Ostale vesti i zanimljivosti

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ludi Rusi. Sta napravise. Vatra koja gori 40 godina i zovu je vrata pakla, mada bi je ja krstio Mordor :xD:

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/putovanja/zanimljivosti.php?yyyy=2012&mm=07&dd=27&nav_id=629955
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Srbija naručila tri miliona malih vakcina za komarce
Слика
BEOGRAD, 6. septembar 2012, (Njuz)Ministarstvo zdravlja Srbije je na preporuku Svetske zdravstvene organizacije poručilo tri miliona doza malih vakcina protiv groznice Zapadnog Nila. Kako Njuz saznaje, tri miliona komaraca za koje se sumnja da bi mogli da budu prenosioci virusa ove bolesti, biće vakcinisani tokom narednih dana.

Ovu odluku ministarstvo zdravlja je donelo nakon što je odustalo od prvobitne ideje da se stavi u karantin preko 10.000 komaraca za koje se pretpostavlja da su se vratili iz Egipta.

- Niko ne može da utvrdi tačan broj potencijalno inficiranih komaraca, pogotovu što su komarci koji su boravili u Egiptu proteklih dana bili u kontaktu sa onima koji su se vratili iz Grčke ili Turske – smatra dr Ognjen Urošević sa klinike za Infektivne bolesti – Takođe je utvrđeno da period inkubacije zavisi od komarca do komarca, tako da smo se opredelili za vakcinaciju koja će sigurno dati bolje rezultate.

Ovaj lekar je odbio da govori o spekulacijama da je do nabavke došlo nakon sumnjivog tendera, rekavši da sama nabavka nije spadala u njegovu nadležnost.

Zbog najavljenje vakcinacije komaraca Sekretarijat za zaštitu životne sredine grada Beograda odustao je od najavljenog zaprašivanja, zbog straha da bi od njega mogli da nastradaju i zdravi komarci.
Komarac jedva preživeo ubod u srpskog turistu

Jedan od komaraca u oblasti Halkidikija, koji je insistirao da ostane anoniman, izjavio je kako ga je ubod u jednog srpskog turistu u Neos Marmarasu umalo koštao života jer je nakon toga dobio tegobe u vidu groznice, malaksalosti i temperature.

- Tek nakon što sam preživeo pravu dramu saznao sam da sam alergičan na meso i mesne prerađevine pa mi više neće padati na pamet da bodem u ovom reonu. Čuo sam da je na ostrvima situacija bolja jer se tamo turisti hrane uglavnom ribom i po restoranima, pa ću ubuduće voditi računa koga ubadam – rekao je za Njuz ovaj komarac.
Корисников грб
Шме
First Team Coach
Поруке: 407
Придружен: 07 Окт 2012, 08:30
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Шме »

Код: Изаберите све

http://vukajlija.com/reakcije/32762
"Нема велике љубави без велике радости, али и без велике патње. Е, то је Црвена звезда!"
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Mislim da si promasio temu
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Prvi trener u istoriji koji je fudbal naučio na PC-u i koji ima 21 godinu

Vugar Huseinzade radi kao savetnik i pomoćnik prvog trenera azerbejdžanskog Bakua, Božidara Bandovića, koji je u prvoj polovini devedesetih godina kao igrač nosio dres Crvene zvezde.

21-godišnji Huseinzade nema ni dana igračkog i trenerskog iskustva, a trenerske veštine je naučio kako kaže igrajući Fudbal menadžer.

"San mi je bio da treniram neku profesionalnu ekipu. Dobar sam na Fudbal menadžeru kojeg igram na kompjuteru od 2002. godine".

Ovaj mladić je na nedavno održanom konkursu pobedio neka značajnija imena azerbejdžanskog fudbala kao i najboljeg igrača Evrope iz 1991. godine Žan Pjera Papena.

Ne znam da li je prava tema, al ko kaže da se ne isplati igrati menadzer? :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика

Слика


Dao 17 hiljada evra za zlatnu kosulju.. :slap:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

hip-hop pedofil
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nema prsten na malom prstu leve sake, siroma' co'ek.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Roditelji se žale na igricu FIFA 13

Prvi čovek Fudbalskog saveza Holandije, Mihael van Prag, uputio je Svetskoj kući fudbala (FIFA) zahtev da se promeni način reagovanja fudbalera na odluke sudija u igrici FIFA 13, pošto mu je veliki broj roditelja skrenulo pažnju na te detalje.

Слика

Roditelji su imali puno primedbi i kritika na račun igrača koji ne poštuju odluku sudija u igrici na “Plejstejšnu” koju je izdala kompanija “EA Sports”, a Van Prag je obećao da će čelnicima FIFA-e skrenuti pažnju na to.

- Odgovorio sam na zahtev roditelja da se promene reakcije igrača na odluke sudija u FIFA igri na Plejstejšnu. Predstavio sam problem na FIFA-inom komitetu zaduženom za pitanja tog tipa. Rešiće taj problem – napisao je Van Prag na Tviteru.

Naime, igrači su skloni negodovanju kada sudija donese odluku štetnu po njihov tim, a pojedini roditelji veruju da bi to moglo da se odrazi na ponašanje njihove dece.

