Gde cete na more ?

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Denny
Manager
Поруке: 1695
Придружен: 07 Мај 2011, 13:47
Место: Niksic
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Denny »

Bio sam u Vrnjačku na pripreme kad sam igrao za Arsenal (Tivat), ja ljepšeg mjesta nijesam gledao..... svi na spavanje između ručka i treninga ja na bazenu :xD:

Sjutra idem u Budvu (Bečiće) do uveče, a kad odem 30. jula na odmor, možda odem do Sutomora :)
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Sinisa Pro1 пише:Idem na pripreme u Krupanj,a za more kao i svih godina ranije nema para,mozda odemu u selo na neki rostilj 2-3 dana cisto da me ne smaraju matorci mesec dana sto necu da idem sa njima,a
Vi ste onda stvarno siromasan klub ako dolazite kod nas na pripreme,ali dobro uradili su pre 2 godine terene za basket tako da imate gde trenirati...
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Meni je tetka rodjena iz Krupnja, imam dve rodjake i dobrih drugara tamo
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Boske nemoj tako, zar ne volis mesto gde zivis? :lol:

A ako budem dolazio u Koviljacu ce se organizujemo da idemo u neki uranak :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

I moj kolega je iz krupnja :D
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ada Ciganlija i 11ti April sve do pocetka priprema za sledecu sezonu, a 1og idem na Brzece (malo ispod Kopaonika) na pripreme, a za mene se odmor zavrsava vec 20tog Jula sa pocetom treninga :D
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Ada Ciganlija i 11ti April sve do pocetka priprema za sledecu sezonu, a 1og idem na Brzece (malo ispod Kopaonika) na pripreme, a za mene se odmor zavrsava vec 20tog Jula sa pocetom treninga :D
Корисников грб
Vrag
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 04 Јул 2012, 06:16
Место: Šamac, BiH
Status: Није на вези

Порука од Vrag »

Nišiću, za koga igraš? :)
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Partizan.
Корисников грб
Vrag
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 04 Јул 2012, 06:16
Место: Šamac, BiH
Status: Није на вези

Порука од Vrag »

Dobar, dobar. :D

A još sam gledao onaj video što si postavio kad si dao gol iz slobodnjaka protiv CSKA i opet nisam provalio da si u Partizanu. :slap:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Tik'al пише:Boske nemoj tako, zar ne volis mesto gde zivis? :lol:

A ako budem dolazio u Koviljacu ce se organizujemo da idemo u neki uranak :D
Daj bre kakvo mesto,pi**ovac kog' nema ni na mapi.To za uranak u startu otpada zbog vremena,a i samo cu imati vremena ovih 15 dana posle sam zauzet.Povedi Djordja da i on malo dodje sebi,knjiga ce mu doci glave...

@vule ako su ti mladje rodjake posalji mi na pp njihova imena mozda ih znam,ali posto se mozemo prebrojati na prste leve ruke sigurno ih znam.

Sto se tice mora slabo ove godine,ali verovatno cu biti kod druga u Loznici,pa cemo ici na drinsku regatu i par okolnih izletista...
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ne znam,ali idu i mnogo bogatiji klubovi od nas tu na pripreme,poput Ceraka i Zarkova,Cerak ima bas puno igraca u nasim kategorijama pa ce biti ekstra da se sa njima uigravamo pred pocetak sezone(iako ih bas nesto i ne vollim kao klub),a i Zarkovo koje trenutno trenira u Partizanovoj hali,kazu da ih je kupio neki lik,imaju sad brdo para i bice mali FMP za par godina,seniori bi trebali da im igraju Prvu Ligu srbije,to je ona liga koja se igra uporedno sa ABA ligon,pa najboljih 4 ide u KLS,u svakom slucaju ja sam tu od 15 avgusta do 22-25 'bem li ga,pa cu ti javiti,mogli bi da se i vidimo :cheers:
Ne znam koliko je tacno,ali moguce je i da Zvezdino 99' i 98 bude u isto vreme na pripremama
Последње учитавање од Sinke дана 09 Јул 2012, 02:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Sinisa Pro1 пише:Ne znam,ali idu i mnogo bogatiji klubovi od nas tu na pripreme,poput Ceraka i Zarkova,Cerak ima bas puno igraca u nasim kategorijama pa ce biti ekstra da se sa njima uigravamo pred pocetak sezone(iako ih bas nesto i ne vollim kao klub),a i Zarkovo koje trenutno trenira u Partizanovoj hali,kazu da ih je kupio neki lik,imaju sad brdo para i bice mali FMP za par godina,seniori bi trebali da im igraju Prvu Ligu srbije,to je ona liga koja se igra uporedno sa ABA ligon,pa najboljih 4 ide u KLS,u svakom slucaju ja sam tu od 15 avgusta do 22-25 'bem li ga,pa cu ti javiti,mogli bi da se i vidimo :cheers:
Ne znam koliko je tacno,ali moguce je i da Zvezdino 99' i 98 bude u isto vreme na pripremama
Cerak 99' i mladji su isli u Sloveniju, pa Austriju i svuda po Italiji(tako mi je rekao drug).A da ne bude off ja trenutno uzivam u Grckoj.
Последње учитавање од TheBigOneFCB дана 09 Јул 2012, 10:04, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jovan Nisic пише:Partizan.
Igras u Partizanu, a navijas za Zvezdu?

