Šta jedete?

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Šta jedete?

Порука од Sinke »

Naime evo teme o hrani,pade mi na pamet da je otvorim dok sam krkao mleko i plazmu,dakle,ovde diskutujete,o hrani,sta trenutno jedete,sta inace jedete,dobra mesta sa klopom itd...
Meni kutija mlevene plazme i litar mleka za veceru i ja srecan k'o pas :D
Inace bas dosta pijem mleka za veceru(sutlijas,mlevena plazma,korn fleks,ili jednostavno mleko uz nesto),strasno volim da jedem,za dorucak cesto uzmem pola 'leba i natrpam pavlake i salame,ne volim kecap(sem u pici,ni majonez(sem u ruskoj),senf uglavnom uopste ne jedem,a rucak uglavnom kuvano,ili krompir neki meso :D
Obozavam slatko i uspeo sam da pojedem tri palacinke iz Pinokia zaredom :D
Najbolje pljeske u gradu su kod Krleta u Skojevskom naselju :cheers:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Au kakvu sam pljevaru pojeo juce u pola 4 ujutru, jos uvek mi nije dobro :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

gde si jeo ? :D lipa je mama za pijane obroke posle grada xD a u delfinu cela galija
Последње учитавање од salel дана 03 Нов 2012, 00:57, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

U green-u brate :D Delfin nije radio, cetvrtak je, do lipe me mrzelo da idem jedva sam se dogegao do greena :D Stavio sam toliko priloga, da meso nisam ni osetio, jos seli pored nekih devojaka, one uzele 2 porcije pomfrita, bas mi dobro dosao :zelenko:
Последње учитавање од Tokelara дана 03 Нов 2012, 01:09, учитано 1 пут укупно.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

'leba
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Жао ми вас који не можете да поједете OВО после изласка :rugalica:

Слика
Последње учитавање од bubi.ue дана 03 Нов 2012, 13:48, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ja za dorucak jutros pola kile pite ispod saca i litra jogurta. Ono, za dorucak obicno neko pecivo ili virsle/nesto suhomesnato i litra jogurta, za uzinu jedem jabuke ili nar/mandarine/pomorandze, za rucak obicno nesto kuvano iili neku mesinu, veceru se trudim da preskacem ovih dana posto ne treniram duze vreme zbog povrede, inace jedem sta stignem za veceru, omiljeno mi je kada sam sebi napravim kajganu od 5 jaja, u to udrobim sira i dodam 2-3 paprike sitno seckane, uff.:D Najvise jedem mlecnih proizvoda stvarno, moze se reci i da preterujem jer ne mogu da zamislim obrok bez sira/mleka/jogurta/pavlake.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Slanina je keva dodatak za sve(omlet,pomfrit,makarone),a bubi ti i tvoje komplet lepinje,uvem me vrate u Bajinu Bastu,jeo sam sad skoro,nekad i kuci pravim u mikortalasnoj al' nije to to :yesko:
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Буби, ето ме у УЕ кад дође Звезда, идемо у Блу мун :)
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Важи, важи, мада има још боља радња која онда није радила :D
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Бурек код Грге у Панчеву је нешто најбоље што ћете икад пробати, тако да дођите, ја частим :zelenko:
Посебно ако се хаса бурек-пица па још нафилована са павлаком, додатним качкаваљем, кечапом, мало мајонеза. Уф, сад огладнех а појео сам пола пице пре 2 сата :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

burek pica,jedna od najjacih stvari,steta sto su zatvorili tu pekaru,nznm gde jos ima,i da,obozavam da doruckujem u socijalnoj pekari ako sam u Zemunu,za 60 dinara kupim burek i jogurt,ili pogacice,kako kad,bitno da je burek sir 40 dinara,kocka 15,pogacica 15,spirala 15,i onda se tako odvaljujem,volim i kad cale navrati tu kad ide sa posla pa donese za dorucak vruc burek ili nesto od ovoga,hvala Bogu sto u Batajnici postoji Slatka kuca :D
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Sta serete bre!?!?Kakav pica-burek?!?!?!
Zna se sta je burek jbt, mastan, sa mesom a ne taj fenseraj
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Синке, где је та социјална пекара у Земуну? :) А сад први пут чујем за пицу-бурек :wtf:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Да си пробао, не би тако причао :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Da vidis ti sta je pravi burek, uh, sad mi se prijelo...nema boljeg osecaja nego kad mi posle bureka ostanu masne usne onako...jebo labelo
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vule to je gibanica,
Djomla,socijalna u Zemunu ti je blizu Poste,ne znam kako tacno da ti objasnim,krenes od Poste ka keju pa levo i opet levo,ili jednostavno iz glavne skrenes levo pre poste(iz pravca Batajnice) :cheers:
a imas i jos dve,jedna ti je na cosku,kad iz Cara Dusana krenes prema Silerovoj,tj preko puta Kriminalisticke, a u trecoj sam jednom bio,i ne znam ni ja gde je,slucajno sam naleteo na nju :D
Последње учитавање од Sinke дана 03 Нов 2012, 23:21, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Joj decko pa ti nemas veze sa zivotom. Burek, pravi burek, Bosanski, ti je ono sto je kod nas burek sa mesom, ono sto je kod nas burek sa sirom to je u stvari sirnica, a gibanica je 3. stvar totalno.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Zezam te bre,ja bosanac da ne znam sta je sta :D
Samo je u mom kraju krompirusa najbolja!
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Ја највише волим купусару или са спанаћем питу кад бакута спреми :zelenko:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”