Lucidni snovi

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Nemanja.
Youth Team Coach
Поруке: 122
Придружен: 23 Јул 2011, 15:07
Место: Звездара
Status: Није на вези

Порука од Nemanja. »

Hm...sanjao sam razrednu jos iz osnovne skole (MILF 36 godina) i taman kad sam trebao da odem iz njenog stana naterao sam sebe da je kresnem. Eto, tako se kontrolisu snovi.
Последње учитавање од Nemanja. дана 02 Авг 2011, 14:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

tek sad ste nasli prvog za ovo...zaista mi se puno puta desi da razmisljam sta da radim u snu,medjutim jos jedna zanimljivost koju sam provalio(meni se stalno desava) da ako se preopteretim necim u toku dana ili uvce ako dugo o necemu razmisljam obavezno to sanjam,i kad god u snu padam probudim se pre nego sto padnem i isciam se nogama kao debil,sad se sve vise plasim da posto keva ustane pre mene i onda radi pokuci da necu nesto da se ispripujem i pocenm da joj pricam kao sto pricam sa nekom ribom u snu pa da me ne cuje da ne zakolje :xD: Ali vecito ja snekom ribom u snu pricam i uvek pricam sta hocu(najcesce kad legnem oko 5-6 po-podne onako polubudan pa tako ja pricam sta god hocu u snu :xD: :xD:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Sanjao sam da je nekog lika pokupio auto na sred setalista,ja mu pomogao da ustane i on mi poklonio orginal FM!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

xaxaa ajde evo ti pivo za utehu :xD: :cheers:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

ja stalno sanjam kako padam sa zgrade.. i padam i padam..al nikako da padnem uvek se probudim pre nego sto treba da padnem.. :xD: i to sanjam vec godinama..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Kuzmanovic99
First Team Coach
Поруке: 231
Придружен: 20 Авг 2011, 16:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Kuzmanovic99 »

Ja se nikad ne secam sta sam sanjao :(
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim!
LordOfTheRing
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 17 Нов 2011, 17:57
Место: Marakana
Status: Није на вези

Порука од LordOfTheRing »

evo citam komentare i ja mislim da moglu da kontrolisem san i polu-budnom stanju, obicno bude neki erotski san pa se probudim pa mi bude krivo pa pokusam opet da zaspim i tako u polubudnom stanju sanjam, jeb**o mocno xD ... a cesto mi se desava da me neko ili nesto juri al nmg da trcim, tj saplicem se [objasnjenje je to da lezite a kada lezite logicno je da ne mozete da trcite xD] ii desava mi se da osecam kao da padam sa kreveta i onda se probudim[obozavam ovaj osecaj] :ole:
Luta
Youth Team Coach
Поруке: 124
Придружен: 26 Окт 2010, 15:52
Место: Treviso,Italija
Status: Није на вези

Порука од Luta »

citao sam nekada davno da ako osetite padanje u snu ili ga sanjate da to znaci da rastete...a snova ve te se secati samo ako se ranije nego predvidjeno probudite npr neko vas probudi i kasnije se secate sna zato sto ste se probudili (nek me neko ispravi ako gresim) u REM fazi spavanja.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Luta пише:citao sam nekada davno da ako osetite padanje u snu ili ga sanjate da to znaci da rastete...
Zato sam onda ja skoro 2 m visok... :xD:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

....

Порука од westlife92 »

-MiX- пише:
Luta пише:citao sam nekada davno da ako osetite padanje u snu ili ga sanjate da to znaci da rastete...
Zato sam onda ja skoro 2 m visok... :xD:
takodje :ole:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

ja sam 188 cm visok za sad..al posto padam u snu svaki drugi dan..znaci da cu jos da rastem..gde vise dosta mi je i ovoliko.. :xD:
Последње учитавање од Velja93 дана 25 Нов 2011, 09:24, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”