Pets!

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Kuvaju se macke po ovoj vrucini,ono ona moja vec dva dana stavi glavu na prag i lezi tako skroz opruzne dok ventilator bije u nju(klima pokvarena :argh: )
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Мени џукац по овој врућини блеји унутра уз климу, немам срца да га оставим да се кува на овом паклу од времена.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

I Tomas blejka van, uvali se u cveće, ne mogu da ga pronađem. Unesem ga u kuću, kad vidim da ne izgleda baš najbolje, istripuje se i ponaša se kao ker, počne da dahće sa isplaženim jezikom.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Слика

:zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Tata, CH. Power King James Hetfield of Rebelside :

Слика

Mama, Moonflower Wild Angel :

Слика

Sin, Billy The Kid of Critical Point (5 ipo meseci - 27 KG) :)

Слика
Jusqu'ici tout va bien…
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Komsinica moja ima takvog, samo belog komplet. Ruzan pas meni, al iako deluje opasno uopste nije.Sad ne znam dal je samo ovaj takav, ili su svi takvi :D
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pas ima najbolju glavu od svih tog tipa, izuzetno je inteligentan i dobrocudan, pit bull je za njega retard od psa, ukrstan medju sobom, otpadak od pravih bullova, cak je i staford normalniji :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ajde i ja da stavim mog Garfilda :D Nekada je bio izuzetno velika macka, zbog toga i ime Garfild. Sad je vec poprilicno star, imam ga oko 7-8 godina :)
Слика

Evo i jedna HD slika :D

Слика
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

Imam 3 psa rase Akita inu i brata koji je zaludjen njima. Pa evo da vam pokazem kako izgledaju:

Ovo je Kiki, kod mene je oko godinu dana:
Слика
A evo je i sa mojim burazerom na izlozbi:
Слика

Ovo je Aska, prva Akita koju smo kupili, stara je oko 5 godina, ali ova slika je stara 3 godine:
Слика

A evo su njih dve u drustvu mog jedinog muzjaka zvanog Kače:
(Kiki, Kače, Aska)
Слика

I za kraj Askina i Kačetova decica:
Слика
:smajli1:
Последње учитавање од Eddy дана 10 Сеп 2012, 12:53, учитано 1 пут укупно.
Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

kako su mocni :D oces ih prodavati sta ces sa njima?
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Prelepi su ... koliko kostaju stenci te rase?
Корисников грб
Eddy
Manager
Поруке: 1180
Придружен: 01 Нов 2010, 22:17
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eddy »

salel пише:kako su mocni :D oces ih prodavati sta ces sa njima?
Svi su prodati, poslednji je otisao prosle nedelje.
-Gligara- пише:Prelepi su ... koliko kostaju stenci te rase?
300e komad :zelenko:
Последње учитавање од Eddy дана 10 Сеп 2012, 21:17, учитано 1 пут укупно.
Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Bio sam u poseti psu kojeg sam poklonio pre 9-10 godina, kao stene od par nedelja. Prosvercovali ga preko grane u kutiji za cipele i odveli u Italiju. Vratio se pre nekog vremena ovam u rodni kraj pa ga neprestano gnjavim. Porastao je i lepo se razvio, volim ga skoro kao i svog Maxa:

Слика
Слика
Слика

Da, ne smem da zaboravim na Tomasa i njegovu impozantnu mešinu:

Слика

Poceo je naglo da se goji, ne vidi se to na ovoj slici, otembesilo mu se salo i landara levo-desno kad guzelja od kreveta do kuhinje.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Tokelara пише:Ajde i ja da stavim mog Garfilda :D Nekada je bio izuzetno velika macka, zbog toga i ime Garfild. Sad je vec poprilicno star, imam ga oko 7-8 godina :)
Слика

Evo i jedna HD slika :D

Слика
Uginuo je pre mesec dana, stigle ga godine...
Последње учитавање од Tokelara дана 09 Јан 2013, 20:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

rip
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Evo par slika mog lava :)


Слика

Слика

Слика
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Jedva ga prepoznah na onom tepihu, koja kamuflaza :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Ninja, kazem ti :cheers:
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Запослтавили смо ову тему. Таман да је ја мало активирам и да питам за савет, можда неко зна. Иако више волим псе, двориште ми је мало, а и ја скоро никако нисам кући, па не бих могао да шетам пса, тако да тренутно имам само једну мачку (преселила се сама од неког комшије који има једно 10 комада). Е сад, ја везе немам о мачкама, а овој мојој је сад време парења. Ни то не би било страшно да ја могу да је одведем на стерилизацију, али фора је што се мачка плаши људи, спава на тераси, плаши се да уђе у кућу, мени дозвољава да је ухватим и мазим, али ме уједа и гребе се и кука ако види да се још неко приближава или ако види да хоћу да је унесем у кућу, дакле нема шансе да је одведем код ветеринара или да је ухватим па да он дође. Иначе, стара је сигурно више од годину дана, и сад у фебруару се већ парила, једно 2 недеље нисмо имали мира, мислим да ми је комшилук јебао матер. И таман помислих да је то све прошло, кад јуче кретоше опет да се појављују мачори. Шта знам, до сада би већ требало да је скотна, али јој се стомак нешто и не показује. Иначе, мачка је баш мала, па је можда и то разлог што не може да остане у другом стању :) Е па сад ми реците, јел нормално да она за тако кратко време опет почне да се пари? И постоји ли нека фора да је на превару одведем код ветеринара да је стерилише и да не мислим о томе? Ево и слика, мада се не види баш најбоље.
Слика
Слика
Она је ова мала црна, а овај жути је пензионер Мики, њега држи нека баба из комшилука, али он често долази код мене да једе. Има 100 година, сви су му зуби поиспадали, па једе само млеко и чорбице. А док је био млађи, редовно је тукао све мачке у околини. Ја сам га највише мрзео, млатио сам га метлом и гађао папучама јер је стално јурио мог тадашњег мачора. Али пошто ми је тај мачор отрован, а овај оматорио, помирили смо се. :) Иако је матор, и данас не воли кад види друге мачке на улици па их јури, једино ову мачку не дира и једног Хитлера није могао да сјебе, тај био дупло већи од њега.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”