- Mnogi roditelji su besni. Ovo izgleda kao da FIFA uči decu da je to normalno ponašanje – dodao je predsednik Fudbalskog saveza Holandije (KNVB)

Naravno, Van Prag se potom ogradio i probao da oslobodi FIFA-u odgovornosti, navodeći da Svetska kuća fudbala nije ta koja je napravila igricu:

- FIFA ne pravi igricu sama. Samo daje licencu a potom kompanija pravi igricu – zaključio je Van Prag.

Očekuje se da Fudbalsi savez Holandije izda i zvanično saopštenje.


:xD:
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Pristalice srpskoligaša iz Šapca na morbidan način poručili fudbalerima i rukovodstvu da moraju da izbore plasman u Prvu ligu Srbije. l

Слика

Toliko žele pobede svog tima da su u stanju da prete igračima smrću?!

Navijači Fudbalskog kluba Mačva traže od svojih "ljubimaca" da se po svaku cenu plasiraju iz Srpske lige Zapad (treći rang) u Prvu ligu Srbije.

Da bi ih zaplašili i da bi im zapretili, u ponedeljak su na sredini terena stadiona u Šapcu iskopali grobno mesto i postavili krst.

Na krstu je pisalo: "Druga liga ili ovo", a u potpisu stajalo "Šapčani".

Šabački klub u Srpskoj ligi zapad trenutno zauzima drugo mesto od 16 klubova sa dva boda manje od vodeće Sloge iz Petrovca na Mlavi.

Prema rečima sekretara kluba Zorana Jovanovića, poruka nije poslata na pravu adresu, jer i uprava pokušava da pošalje sličnu poruku Fudbalskom savezu Srbije.

"Mi godinama pokušavamo da prođemo u viši rang takmičenja, uvek smo među prve tri ekipe, ali u finišu prvenstva dešava se svašta. Nažalost, to je pogubno za Mačvu koja igra pošten fudbal i godinama u poslednje dve utakmice gubimo mesto u višem rangu. Skretali smo pažnju na probleme u ovom rangu, ali očigledno nikome nije stalo da ih reši", rekao je Jovanović za agenciju Beta.

Grobno mesto je bilo dugačko dva, široko jedan metar, a dubina ašov i po, tako da su radnici na održavanju brzo sanirali teren.

hahah dubina asov i po :xD:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sloba inicijator ovoga :lol:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ovu foru su videli od Meraklija, samo sto su oni iza gola kopali jos pre 2 godine akd im je bio ugrozen plasman u super ligu a bili ubedljivo prvi.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Код: Изаберите све

http://druga.tv/info/21575
Jezivo :S
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ал Каида планира нападе на брзе возове у Европи, Србија безбедна

Слика

МИНХЕН-БЕОГРАД-БАР - Екстремистичка мрежа Ал Каида планира нападе на брзе возове у целој Европи осим у Србији, пише немачки дневник Билд, позивајући се на изворе блиске тајним службама.

Према наводима тог листа, команданти Ал Каиде одустали су од напада на Србију због строге контроле карата у српској железници и брзине возова која омогућава машиновођама да током вожње прегледајући пругу лако уоче постављени експлозив.

Ова вест највише је обрадовала одлазећег министра саобраћаја у Влади Србије Милутина Мркоњића који себи приписује заслуге за безбедност српских пруга.

- Иако сте ме ви новинари критиковали да су у мом мандату пруге небезбедне и превише споре, ево потврде из Немачке да су српске пруге најбезбедније у Европи - изјавио је Мркоњић за Новости.

Мркоњић се нада да ће га после ове вести СПС и СНС позвати да повуче оставку коју је претходно поднео.

- Ово је огромна економска шанса за Железнице Србије. Из разлога безбедности сав теретни и путнички саобраћај из окружења ићиће преко Србије, јер боље да стигну на одредиште месец дана касније него да нестигну никад - објаснио је Мркоњић своју визију.

Мркоњић је обећао да ће, ако остане на челу министарства саобраćаја учинити све како не би дошло до набавке нових локомотива, нити реконструкције пруга, не би ли се просечна брзина српских возова још више успорила, и на тај начин путници и роба били безбедни од бомбаша Ал Каиде.

http:// nasapatka .rs
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

- Ово је огромна економска шанса за Железнице Србије. Из разлога безбедности сав теретни и путнички саобраћај из окружења ићиће преко Србије, јер боље да стигну на одредиште месец дана касније него да нестигну никад - објаснио је Мркоњић своју визију.


:xD:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne znam kako ga nije sramota.

Inace, nasa zeleznica je stvarno najlosija u Evropi i vozovi najsporiji. Nismo nista renovirali od drugog svetskog rata.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Naravno da postoje, ali Drogba, Kristijano i Mesi znaju kad, kako i šta da urade. Decisions. To je ocena u menažderu koja najviše fali srpskom fudbaleru.

Pročitaj još na

Код: Изаберите све

http://www.tarzanija.com/nista-od-novog-anderlehta-patlidzan-na-skeneru-tarzanije/
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

A mislili su da im je cerkica dobila prvu menstruaciju

Код: Изаберите све

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/406849/Devojcica-ranjena-od-metka-roditelji-mislili--menstruacija
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Preminuo Mandela.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa kad je Bentner dao gol...
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”