FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Tik'al пише:Ko da ima neke veze ko vodi :slap:
Naravno da ima.. :cheers:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

ej sine kako bih onoc kretena rnica iznabadao je*o bi mu kevu i isterao bih ga da vise nikad ne moze da udje na stadion i njega i ono djubre cupavo babovica pa sinovi nemaja veze sa vezomm bre sineee oni nam gube utakmice bre sine!!!A i igraci su nam mng staticni!!
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma mi smo raspad ekipa, nema ovo ni veze. Dijara usro sve sto uradio do sad u Partizanu, Rnic i Ivanov nisu ni za Dubocicu. Onaj kosijaner da se osisa majmuncina masi 2 sanse, ne vidi gde tera. Granta odma u Iran,Irak itd .. Stanoje bar znao sa ovima, sa ovim gubimo titulu dogodine 300% ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Meni licno puca penis za kup, on je dobar samo kada se uzme titula, ovako je utesna nagrada. Ali me brinu ova dva poraza, i ovo moze biti najava sledece sezone ako se nesto ne promeni.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Opet smo pobedili sami sebe...
Kljucni detalji utakmice - promasaj Markovica jer se usrao u gace i sebicnost Diare J***m ga u usta....posle toga ide logican sled dogadjaja....ovoliko sansi koliko smo stvorili u dve utakmice cigani nisu stvorili svih ovih godina u medjusobnim delima sa nama....
Pao sam na dupe kad sam video ustasu kako se raduje :zelenko: Kolike je komplekse njima nabio Stanoje to je za neverovati....
Radujte se cigani mrvicama jer to je jedino sto cete dobili i sto se dobijali do sada....
Partizan SAMPION, cigani fino nahranjeni i svima lepo....
Grobari ne nervirajte se...nema razloga...zakazali smo u kupu ali posle svega sto se dogodilo ovo se i ocekivalo...u prvenstvu smo i dalje bez konkurencije i to je najbitnije...doci ce i to 28 kolo pa ce cigani morati da napadnu, a onda cemo ih videti...
Ako je nasa ekipa raspad onda su cigani ultra raspad....nasa nesreca je sto nemamo vise od jednog spica...a Diara u kakvoj je formi nije ni pola igraca...a jedini je napadac trenutno a bice tako do kraja sezone....inace Djurica bih zaklao bez trunke savesti...a cigani treba da mu se zahvale za ovaj prolaz i da mu poljube guzicu....pose svega logixno je da ljudi misle da ce cigani sledece sezone uzeti titulu 100% ali....na leto sledi skidanje pijavica i dolazenje novog predsednika a onda krecemo u jos jacu dominaciju....ko ne veruje videce....

Prica stara....cigani kupe mrvice sa poda a sampion sedi za stolom i pije vino iz sampionskog pehara...sisaj zvezdo NAPRED PARTIZAN ! :cheers:
Последње учитавање од srbinho дана 11 Апр 2012, 21:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Ako treba nek dobijem ban,ali nmj da prozivas Robija da je ustasa nije lepo... :cheers:
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Cigani, cigani, cigani, cigani, cigani...sad me više ne nerviraju tvoji postovi nego osjećam duboko sažaljenje. :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

srbinho пише:Opet smo pobedili sami sebe...
Kljucni detalji utakmice - promasaj Markovica jer se usrao u gace i sebicnost Diare J***m ga u usta....posle toga ide logican sled dogadjaja....ovoliko sansi koliko smo stvorili u dve utakmice cigani nisu stvorili svih ovih godina u medjusobnim delima sa nama....
Pao sam na dupe kad sam video ustasu kako se raduje Kolike je komplekse njima nabio Stanoje to je za neverovati....
Radujte se cigani mrvicama jer to je jedino sto cete dobili i sto se dobijali do sada....
Partizan SAMPION, cigani fino nahranjeni i svima lepo....
Grobari ne nervirajte se...nema razloga...zakazali smo u kupu ali posle svega sto se dogodilo ovo se i ocekivalo...u prvenstvu smo i dalje bez konkurencije i to je najbitnije...doci ce i to 28 kolo pa ce cigani morati da napadnu, a onda cemo ih videti...
Ako je nasa ekipa raspad onda su cigani ultra raspad....nasa nesreca je sto nemamo vise od jednog spica...a Diara u kakvoj je formi nije ni pola igraca...a jedini je napadac trenutno a bice tako do kraja sezone....inace Djurica bih zaklao bez trunke savesti...a cigani treba da mu se zahvale za ovaj prolaz i da mu poljube guzicu....pose svega logixno je da ljudi misle da ce cigani sledece sezone uzeti titulu 100% ali....na leto sledi skidanje pijavica i dolazenje novog predsednika a onda krecemo u jos jacu dominaciju....ko ne veruje videce....

