Premier League 15/16

Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Pa nisam tebi rekao, nego ivanessu. :cheers:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

jel zna neko sta ce biti sa RVP?
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Izvini onda moja greska :D :slap:
Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Pitanje je koliko ce se on uspeti navici na engleski fudbal,danas veoma bled,daj boze da je jedan duel izdrzao...
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Po meni je bolje da RVP ode,Giroud danas odlican kao i Podolski..Arshavin u usponu forme kao i Gervinho.. :smajli1:
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

arseNal-serbia пише:Po meni je bolje da RVP ode,Giroud danas odlican kao i Podolski..Arshavin u usponu forme kao i Gervinho.. :smajli1:
+1 :yesko:
Корисников грб
ivanvess
Youth Team Coach
Поруке: 176
Придружен: 18 Апр 2011, 10:48
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ivanvess »

Trle пише:Pa dobro kako mozete tako, dok nije otisao u Celsio bio je najbolji mladi igrac i igrac koji treba Mancesteru, onda kad je reko da ide u Siti prozivali ste ga da ide za paarama, a sad kad se zeznuo sa fintom vi ha pljujete? :xD:
Ja ga nisam prozivao, majke mi :zelenko: a i znao sam da nece u Mancester zbog toga sto Fergi nije blesav da odobri onoliku platu ni starijim igracima, a o mladom i perspektivnom da ne pricam.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Samo malo... :zelenko: :cheers:
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Angelo Henriquez prosao je lekarske preglede.Ocekuje se potpis.
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Nuri SAhin se spominje kao pojacanje,odlazi Carli Adams :cheers:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Samo Adam neka idee, a ako dodje Sahin bice pravo pojacanje. Mada doveden je i Dzo Alen iz Svonsija za 15 miliona, jel zna neko nesto o njemu vredi li tolike pare??
A pominje se i Teljo.
Последње учитавање од Trle дана 14 Авг 2012, 19:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

Sinke пише:Nuri SAhin se spominje kao pojacanje,

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/transferi/liverpul-bi-da-ukrade-sahina-arsenalu-91621.html
Najava za sezonu 2012/2013
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z7QwscMA ... e=youtu.be[/youtube]
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Izgleda da je oko Songa sve reseno, ode nam Alex u Barselonu, sto implicira da moramo dovesti zadnjeg veznog. Ne znam zbog koga mi je vise zao, Persija ili Alexa, ali jebi ga, cepamo dalje. Nervira me sto se ova mancesterska bagra ciganjise u fazonu "dodji Persi kod nas, kod nas je kul, trofeji, igraci, sve..."-Runi, Van der Sar, svi su redom lajali. Ako bi potpisali Mvilu donekle bi umanjili frku, ali ne vidim dovoljno angazmana oko te price.
A vi sto ste srecni zbog odlaska Van Persija zapitajte se na sta bi licila prethodna sezona da nije bilo njega. I ja bih voleo da verujem da Podolski i Giroud mogu da pokriju to na lep nacin, ali jednostavno nisam ubedjen.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sad kad je otisao song, samo Mvilla da dodje i to je to. Svaka cast RVP, ali lik nece da produzi ugovor, znaci prodaja.Ono jeste on izdominirao prosle sezone i zasluzan je aato sto je arsenal u ligi sampiona i sve, ali setite se samo koliko ga je venger cekao, lik stalno nesto bio povredjen. Mislim da ce se podolski sjajno snaci u premijer ligi, tu je jos i ziru, bice to ok. Neko zanima me sta je sa Chamakom?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Chamakh je tu za ne daj Boze, a ono sto sam video od Girouda mi se svidja, kakvu kretnju ima za lika od 190 i nesto, vr'
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

RVP jeste dosta zasluzan ali ispao je ne fer jer koliko ga je Venger cekao da proradi, sve mu je dao covek i on odigra jednu dobru sezonu i odmah 'oce da idee, nece da produzava ugovor i proserava se. MORE MARS! To bih ja po kretkom postupku.
Inace ovo otimanje igraca od strane Farselone je toliko postalo jadno da je to nenormalno! GO GUNNERS!!! :gunman: :gunman: :gunman: :gunman: :gunman:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

:sportske:

Nemanja Vidić je povredu ostavio iza sebe.

"Koleno je u perfektnom stanju, nisam još potpuno spreman, ali to dolazi sa minutima i utakmicama. Moram da se sačuvam, ali imam puno poverenje menadžera, meni to najviše znači", kaže kapiten Junajteda.

Ponovo u tandemu sa Ferdinandom.

"Da, Rio i ja ponovo zajedno, kao najbolji štoperski tandem u Premijer ligi. Kao što je bio slučaj ranije", ne ostavlja dilemu srpski defanzivac.

"Ljudi mogu da pričaju šta hoće, ali kada smo zdravi, kada je ekipa kompletna, niko ne može da bude bolji od nas", dodaje Vidić.

Junajted mora bolje nego prošle sezone.

"Mislim da smo naučili na greškama, naši standardi u Evropi i Engleskoj se znaju. Mnogo će nam značiti minuti koje su mlađi igrači imali zbog povreda nas iskusnijih prošle sezone. Sada su i oni sami sazreli, to je velika prednost i velika pomoć. Ono što je gotovo opsesija je povratak titule. Prošla sezona je zaboravljena, moramo da vratimo krunu", poruka je Vidića čiji tim kreće u bitke narednog ponedeljka na gostovanju Evertonu.

Idemo po titulu :winner:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ono sto je RVP uradio najzasluzniji je vezni red,dovoljno je pogledati klip sa njegovim golovima i videti da je mozda 2-3 gola koje je dao samo njegova zasluga.Videli smo ga u reprezentacij Holandiji kada nije imao raspolozen vezni red kako se pokazao.Kako citam sad trebalo bi da pojaca Man Utd...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

M'Vila>Song.

Dovedite M'Vilu i Sahina i mirni ste X godina.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

fanst[E] пише:Ono sto je RVP uradio najzasluzniji je vezni red,dovoljno je pogledati klip sa njegovim golovima i videti da je mozda 2-3 gola koje je dao samo njegova zasluga.Videli smo ga u reprezentacij Holandiji kada nije imao raspolozen vezni red kako se pokazao.Kako citam sad trebalo bi da pojaca Man Utd...
Koliko ruzan nacin da se ospori fantasticna sezona iza njega. Objasni molim te kako to funkcionisu napadaci, koja to gospoda igra bez veznog reda i bez asistencija veynjaka, vec sve rade potpuno sami? Ono sto Van Persie pogadja mnogi promasuju, a to pravi razliku izmedju velikih spiceva i onih slabijih. Fascinatno je kako uspevate da prenesete bolesti stecene u nasem fudbalskom podneblju i na inostrani fudbal. Stvari kojima vi pridajete znacaj potpuno su zanemarljive u ovom slucaju, mislite da ce, ukoliko bi Van Persie ostao u klubu, trpeo prozivke sa tribina, da bi bilo netrpeljivosti izmedju njega i ostalih saigraca? Rekao je sta je rekao, sve to stoji, ali ta prica oko zavaravanja kako nam ne treba igrac svetske klase, jedini koga klub trenutno ima, je nerazumna. Lepo je sto se zadoljavate malim stvarima, pa vidite kao pobedu dolazak Podolskog i Ziroa uz odlazak Van Persija, samo to Arsenalu nece doneti rezultate.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”