Пијанства

Mesto za neobavezna ćaskanja
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Пијанства

Порука од УлтраСрбија »

Дакле у овој теми би требало да пишете о најгорим стварима које сте радили у пијаном стању :zelenko:
Ево ја ћу као аутор да почнем,иначе ово је како се ја сећам,било је још догађаја те ноћи,али алкохол је одрадио своје па се не сећам уопште доброг дела вечери.
Локација је била кућа ортака и одмах по доласку је кренуло напијање,а ми у жељи да видимо ко ће више попити одма крећемо са испијањем.Све је било у реду до 10-11 пива кад већ почиње да нас хвата.Иначе баш из овог разлога обожавам кућне журке,јер обично трају по 7-8 сати+човек може да одспава.Дакле после тих силних пива кренуло је уништавање инвентара.Прва мистерија је била,како је ортак успео да развали врата од собе у којој смо ми били,после тога следи бацање разних ствари из дворишта у комшијска.У дворишту преко пута су завршили лопата,таблице од кола,неки балони за воду,комшијска кола обмотана вц папиром,а пар кућа ниже украшавање аутомобила пур пеном.А у једном тренутку ортак узима мердевине,трчи са њима ван дворишта у неком танком дуксу(а напољу је сигурно био минус) и враћа се без њих.Мердевине су пронађене у неком напуштеном дворишту,после 2 дана претраге.Део кога се не сећам је када сам прешо на виски,који сам попио муњевитом брзином,после чега се,па делимично ничега не сећам,а између осталог ту се десило неко набадање са ортаком,пеглирање по зидовима и онда на крају спавање на мом ортаку,а потом буђење поред грејалице и чекање осталих да се пробуде да би стигли на први ластин аутобус и повратак за Бг.А после нестајања разних ствари из дворишта и из куће,ломљења једно 10ак пивских флаша,пеглирања по зидовима,сигурни смо да нам је ортак одлучио да више на слави код куће :zelenko:

А сад пијанци,чекамо ваше приче :cofeeman:
Последње учитавање од УлтраСрбија дана 08 Јан 2012, 14:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

napio se na poslu 6-7 puta sigurno, jednom bacio peglu pored vece solje, i to je cistio gazdin kum... napio se kao bulja kod ortaka na zurci i rekao koleginici da ima lepe obline, isto to vece je opalio drugar... igrali smo neki riziko il tako neki k***c, mozda i ne ljuti se covece, napio se kao stoka, zaspao i po faci mi nacrtali neke brkove i raznorazne gluposti... poludeo sam kad sam se probudio...inace retko kad pijem. :zelenko:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Prva srednje,ispiranje na VMA,promila alkohola u krvi 3.03,bilo je surovo :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Drug slavio 18. rođendan, šator, prasići i ja u zagrljaju sa litar rakije lozovače. Ničeg se više ne sjećam.
Drugi dan sam samo vidio slike kako su moji drugari sjeli iznad mene i upalili mi svijeću pored glave (sprdali se, kao da sam umro) dok su rolali neko granje.
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ultra,da vi niste uz tih 10 piva koristili i malo heorina?
Meni pivo ne izaziva agresiju,kao ni jedan alkohol,ali jedna od gluposti koje sam pravio je vatanje ortakove ribe,na njegovom ispracaju u vojsku,a isto to vece su me roditelji nosili kuci jer sam bio mortus (od vina) i lagano povracanje pred kevom i caletom po krevetu,mnogo lepo bese tad :D

Imam jos prica,ali o tome posle :D
УлтраСрбија
Youth Team Coach
Поруке: 179
Придружен: 06 Мај 2011, 15:00
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од УлтраСрбија »

Па нигде није било агресије,али веруј никоме није јасно како се пола ствари десило,а тек зашто :zelenko:
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

Za 1. maj prije 2 god ubio se ko stoka od vina i pelina, eksirao dbl, zamalo da izbodem druga, sreca uhvatili me na vrijeme xD
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Vrhunac pijanstva: na svadbi, dođe torta, a ti upitaš:
Kome je rođendan? :cheers:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Kornjacica99
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 26 Јан 2012, 01:19
Место: Kula
Status: Није на вези

Порука од Kornjacica99 »