Prica stara....cigani kupe mrvice sa poda a sampion sedi za stolom i pije vino iz sampionskog pehara...sisaj zvezdo NAPRED PARTIZAN !
Слика
Последње учитавање од Dule93 дана 11 Апр 2012, 21:40, учитано 1 пут укупно.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ma bezi sine ja nmg da verujem da ovoliko ne znamo da pogodimo gol brate!!
Markovic ima na 2-goj stativi samog Dijaru on se ukenjao i samo sto pre da sutra,onaj kreten Dijara je usro sve sto je do sad uradio u Partizanu,sebicnjak.A ono djubre cupavo Babovic i ona RUPETINA od Rnica mi nikad vise ne bi zaigrali izbacio bi ih naglavacke pa da im je Mansur cale i da imaju ne zna kolko para!!!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Srbinho, pripazi na recnik.
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

a zasto niste cenzurisali i komentare na vasoj temi ???
Cigani, cigani, cigani, cigani, cigani...sad me više ne nerviraju tvoji postovi nego osjećam duboko sažaljenje. :yesko:
i ja s tobom saosecam vec 5 godina ali sam odlucio da ti tek sad kazem....
Последње учитавање од srbinho дана 11 Апр 2012, 21:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja sam ti banovao post zato sto si nazvao Prosineckog ustasom. To nije prihvatljivo, ovde ima dosta Hrvata. Vase prepucavanje se nastavlja svaki put pre i posle derbija, jebi cigane, grobare, Partizan, Zvezdu. Svaki jebeni put. Toliko ste konstantni da vise niko ne zna gde je granica. Ne znam vise sta je resenje. Da li da za sledeci derbi otvorimo temu gde cete 2 sata moci da pricate sta zelite pod uslovom da se posle smirite ili lepo da zatvorimo obe teme.
Корисников грб
HoffenheimFan
Assistant Manager
Поруке: 793
Придружен: 27 Мај 2011, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од HoffenheimFan »

Da ja sam se dogovorio sa Mandom da otvorimo temu za sledeci derbi... :cheers:
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Ja sam za to da se uz post na forumu uvede anti bot pitanje, tipa koliko je 2+2.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma i vi ste bre prsli sto se peglate sa tim, nisu nam oni krivi sami sebe pobedjujemo ove godine. Jedino me nerviraju sto im sad sve regularno, a do pre dva dana sve bilo namesteno. Al to ti tako uvek bilo kod nas ko o cemu kurva o postenju . A ovo cigani i nije pogrdno, to je njihovo pravo navijacko ime ko sto je nama grobari, e sad sto su oni resili da se naprave pametni da se prekrste u delije to je nesto drugo .. Sve u svemu "Ovo je bruka, ovo je sramota volecu Partizan do kraja zivota" !!!!

:fanman: :fanman: :fanman: :fanman: :fanman:

Pinki пише:Ja sam za to da se uz post na forumu uvede anti bot pitanje, tipa koliko je 2+2.
Samo nam jos takve gluposti trebaju, tipa anti-capcha najveca glupost u istoriji interneta od kad postoji ..
Последње учитавање од Lucifer дана 11 Апр 2012, 22:16, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Jel smem Rnicu da opsujem mater?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Slepac,upropasti me malo pre u SFML.
Корисников грб
Becar
First Team Coach
Поруке: 489
Придружен: 06 Феб 2012, 16:00
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Becar »

Eto im kup,to im je najveci domet.
Scouser
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Pise Blic da je bila neka tuca pre pocetka utakmice na jugu,a i ja sam posle video da ambulantna kola idu nesto do vas,doduse za vreme tekme.Zna neko od vas,nesto o tome?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Pogledaj slike:

Код: Изаберите све

http://www.mondo.rs/tg6134/Foto/Tuce_baklje_pesma_tuga_i_radost.html
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”