Šta jedete?

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Meni kad dodje tetka iz Bosne pa ona i cale krenu da prave pite,kromirusu(razljevusu),pa to ti je bre vrh vrhova,u ajde dosta,ogladneo sam,a frizider prazan,a burazer i ja kuci sami bez dinara,i apsolutno nista ne radi sad :D
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

mladjo sprdas me brate da prvi put cujes za pica burek -.-
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Озбиљно. Сад размишљам како то може да изгледа, никако ми не улази у главу шта је то.
Корисников грб
samson
SFM Hall Of Fame
Поруке: 7745
Придружен: 05 Нов 2010, 23:41
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од samson »

Pica-burek, je li lozite vi ljude. Pica sendvic ok, ali burek? Zasto, kako?

Inace, kad smo kod hrane. Najvise trosim pilece bijelo meso, na 101 nacin spremano. Svakog momenta ga mogu :)

A stvar koju najvise volim je cevap sa rostilja i burek naravno :D I uzasno sam ogladnio citajuci temu.
What we do in life echoes in eternity!!
*****************************
Šarm Beograda i huk sa Marakane
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Au vi ljudi niste normalni :zelenko:
Pljeskavica je nesto najlepse sto moze da se pojede, i to ona kod Laneta u Valjevu, punjena, i jos kad se doda majonez, ljuta i zelena salata, i limenka koce, ufffff...
Inace, rucak ne moze da mi prodje bez necega ljutog, papricice, domaceg ljutog kecapa, samuraja(nesto fazon, senf i majonez ali mnogo ljuto) ili neka salata sa sargarepama i papricicama sto moja keva pravi :ave:
Ko ne voli ljuto, propusta mnogo. I da, jedem hleb kao nenormalan, pojedem sam pola za rucak.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

eeee pa vi niste normalni ako to nikada ne probate, kod mene ima jedna burekdzinica najjaca u gradu, znace tokelara o kojoj pricam, imali su jedno vreme obezbedjenje koliko je ljudi dolazio posle izlaska da jede tamo

i inace imaju lazanja burek, sa pilecim belim, sa kulenom, sa eurokremom sa cim hoces
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Gledao sam kod rwj-a neki klip, neki arapi valjda, reklamirali pica burger, koliko ono ocajno izgleda.

Edit: Nikako jastoga da probam, jeo sam neke rakove, mnogo je dobra stvar, pretpostavljam i da jastozi jebu mame.
Последње учитавање од neme93 дана 04 Нов 2012, 03:32, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
ChopiNho'
Youth Team Coach
Поруке: 99
Придружен: 19 Авг 2011, 18:10
Место: Svedska,Stokholm
Status: Није на вези

Порука од ChopiNho' »

Ovde u Švedskoj sam miljenik kajgane, one 'čajne' kobasice koje naravno ne liče na srpske, ponekad odem do burekdžinice da pojedem burek, ali naravno nije isti kao srpski. Ovo brašno ođe užasno. Pored čajne obožavam piletinu, naravno belo meso, batak ili krilca. Mmmm... :D Inače jedem kao lud plazmu keks i pijem čokoladno mleko. :xD:
:)
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Uf, i ja obozavam pileca krilca, imaju u Matijevicu odlicna da se uzmu. O belom mesu nema potrebe pricati :D
Evo jednog pitanja, rostilj, jagnjetina ili prasetina(pecena naravno)?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Роштиљ. Прасетина је ок, јагњетину баш слабо једем, има ми неки мирис.. А видим да нико не спомиње рибу, мени је она боља од свега овог осталог.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Meni je svejedno. Volim sve od toga i prakticno nema stvari koje ne volim, zato i jesam ovoliki jbg :D
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Rostilj naravno, pocevski od cevapa, preko punjeog cevapa, rolovanog u slanini, pljeke, punjenje pljeke, sveze slanine na zaru, znaci komplet jela sa rostilja. Riba se podrazumeva, od recne smudj, a od morske orada, branicin, zubatac, palamida, list(ali pravi list ne pangasius koji je iz najzagadjenije reke na svetu Mekong). Tradicionalno sprsko jelo vruci domaci leba premazan masti, posut alevom i solju sa svezim lukom odozgo. Popara se podrazumeva. Piletina i curetina samo belo meso. Teletina i junetina u svim oblicima. U sustini svo meso sem jagnjetine. Povrce sve sem boranije. Burek apsolutno, odrastao sam na kraljicinom bureku koji je i dan danas medju najjacima u gradu, topi se u rukama, a ti sav umascen, de ces lepse. Kajgana sa slaninom, kulenom, kobasicom. Prsuta je neizostavna, imam tu na pijaci pravog Uzicanina, buija koliko je dobro i to je otprilike to. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Свињска ребарца - нешто најслађе на свету :ole:
Последње учитавање од bubi.ue дана 04 Нов 2012, 12:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Najlepsa recna riba je pastrmka :cheers:
Nego jel volite tako neka jela tipa puzevi,zablji bataci i to?
Ja sam jeo pohovane puzeve mozda 1-2 puta kad sam bio manji,i nije toliko lose,kad bi nekom podmetnuo ni ne bi znao da su puzevi,mislio bi da je neka zilavija snicla.Mnogo mi se svidja latino-americka kuhinja,banane,pirinac,u tako tim egzoticnim zemljama,ili kod Meksikanaca ljuto,a a u Argentini su njoke nacionalno jelo i jelo siromasnih,dosta koriste krompir,kukuruz,i naravno govedinu u ishrani :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 04 Нов 2012, 14:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

salel пише:eeee pa vi niste normalni ako to nikada ne probate, kod mene ima jedna burekdzinica najjaca u gradu, znace tokelara o kojoj pricam, imali su jedno vreme obezbedjenje koliko je ljudi dolazio posle izlaska da jede tamo

i inace imaju lazanja burek, sa pilecim belim, sa kulenom, sa eurokremom sa cim hoces
Lipa :shy:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Jeo sam ja zablje batake pre nekoliko godina na rodjendanu kod druga, podvalio nam njegov cale na foru da je piletina.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

To je najgore kad si klinac,pa ti uvale tako sa pricom piletina,a ono trt,kao bratu i meni jednom prilikom,kao pljeskavica,pljeskavica,a ono bio svinjski mozak :D
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Нисам то јео, а нешо и немам жељу да пробам та чуда. Мој ћале је јео све то, највише му се свидело змијско месо. Синиша, нормално да Аргентинци једу највише говедину кад су једни од највећих произвођача на свету. Оно што ваља они извозе, а једу оно што не ваља. Него, знате ли неке добре ресторане или места где се продаје брза храна неких других кухиња?
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Upravo jedem ovu cokoladu Слика keva pravi kolace i torte pa sam uzeo malo ove cokolade :D
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

mmladja пише:Нисам то јео, а нешо и немам жељу да пробам та чуда. Мој ћале је јео све то, највише му се свидело змијско месо. Синиша, нормално да Аргентинци једу највише говедину кад су једни од највећих произвођача на свету. Оно што ваља они извозе, а једу оно што не ваља. Него, знате ли неке добре ресторане или места где се продаје брза храна неких других кухиња?
Gledao sam bas skoro na rts-u, i privukao me restoran izraleske hrane,kao i poslasticarnca nekog turcina,voleo bi da probam to :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”