ali mozda ne znas, onda nisi ti kriv, ako neces onda imas problem sa samim sobom.

I ti si se bas uvredio jer ti je neka virtualna osoba napisala neku psokvu o ne skupila se muda na tastaturi ili sta? Znaci mene nerviras kako provociras Grobare, a cak ni ne navijam za Partizan. Prestani idi nadji zivot.
Nije me uvredilo, niti najmanje, samo sam trazio sankciju za to. Imam pravo. Kao sto imam i pravo da pisem sta hocu. Jbg demokratija.
p.s.
I nadje covek sa 9000+ postova da mi kaze da nadjem zivot. Opasan si... :slap:
Последње учитавање од džo дана 05 Авг 2015, 23:36, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Meni je Ortodoks ujak, evo ga dao mi je upozorenje sa istog lap topa, gledali smo utakmicu kod njega. Ne znam šta pokušavaš da postigneš pisanjem ovde. Neće me banovati svakako.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Keyser Söze пише:Meni je Ortodoks ujak, evo ga dao mi je upozorenje sa istog lap topa, gledali smo utakmicu kod njega. Ne znam šta pokušavaš da postigneš pisanjem ovde. Neće me banovati svakako.
Moras jos da radis na ovim pokusajima da ispadnes zanimljiv. Ne ide ti.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Aha znaci bio bi srecniji i zadovoljniji da je ta osoba dobila ban? Imas 10 godina i rade te stvari?

Smeker je deo ove zajednice 4-5 godina, bio administrator, moderator, itd. radio sve i svasta kako bi ovaj forum opstao. Tako da svoje vreme i postove provedene ovde nisam potrosio na gluposti i svadju vec na neki vid druzenja i zabave koji ti ocigledno ne razumes jer imas problema ocigledno sa samim sobom.
Последње учитавање од salel дана 05 Авг 2015, 23:40, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”