Акне, бубуљице..

Mesto za neobavezna ćaskanja
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sce brate pomagalo mi je bar njih 4-5, ali nista ne znam da li je bilo do poza ili cega vec ali nijee :zelenko:
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

donstefanotrle пише:Sce brate pomagalo mi je bar njih 4-5, ali nista ne znam da li je bilo do poza ili cega vec ali nijee :zelenko:
А можда је требало више пута дневно примењивати третман? :zelenko:
Следимо дух својих предака!
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

E vidis to nisam probao, ja to 3 puta nedeljno pokusavao, ali videcu sad i tvoj savet da poslusam mozda pomogne, u svakom slucaju lose ne moze da mi bude. :yesko: :zelenko:
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Svako od nas ima drugaciji tip koze tako da ne mogu kod svih ove kreme i ti k**ci da deluju isto. Ja nemam problema sa ovim bubuljicama, izadje po jedna-dve, ali ja to saniram pastom za zube, namazem bubuljicu i ona se sutradan isusi i izgubi se, kazem opet svako od nas ima drugaciji tip koze, ali ko ima problem a nije probao sa pastom neka proba.
Шће
Assistant Manager
Поруке: 903
Придружен: 07 Јан 2011, 18:39
Место: Београд
Has thanked: 4 times
Been thanked: 16 times
Status: Није на вези

Порука од Шће »

donstefanotrle пише: ja to 3 puta nedeljno pokusavao
Мало је то, мало... То ти је исто к'о да се тушираш 3 пута недељно на 50 степени. :zelenko:
Следимо дух својих предака!
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Шће пише:Мало је то, мало... То ти је исто к'о да се тушираш 3 пута недељно на 50 степени. :zelenko:
hahahahahah, nista onda sad cu po 2-3 puta dnevno da odrzavam higijenuu. :zelenko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ja ih nikad nisam cedio,ostavim lepo da se osuse i same otpadnu,ne ostanu oziljci a i mozes da istrpis 2 dana sa bubuljicom..Mada sam mazao pre koju godinu nesto i pomoglo je samo sto me je mrzelo svaki dan da se mazem po 15 minuta.. :slap:
A imam par mitisera ali ne na licu,vec se jedan zavukao u uvo i ne mogu da ga istisnem :boxer: a drugi na ledjima i to mi je moj doktor istisnuo jer nisam ni znao sta je a on je rekao da je neka bakterijska cista(tako nesto) i posle toga mi je ostala rupa i taj k***c se opet vraca s'vremena na vreme...
jolek
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 14 Јун 2012, 20:16
Место: Srpska Atina
Status: Није на вези

Порука од jolek »

Još si u pubertetu to je sasvim normalno, rade ti hormoni, čisti se krv i to tako mora biti sa tim losionima možeš samo da pogoršaš stvari, nemoj ih cediti samo. Ostavi same će se one izgubiti :) :yesko:
VOOOJVODDDINAAAAAAAAAAAAAA
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Слика
Moja preporuka! Lice mi je mnogo cistije od kako se umivam sa ovim sapunom 3-4 puta dnevno
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Koliko kesa ?
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ne verujem da je preko 300 dinara mada se brzo trosi, pogledah sada na netu malo i niko jee ne preporucuje ali sam ja poprilicno zadovoljan
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

tvoja baba je sa tim svog unuka spasila ... :xD:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

-Gligara- пише:tvoja baba je sa tim svog unuka spasila ... :xD:
A sad ce ga i ozeniti. :zelenko:
Корисников грб
Mita86
Youth Team Coach
Поруке: 161
Придружен: 22 Дец 2010, 00:08
Место: Требиње
Status: Није на вези

Порука од Mita86 »

Прва ствар, купи:

Слика

или

Слика

Друга ствар, купи рукавицу за чишћење лица:

Слика[/img]

Трећа ствар:

Свако вече пред спавање топлом водом и овим сапуном испери лице. Након тога узми ову рукавицу и очисти лице алкохолом. Тако ради свако вече и процес понављај мјесец дана и ја ти гарантујем да након тога никад нећеш имати проблема са акнама и бубуљицама.

:cheers:
Последње учитавање од Mita86 дана 02 Нов 2012, 11:29, учитано 2 пута укупно.
После сваког пада устајем, никад не одустајем, јачи постајем, до краја остајем!
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Uh imao sam problema sa bubuljicama do pre 3-4 samo tako i kazem vam sad a vi slusajte ako zelite da se spasete sto pre tih gamadi.......u 90% slucajeva svako ko do nekih 22-23 godine ima probleme sa bubuljicama ima ih samo iz jednog razloga - preterano lucenje "odredjenih" hormona :zelenko:
Dakle kad smanjite malo "dozivljaj" i kad malo manje prestanete da igrate dzepni bilijar i svaki minut mislite na cupi onda ce i bubuljice otici...one su rezultat tog hormonskog pritiska....dzaba trujete kozu tim kremama ovo vam je recept iz prve ruke, proveren pa vi sad kako vam volja....jedino sto od tih preparata moze da malkice pomogne su cini mi se neke tablete koje deluju upravo na hormone pa samim tim i smanjuju bubuljice a i opet sve je to kratkorocno kad su preparati u pitanju.....suncanje je za bubuljice najbolji lek pored onoga najbitnijeg sto sam naveo pa kad bude leto gledajte da malko izgorite da vam se koza oljusti pa ce i bubuljica biti manje....
Sunce + smanjen dozivljaj = lice bez bubuljice :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”