Idi kod Stojketa na prevaspitavanje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

TheBigOneFCB пише:
Sinisa Pro1 пише:Ne znam,ali idu i mnogo bogatiji klubovi od nas tu na pripreme,poput Ceraka i Zarkova,Cerak ima bas puno igraca u nasim kategorijama pa ce biti ekstra da se sa njima uigravamo pred pocetak sezone(iako ih bas nesto i ne vollim kao klub),a i Zarkovo koje trenutno trenira u Partizanovoj hali,kazu da ih je kupio neki lik,imaju sad brdo para i bice mali FMP za par godina,seniori bi trebali da im igraju Prvu Ligu srbije,to je ona liga koja se igra uporedno sa ABA ligon,pa najboljih 4 ide u KLS,u svakom slucaju ja sam tu od 15 avgusta do 22-25 'bem li ga,pa cu ti javiti,mogli bi da se i vidimo :cheers:
Ne znam koliko je tacno,ali moguce je i da Zvezdino 99' i 98 bude u isto vreme na pripremama
Cerak 99' i mladji su isli u Sloveniju, pa Austriju i svuda po Italiji(tako mi je rekao drug).A da ne bude off ja trenutno uzivam u Grckoj.
Nista cudno,i mi smo prosle godine isli u Cesku,ekipa 97' je ugostila Peristeri 97'(inace seniorski grcki prvoligas) i najverovatnije cemo mi ici kod njih sledece godine,a starije generacije su nam pre par godina isle na turneju Italija-Francuska-Spanija,tad je moj brat igrao,i pitaj tog drugara jesu li oni igrali regionalnoj ligi za 99',tj. jesu li je osvojili,ako jesu onda su i gostovali Mondu pa mozda znam decka :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 09 Јул 2012, 14:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Sinisa Pro1 пише:
TheBigOneFCB пише:
Sinisa Pro1 пише:Ne znam,ali idu i mnogo bogatiji klubovi od nas tu na pripreme,poput Ceraka i Zarkova,Cerak ima bas puno igraca u nasim kategorijama pa ce biti ekstra da se sa njima uigravamo pred pocetak sezone(iako ih bas nesto i ne vollim kao klub),a i Zarkovo koje trenutno trenira u Partizanovoj hali,kazu da ih je kupio neki lik,imaju sad brdo para i bice mali FMP za par godina,seniori bi trebali da im igraju Prvu Ligu srbije,to je ona liga koja se igra uporedno sa ABA ligon,pa najboljih 4 ide u KLS,u svakom slucaju ja sam tu od 15 avgusta do 22-25 'bem li ga,pa cu ti javiti,mogli bi da se i vidimo :cheers:
Ne znam koliko je tacno,ali moguce je i da Zvezdino 99' i 98 bude u isto vreme na pripremama
Cerak 99' i mladji su isli u Sloveniju, pa Austriju i svuda po Italiji(tako mi je rekao drug).A da ne bude off ja trenutno uzivam u Grckoj.
Nista cudno,i mi smo prosle godine isli u Cesku,ekipa 97' je ugostila Peristeri 97'(inace seniorski grcki prvoligas) i najverovatnije cemo mi ici kod njih sledece godine,a starije generacije su nam pre par godina isle na turneju Italija-Francuska-Spanija,tad je moj brat igrao,i pitaj tog drugara jesu li oni igrali regionalnoj ligi za 99',tj. jesu li je osvojili,ako jesu onda su i gostovali Mondu pa mozda znam decka :cheers:
Osvojio je beogradsku ligu sa Cerakom, on je 2000. , ali Ras je igrao sa ekipom 2001. mi sa 99'\00'(KKBB) tako da mislim da je to to.Taj moj dug se zove Pavle Cvejic a evo je i slika:Слика ovaj desno je on.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Ajde vas dvojica, muvajte se na nekom drugom mestu. :boxer:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Palim sutra u Italiju na desetak dana, a u avgustu planiram da odem na neku egzotiku :smeker: :motor: :poz:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Лако теби кад си Моцарт олешио :zelenko:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja uzivam na moru vec 15ak dana i tako cu do 25. avgusta :D kako je lijepo zivjeti na moru, tek sad vidim, izludio bi gore u bg-u cijelo ljeto... jos se izadje do kotora, budve, zena koliko treba, rajski :D ne palim ni komp a kamoli fm :D
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”