Žalbe na rad administratora i moderatora

Opšte informacije o forumu i mesto gde se možete predstaviti zajednici, informisati o nama , pohvaliti nas ili nas kritikovati.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

UPRAVA NAPOLJE! SLOBA ZA ADMINA!!!
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam svoj zato sam i slabije na svih 5-10 kolko ih ima u regionu ali jako aktivno se trudim da učestvujem u svim forumima i da predlažem razne stvari.

Lako je reći ja bih tako uradio. Ja predlažem, učestvujem u diskusijama svugde mada iskreno nemam vremena zadnjih meseci ni za internet generalno kao pre, ni fm ne igram al opet sam tu. :)

Nisam kritikovao Mareta direktno i ako mogu jer pristrasno radi svoj posao, predložio sam konkretne stvari koje bi trebalo sprovesti u delo. :) Profesionalizam je majka, neka tako i obavlja svoj posao - profesionalno. ;)
Последње учитавање од Sloba дана 10 Авг 2014, 20:47, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

mare je u sportskom delu zaduzen za teme C. Zvezde. Za deo o Partizanu je zaduzen Alexandar. Za sve ostale stvari gde ima interesovanja, tu smo svi. Medjutim necemo da pratimo sve vesti nego ono sto se cini naj interesantnijim iz razloga sto nismo sportski portal vec FM forum, te je jedino vazno da za FM sve ima, a ostalo u tom delu je samo rekreacija. Niko ne brani ni tebi ni bilo kome da postavi u sportskom delu svaku vest koju zeli. korisnici odaberu da li zele illi ne da caskaju o tome, a da pratmio svaki klub to necemo sigurno iz razloga sto ce u tim temama biti 2 i po posta na svakih 6 meseci.

Što se tice Maretovog odnosa, nisam video da je uradio ista lose osim sto je diskutovao tamo gde je hteo kao i svaki drugi korisnik ovog foruma. Ja mislim da postoji neki problem jer je Mare drugacije boje pa ga gledate kao moderatora a ne kao korisnika, pa zbog toga njegove stavove dozivljavate drugacije. On je ovakav bio i kad nije bio moderator, a i tada a i sada imate pravo na kulturnu diskusiju sa njim, kao i on sa vama. U ostalom, sa svakim clanom se moze razgovarati samo na taj nacin i pravilo vazi za sve, bez obzira na boju imena.
boskedokoske
Status: Није на вези

Порука од boskedokoske »

Jesi ti procitao sta je on napisao?Ako jesi hvala,da znam za ubuduce da smem da koristim reci glupan i retard kada se nekome obracam.I mogao je da se upristoji da napise na koliko je ban,posto ne vidim da je napisano..
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kakav ban i čiji ban?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nisi dobio ban koliko sam upucen , vec zabranu pisanja na forumu zbog vredjanja moderatora, a to je inace posledica 3. po redu upozorenja koje si dobio. Pošto ti je samson jos 2012 dao jedno, Mare ti je veceras dodao dva odjednom i time uskratio mogucnost pisanja na forumu. Da si banovan, ne bi mogao forum ni da vidis, a ni da se regujes sa iste IP adrese. Dakle, sklonio sam ti jedno upozorenje, tako da si sad ostao na dva, jedno od samsona i jedno od Mareta. Mozes da nastavis da pises ali objasnih ti sta nosi trece po redu.

Takodje, sve je pocelo od Maretovog posta koji je protumacen kao ironican sa tvoje strane, a tako je protumacen kao sto sam vec gore napisao iz razloga jer ga je postavio Mare. Da je isto taj tekst kopirao Aca, niko ne bi reč rekao. Nakon toga, Mare piše da je post retardiran što se slažem da ne priliči moderatoru i jasno je da takvim komentarima nema mesta, no takodje takva vrsta razgovora se skoro uvek vodi u sportkom delu foruma sa skoro svima koji su na suprostavljenim stranama. Problem je ipak sto je takav post napisao Mare i tako ne sme da se ponasa moderator. Nakon toga, ti si napisao post koji si napisao i zarad toga, dobio ovu kaznu kao sasvim opravdanu jer - na svaki post koji se napise postoji dugme koje se zove ''report''. Na taj nacin, svaki korisnik moze da me obavesti da li negde povredjen pravilnik o ponasanju bilo kog clana foruma. Ja bih to video i resio bih onako kako treba, a resenje je isto kao i sada - za Mareta i ovako javno i u timskoj temi , izričem poslednju opomenu zbog ne primerenog pisanja i ophodjenja prema korisnicima. Sledeci njegov ispad ovakve vrste imace za posledicu oduzimanje uloge moderatora. Jedini razlog zbog čega i sada Mare nije udaljen sa tog mesta je upravo ovo gore sto sam napisao - kad god se pojavi on trpi odredjenu vrstu pritiska od vas nekolicine za sve sto napise ili uradi. Prosto i on je decak od krvi i mesa i mozda je njemu takodje preko glave svega vezano za komunikaciju sa vama. Svaki njegov potez kao i ovaj kada je samo kopirao tekst sa Sportskih se protumaci kao nesto loše i automatski se decko uzima kao meta za odstrel i ako nista bukvlano nije lose uradio.