Docek 2010 godine sa par ortaka , u jednom kaficu . Na nasu nesrecu cele noci je bilo besplatno pice , a napolju kisa lila k'o iz kabla . Posto smo se dogovorili da pivo necemo piti (razloga se ne secam) krenuli o'ma na zestoko , oni votku ja pelinkovac ... Posle pili vina , sampanjca i ko zna kakvih pica , tako da smo u pola 1 vec bili mortus ... Sva sreca pa je s'nama bio i jedan drug koji ne pije pa nas jednog po jednog izveo iz kafica na svez vazduh ... I da ne duzim puno , tu se mi rastanemo svako svojim putem ... Sutradan glava kao bure ali sto je jos gore primetim da mi fali nesto , posle malo razmisljanja setim se da sam na proslavu krenuo u jakni i naravno odem po jaknu ... E sad fazon je u tome sto sam ja mrtav pijan krenuo kuci po kisi i grmljavini samo u duksu i da se nesecam niceg sve dok me cale i burazer nisu uneli u sobu (jer sam prilikom dolaska kuci zapeo za donji deo vrata :argh: ) ... :xD:
¸.¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤.
\¸.¤ FORZA MILAN ¤*¨*¤.
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤.
..\
☻/
.▌
/ \
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

U sub se napijem, i promasim kucu, odem kod komsije xD
Perihel Afel
First Team Coach
Поруке: 411
Придружен: 11 Апр 2011, 10:59
Место: Beijing
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Perihel Afel »

Realno, ne smem da pisem na ovu temu puno... :nasty:
Banovali bi me 'ladno.

Ne treba piti puno, treba smekerski. Ali, ne ide mi nesto, valjda nisam smeker dovoljno, pa pijan pravim sranja :slap: :ole:
Корисников грб
Etxeberria
Manager
Поруке: 1226
Придружен: 29 Нов 2010, 20:02
Место: San Mames
Status: Није на вези

Порука од Etxeberria »

Zakljucak jednog pijanstva: sva vrata po kuci otvorena (bila je zima), a keva me pronalazi kako obucen sa sve jaknom spavam u kadi. Naravno da sam kuci dosao puzeci poslednjih 100-inak metara :argh:


Uvod i razradu necu da pisem, dovoljno mi je sto se secam :D
Последње учитавање од Etxeberria дана 17 Апр 2012, 16:59, учитано 1 пут укупно.
I?
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Perihel Afel пише:Ne treba piti puno, treba smekerski. Ali, ne ide mi nesto, valjda nisam smeker dovoljno, pa pijan pravim sranja :slap: :ole:
Ovo je lepo receno :)
Verujte da u poslednje vreme kad izadjem negde,popijem po 2,3 piva i bude mi ok,odem u kafanu pola L belog i dosta mi je. Dugo se nisam razbucao da kazes da ne znam gde bijem,ali mogao bi :D
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Ja popijem po nekad ali slabo.Najvise sam popio kad je FK PKB iz mog kraja usao u trecu ligu i to sad letos tad sam kod druga cepao drva za zimu uzeh njegovu rakiju.Posle dve casice vec se vrtelo u glavi i onda tamo na proslavi samo se pivo rokalo jedva sam dosao kuci,ali od tada vise ne pijem... :yesko:
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Ovo nisam ja uradio, ali ajde da napisem :D Na zurci, odnosno rodjendanu nekom ponapijali se svi, meni bila daleko gajba, i odem sa ortakom kod njega. Uglavnom on ode u wc da baci peglu vidim nema ga 15 minuta ulazim da vidim sta mu je on u kadi obucen kupa se spinom za sudove :xD:
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Jebote,ja sam imao razne faze pijanstva,ali ovu nikako! :D
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

FTD пише:Ovo nisam ja uradio, ali ajde da napisem :D Na zurci, odnosno rodjendanu nekom ponapijali se svi, meni bila daleko gajba, i odem sa ortakom kod njega. Uglavnom on ode u wc da baci peglu vidim nema ga 15 minuta ulazim da vidim sta mu je on u kadi obucen kupa se spinom za sudove :xD:
hahahahaha
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Nadimak mu spin sad :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Etxeberria пише:Zakljucak jednog pijanstva: sva vrata po kuci otvorena (bila je zima), a keva me pronalazi kako obucen sa sve jaknom spavam u kadi. Naravno da sam kuci dosao puzeci poslednjih 100-inak metara :argh:


Uvod i razradu necu da pisem, dovoljno mi je sto se secam :D
I ja sam spavao u kadi jednom, obucen. Nadam se da ces se sloziti sa mnom da je mnogo neudobno, ne mozes na stranu lepo da se okrenes :slap:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Etxeberria
Manager
Поруке: 1226
Придружен: 29 Нов 2010, 20:02
Место: San Mames
Status: Није на вези

Порука од Etxeberria »

Ja mislim da sam nekako pola bio u kadi pola izvan :D

Slazem se da nije udobno :zelenko:
I?
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”