FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ja kod ovog vaseg Ninkovica nisam video nista,sem da se ponasa ko' da je pusten sa lanca..
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

kad si ti to uspjeo da zakljucis kad Džigi nije sastavio 15 minuta na terenu ovog proljeca...

inace sto se tice onog juce, bruka zbog desavanja na tribni, nikome nije bilo jasno o cemu se radi ali par likova je protutnjalo gore dole cijelom tribinom i napravilo opsti haos... sto se tice igre, nisam mnogo vidjeo jer sam bio iza par barjaka, ali cini mi se da koliko smo u prvom mecu dominirali i nezasluzeno izgubili, ovaj put nista vise od ovoga nismo ni zasluzili... prolazu se nisam mnogo ni nadao, ali poraz nisam ocekivao...

nego kao sto Gagi rece, kup je samo utjesna nagrada bez titule, ja im svakako cestitam na tome jer kako god nadigrali su nas takticki, vise me brine sta ce biti ovog ljeta... opet stara prica, renoviranje pola tima, a razlika je sto cigani ovog puta nece to morati da rade... ako ne maknemo Djurica iduce sezone ostajemo bez titule... sto se tice Granta, sa njim smo mozda u pojedinim momentima igrali i ljepsi fudbal nego sa Stanojem, ali nije on za nasu ligu, on je previse miran covjek, nama treba neko energican, jer zna se kako se sa srbima treba postupat ako oces da budu ozbiljni :D

i kao sto Samson rece za Vukica, svaka njemu cast ali to dovoljno govori sto je on u 34. i dalje kralj ovih nasih livada... uz njega jedino me mali Aksa raduje, ima brzinu, centarsut, igra srcem, bice nesto od njega :)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ne vidim razlog zasto Sasa Markovic ne igra. Da ga neko nije malopre pomenuo ja bi totalno zaboravio na ovog lika. Dobre pare smo pukli za njega, a ne verujem da su Smiljanic ili Babovic neka klasa za njega pa da ne igra.
markohn22 пише: vise me brine sta ce biti ovog ljeta... opet stara prica, renoviranje pola tima, a razlika je sto cigani ovog puta nece to morati da rade...
Nije sve tako crno. Njima verovatno idu Tosic, Lazovic, a ne bi se zacudio da jos neki prvotimac napusti klub...Mozda smo u malo losijoj situaciji, ali svi gledamo pesimisticno na desavanja u Partizanu jer smo pod utiskom izdanja sa kupa. Imamo dosta rupa u timu ali nista nije nepopravljivo.
Последње учитавање од -MiX- дана 12 Апр 2012, 16:09, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

markohn22 пише:kad si ti to uspjeo da zakljucis kad Džigi nije sastavio 15 minuta na terenu ovog proljeca...
Pa na primer psovanje Dijare na pripremama,unosenje u lice Mladenovicu posle ociglednog faula...Meni sasvim dovoljno za pubertetliju od 17 godina.Cek a onda ste svi vi zakljucili za tih 15-20 min sto je odigrao da ce biti buducnost naseg fudbala..Koliko je samo igraca bilo najbolje u svom uzrastu pa posle nista..
Последње учитавање од Stefan дана 12 Апр 2012, 16:20, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja ni u jednom trenutku nisam za njega nista rekao, jedino sto sam vidjeo od njega je par driblinga protiv rada kojima je pokazao da ima neki talenat... a sta ce biti ni jednom nisam rekao... ali ne mozes ti da zakljucis isto tako od tih 15 minuta, niti mozes da sudis o igrackim kvalitetima na osnovu toga sto se nekom unio u facu, o tom psovanju, ne znam odakle ti to...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

markohn22 пише: niti mozes da sudis o igrackim kvalitetima na osnovu toga sto se nekom unio u facu, o tom psovanju, ne znam odakle ti to...
I ja se ne secam, bas sam cekao da neko prokometarise o tome. Mozda ga je pomesao sa nekim drugim, nije on bas mnogo igrao da sad ne mogu da se setim tog incidenta.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ja se ne sjecam da je Dijara za 5 godina u klubu imao neki incident sa nekim drugim igracem a ne da mu je mali Džigi sa 16 godina nesto rekao... :yesko:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Nije rekao Dijari, nego Kamari majmune crni posto mu je ovaj jednom prilikom jace uklizao i ovaj morao da izadje sa treninga :yesko:
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Stefan пише:Ja kod ovog vaseg Ninkovica nisam video nista
A sta igrao Lazovic zadnjih par godina na derbiju do ovog ? Lazevski ga stavljao u dzep ..
Последње учитавање од Lucifer дана 12 Апр 2012, 18:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

sad se sjetih sto smo dobru pjesmu sinoc pjevali :zelenko:

"Lukic Dobrila, rodila debila na na na na..." :xD:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

E ovo je zaista tragikomicno, kaznjeni smo opet i igramo pred praznim tribinama protiv Javora, razlog paljenje pirotehnickih sredstava i pretjereno uvredljivo navijanje!!! pa sa kim se oni sprdaju, sto onda komsinica nije kaznjena nakon 1. derbija?! :argh: :nasty:
Последње учитавање од markohn22 дана 12 Апр 2012, 20:35, учитано 2 пута укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Sta se cudis,nasa liga je bez briga,treba lepo da se napravi cistka jedna onako klasicna,da bude seca knezova i ko prezivi pricace,do tada liga ce biti losija i od moldavske. :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

evo ga klip :zelenko:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MmZQiDkv25U[/youtube]
И душа и тело, све је црно бело...
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Meni nije jasno zasto ovi kreteni iz Shadowsa iznabadali Italijane kad ljudi dosli lepo na juznu tribinu da navijaju,rekamirali nas na Kamp Nou i na San Siru i oni ih ovako napadnuu...debilizam klasicnii!!!!
A sta se desilo sa Lolom,msm decko nam bio i kapite i odlicno igraooo cak i mladu reprezentaciju vodio kao kapiten do finala EP i sad se odjednom ovako upropastio. :xD:
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

donstefanotrle пише:Meni nije jasno zasto ovi kreteni iz Shadowsa iznabadali Italijane kad ljudi dosli lepo na juznu tribinu da navijaju,rekamirali nas na Kamp Nou i na San Siru i oni ih ovako napadnuu...debilizam klasicnii!!!!
A sta se desilo sa Lolom,msm decko nam bio i kapite i odlicno igraooo cak i mladu reprezentaciju vodio kao kapiten do finala EP i sad se odjednom ovako upropastio. :xD:
Brt Lola pije pusi po 2 pakle dnevno.. pricao mi drug ljajic pored njega gusti sok ovaj Vopi i cigare.. :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Lola se vratio u BG zbog nocnog zivota :zelenko:

a sto se tice shadowsa, oni vazda imaju neke debilne stavove, tuca je izbila jer su zabari htjeli da okace neku svoju zastavu, a ovi su rekli sta ce oni tu itd...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pa realno sta ce oni tu :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

pa realno, ali ipak nisu trebali tako da ih isprate :slap:

predzadnji transparent desno :fanman:

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Samo bahato,samo bezobrazno,taki su ti oni,sta ces s jedne strane je pritiskao UF s druge IV,mada IV vise ne postoji,pa su sada malo opusteniji :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

procitajte text, realno istina, ovaj Ramadani je najvece zlo u nasem fudbalu...

Код: Изаберите све

http://partizan.net/srpski/?p=7058
И душа и тело, све је црно бело...
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”