Takodje, teme Partizana moze da moderise samo Aca, a Zvezdine teme samo Mare, da ne bi dolazili u sukob interesa da se cenzurise nesto sto moderatorima ne odgovara.

Ovaj profil ce ti biti obrisan posto je dupli, a komuniciraj sa svog starog profila faNste.
Последње учитавање од Orthodox дана 11 Авг 2014, 02:25, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

A gde Vam je tačno ta opcija "report" pošto mislim tj ubeđen sam da je mi, korisnici foruma koji nemamo nikakve funkcije (urednici, super urednici i admini) i nemamo tu opciju. :)

Vidim da je i Gagi to pominjao pre, opciju "report" ali ja je zaista ne vidim...
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Udjem na forum jednom u 15 dana,ako i toliko udjem i opet zateknem prepucavanje i napusavanje i prosto se pitam sto sam opet i ulazio.

Nije mi samo jasno,kako mozete da se useravate na Mandin trud i muku,da nam igru olaksa i ucini zanimljivom?
Jel mislite da je sve ovo jednostavno i lako?
Bas preterujete...


Da ste bar upola pisali u temi za igrace,kao sto ste tuzakali i napusavali jedni druge,ovu 2014icu bi igrao sigurno mnogo vise nego sto sam igrao do sad i zbog ovakvih stvari nemam zelju vise ovde da udjem.


Konstantno serete Mandi na glavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Idi i ne vracaj se
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Šalim se Klesimire, ne napuštaj nas.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

kLeSa пише:Da ste bar upola pisali u temi za igrace,kao sto ste tuzakali i napusavali jedni druge,ovu 2014icu bi igrao sigurno mnogo vise
:yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Slažem se. ;)
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Zasto je Tokelari obrisan post "Najbolji igrac prosle sezone ode u Japansku drugu ligu" u temi FKCZ?

Sta tu nije po pravilima ako moze neko nadlezan da objasni?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Обрисао сам јер неко може да схвати као провокацију. А и теби да кажем, да ћеш следећи пут добити упозорење ако опет напишеш било шта што има везе са политиком. :cheers:
Последње учитавање од Rossobianco дана 25 Дец 2014, 13:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Maree пише:А и теби да кажем, да ћеш следећи пут добити упозорење ако опет напишеш било шта што има везе са политиком. :cheers:
I ovo neko moze da shvati kao pretnju...

Jbt jos samo onaj folow da postane moderator i ode sve u k***c
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Praznici su. Opustite se malo svi. Mare, banuj post, bez brisanja. Nemojte o politici, nemojte da se svadjate i za promenu budite tolerantni. Sredicemo probleme.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Maree пише:Обрисао сам јер неко може да схвати као провокацију. А и теби да кажем, да ћеш следећи пут добити упозорење ако опет напишеш било шта што има везе са политиком. :cheers:
I tvoj post o Svinjosevicu je za mene provokacija pa nista nisam odgovarao, prema tome u najmanju ruku i ti tako treba da se ponasas. Ako si moderator nisi uvatio boga za muda.

I ne vidim kako neko moze da se isprovocira konstatacijom da je najbolji igrac lige otisao u Japansku drugu, gde je tu problem? Ta preventivna prica ne pije vodu

Pritom kao glumis mangupa i napises cenzura, eto bar jednom si ispeo da konstatujes kako treba

I molim Gagija da se javi i pogleda ovo, ako ce sveze punoletne pubertetlije da ovde zavode red, onda je pitanje momenta kad ce forum otici u k***c
Последње учитавање од TheBlues дана 25 Дец 2014, 17:28, учитано 4 пута укупно.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Mozda je japanska 2. liga politicki nekorektna? :xD:
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Rekoh gde treba da je reakcija bila nepotrebna. Tokelari nije strano podjebavanje i spamovanje u sportskom delu, on i Mare imaju istoriju, zbog toga je verovatno procenio da taj post može izazvati lavinu komentara i svađu. Kako god, pogrešio je, mada je sama moderacija sporskog dela jako nezhvalan posao.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Kancelarija / Office”