Mobilni telefoni

Sve vezano za svet kompjutera,ostale igre i dr.
Корисников грб
WildBoar
First Team Coach
Поруке: 242
Придружен: 12 Окт 2011, 21:38
Место: Indjija
Status: Није на вези

Порука од WildBoar »

Slika
ovaj ti je oko 95 evra i i ja sam ranije razmisljao njega da uzmem veruj mi neces se pokajati strasan fon

Slika
ovaj ti je bas old school oko 80 evra je
verujem da oba telefona mozes naci u nekom bolje snabdevenom mobile shopu u tvom gradu :cheers:
Корисников грб
chule
Assistant Manager
Поруке: 715
Придружен: 24 Окт 2010, 19:28
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од chule »

Ispade mi juce nokia u wc solju i pritom se raspadne, ja brze bolje vadi, izbacim bateriju i karticu, osusio preko noci i evo je sljaka ko sat, samo sto mi tastatura otisla u skepticku jamu.. Stvarno je neunistiv ovaj 6120 ebes mi sve.
Najveći bludnik grada Čikaga
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

chule пише:Ispade mi juce nokia u wc solju
:xD:

Sta si radio sa telefonom u wc, igrao igrice? :lol:
Корисников грб
chule
Assistant Manager
Поруке: 715
Придружен: 24 Окт 2010, 19:28
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од chule »

Nije bilo struje u wc-u i ja stavim telefon pod bradu kako bi jel osvetlio predeo, medjutim fon izleti, udari u solju raspadne se i upadne u solju. Pijan covek svasta radi :zelenko:
Najveći bludnik grada Čikaga
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

S obzirom da si bio pijan, ne bi me cudilo da je u kuci bilo struje a da ti nisi mogao da ubodes prekidac :zelenko:
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

hahahahahaha znaci nevjerujem sta si radio....koji si ti car! :ave:
Корисников грб
chule
Assistant Manager
Поруке: 715
Придружен: 24 Окт 2010, 19:28
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од chule »

@mladjo sve je moguce, bile mi patarice pa se malo zaneo :zelenko:

@TSG ma kakav crni car, kreten je prava rec xD
Najveći bludnik grada Čikaga
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Cak i pjan uspio si da razmisljas i da se snadjes za svjetlo, jednostavno nisi ti kriv brada te izdala! :xD:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jel ima neko download Milionera 2011 za mob?
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Купујем нови телефон, па бих молио за неке препоруке. Овако, волео бих да буде новији модел, значи пола године до 10-ак месеци највише стар. Највише волим Нокију. :shy: Што се тиче буџета, могу и до 300е да издвојим, али само ако ми се много свиди телефон. Највише бих волео да не прелази 200е. Да има оперативни систем, да је добар за слушање музике и да буде брз телефон (да не требам да чекам 2 секунде да ми уђе у јебене поруке или мени), камера ми је тотално небитна, као и да ли има/нема 3G. Наравно да подржава што већу меморијску картицу и најбитније да има WiFi. :cheers:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Слика Evo bubi ovo ti je moj predlog :lol:
Pazi sasvim ok,jeftin,ako ti ispadne na zurci,u skoli,u WC solju ili tako nesto ne sekiras se jer nisi bacio 200-300e,a moze da se salje poruka sa njega i da se zove,jos ako zalepis fotoparat za njega imas i kameru :xD: al rece da ti nije bitna kamera pa ti to ni ne treba :D
I jos imas super zmijice da ti nikad ne bude dosadno :xD:
Salim se,ne znam stvarno za mene su i mobilni nebitni,imam solidni k750i,mogu da zovem sa njega i da saljem prouke,cisto i da uslikam nesto zanimljivo ako vidim i to mi je dosta :D
Po meni mobilni samo skupe igracke :yesko:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

bubi.ue пише:Купујем нови телефон, па бих молио за неке препоруке. Овако, волео бих да буде новији модел, значи пола године до 10-ак месеци највише стар. Највише волим Нокију. :shy: Што се тиче буџета, могу и до 300е да издвојим, али само ако ми се много свиди телефон. Највише бих волео да не прелази 200е. Да има оперативни систем, да је добар за слушање музике и да буде брз телефон (да не требам да чекам 2 секунде да ми уђе у јебене поруке или мени), камера ми је тотално небитна, као и да ли има/нема 3G. Наравно да подржава што већу меморијску картицу и најбитније да има WiFi. :cheers:
http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... one_id=382
Mislim da je ovaj telefon sasvim solidan za te pare. Po meni najbolji paket prenesi i surfuj 500, gde placas odmah 2000, a mesecno 990 dinara, a dobijas 150 minuta u svim mrezama, 500 u telenor mrezi, 500 SMS poruka, i neogranicen internet. Iz iskustva osoba koje poznajem, telefon ih super sluzi i apsolutno nemaju nijednu primedbu na rad. Mislim da je Android. Inace, imao sam ga u rukama i touch ne koci uopste. :cheers:
Последње учитавање од -MiX- дана 27 Нов 2011, 23:35, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Нећу преко пакета, само за кеш. Иначе имаш ли још неки предлог, по могућству да је нека проверена марка?

Гледао сам нешто и за око су ми запале Нокије 5800, X6 и C6, па ако има неко искуства са овим телефонима...
Последње учитавање од bubi.ue дана 27 Нов 2011, 23:53, учитано 1 пут укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Jeste da trazis novije modele,ali baci pogled nokiu 5800,sada je oko 170€.Nisam puno pratio telefone u predhodnih godinu dana ali provereno znam da je ovaj telefon vrh.Ima wifi,XpressMusic je znaci naslov ti govori za muziku,e sad symbian zna da zeza ,nije nesto narocito brz telefon,ali takav je OS.Podrzava memorijsku do 16GB.Odlican ekran,sad ne znam da li si pre koristio touch screen malo ce ti biti problem da se naviknes da kucas poruke,ali ces se vremenom naviknuti.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Сад сам га напоменуо горе, као и још неке. Није мени проблем ако је стари модел, него је то обично онда и спорији телефон. Тј. застарео ОС има. Нисам имао тач скрин раније, али ако има да изађу појединачно слова (као тастатура), кад окренеш екран водоравно, онда није проблем. :)
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Pa sta znam,ali ti racunaj da svaki telefon koji napunis do kraja da ce sporije da ti radi :) .Ali kazem ti nisam bas gledao poslednjih godinu dana telefone,ovaj mi je drug koristio.U svakom slucaju ti izaberi par modela pa imas na moblinom svetu da ih uporedis,pa vidi koji je najbolji za te pare.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Код: Изаберите све

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2634/Sony-Ericsson/Vivaz-pro-U8i
evo ti ovaj Bubi :D jes da nije Nokia (j***s Nokiu :xD: ) ali proveren telefon,extra je :D
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ovako gledao sam po netu za burazera polovne iphone 4-ke.Cene se krecu od 370€ do skoro 500€.E sad ono sto mene buni je sto na nekim oglasima pise da radi na nekim givvey kartica(ovo sam kopirao sa oglasa nekog lika,nemam pojma da li se u stvari tako i pise) i Sim free.Koja je razlika izmedju te dve kartice?
Корисников грб
chule
Assistant Manager
Поруке: 715
Придружен: 24 Окт 2010, 19:28
Место: Šabac
Status: Није на вези

Порука од chule »

Pa sim free ti znaci da nije kodiran ni na jednu mrezu, odnosno moze da radi na svim, a to gevey sranje ne znam sta je sad sam uzeo da guglam.

edit:

Код: Изаберите све

http://www.iphone-srbija.com/iblog/139-gevey-sim-dodatak-za-otkljuavanje-iphone-a-4-je-stigao
Последње учитавање од chule дана 28 Нов 2011, 17:48, учитано 2 пута укупно.
Najveći bludnik grada Čikaga
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

hСлика

Ovo je moj sledeci telefon. :D

Neunistiv je, evo i dokaza, autom preko njega, bacali ga u vatru, drzali u akvarijumu, stavljali u cement mesalicu, nista....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3QS-ynw3Xks[/youtube]
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Virtuelni svet / Virtual World”