Primera Division 15/16

Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Da, baš je ovaj Snačiz kao neki narkoman. :D
Ali taj čiko 18 godina igrao za Real i nakupio preko 500 nastupa, za svaki respekt. :ave:


Ali iz ove generacije ovaj Redondo je bio Bog na terenu.
Negdje sam čitao da je Kapelo za njega izjavio da je on "Tehnički savršen igrač".
Stvarno je bio otac, kreativnost i fler 25+.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

FT: Real Madrid 5-1 AC Milan (25' Di María , 49' 65' Ronaldo, 81' Sergio Ramos, 89' Callejón | 33' Robinho). ¡Hala Madrid!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eY8swugt ... r_embedded[/youtube]

Kakvo posprdavanje :ole:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

:mozzart:
KONAČNO: Modrić u Realu, cena 35 miliona evra!
Totenhem popustio i prodao Hrvata koji će sa Madriđanima potpisati petogodišnji ugovor
Слика
Napokon se završila i ta saga: hrvatski plejmejker Luka Modrić je posle višemesečnih natezanja Totenhema i Real Madrida prešao u redove španskog giganta. Predsednik Totenhem Danijel Levi je na kraju popustio i prodao Modrića za 35 miliona evra, što je 7 miliona manje nego što je tražio tokom pregovora. Ipak, Totenhem bi tih sedam miliona mogao da dobije kroz razne bonuse, ukoliko Modrić sa uspehom bude igrao za Real.

Hrvat je već doputovao u Madrid gde će odraditi lekarske preglčede i danas u 13.00 časova će i zvanično biti promovisan u novog fudbalera Kraljevskog kluba. Sve je to potvrdio i Real.
Real Madrid i Totenhem su postigli sporazum o transferu igrača Luke Modrića, koji za Real potpisuje ugovor na pet godina. Oba kluba potpisala su sporazum o saradnji", piše na zvaničnojmn internet stranici Reala.

Modrić dolazi u teškom trenutku za Real koji nije trijumfovao u poslednja tri meča i očekuje ih revanš Superkupa Španije protiv Barselone. Ipak, malo je verovatno da će moći odmah da im pomogne jer u Madrid dolazi potpuno nespreman. On nije trenirao sa prvim timom Toptenhema i bio je udaljen iz ekipe zbog želje da pređe u Madrid.

(FOTO: Action images)
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Odlično pojačanje. Biće to sada skoro pa savršena ekipica kod Madriđana.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Odlično pojačanje. Biće to sada skoro pa savršena ekipica kod Madriđana.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Modric je vise nego precenjen igrac, sta on to ima sto prosecan plej nema?Ali dobro, on je na nivou ekipe koja gubi od Getafea.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

TheBigOneFCB пише:Modric je vise nego precenjen igrac, sta on to ima sto prosecan plej nema?Ali dobro, on je na nivou ekipe koja gubi od Getafea
Hteo sam da te pitam po cemu je Modric precenjen igrac, ali kad sam procitao drugi deo tvog posta, ipak necu to da uradim, jer mi je sve jasno.
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

FTD пише:
TheBigOneFCB пише:Modric je vise nego precenjen igrac, sta on to ima sto prosecan plej nema?Ali dobro, on je na nivou ekipe koja gubi od Getafea
Hteo sam da te pitam po cemu je Modric precenjen igrac, ali kad sam procitao drugi deo tvog posta, ipak necu to da uradim, jer mi je sve jasno.
Drugi deo posta je sluzio da malo pecnem navijace Reala, nista vise.Modric vredi 10M najvise, dobar je, ali nije nista specijalno.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

Stvarno pricas svasta. Po mom misljenju Modric je izvandredan igrac, to je pokazivao do sada, a u buduce ce se jos vise iskazati posto njemu odgovara stil Primere. :yesko:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Nije precenjen igrac ali mislim da nije klasa da Kraljevski klub. Ali mi nije ni jasno gde ce on da igraa?? Umesto Alonsaa nikako, Kedire teskoo, Ronalda tek ne, jedino da Ozil ode desno a da Modric upadne u sredinu umesto Di Marie.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Luka se odlično snašao među mesarima u Premiershipu, a sad će ovdje bit još bolji jer tehnika više dolazi do izražaja u ovakvoj ligi. Jedino je problem što će se morati izboriti za minutažu jer je konkurencija ubitačna.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Moze on da upadne umesto Kedire ali u jacim mecevima Kedira mora da igra zato sto je mnogo bolji u odbrani..
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Niste vi zdravi.
Modrić će da igra iza špice u Realu, skoro pa sam ubjeđen u to. Tako da je samo pitanje da li će Ozil biti malo povučeniji iza ili će biti gurnut na krilo umjeto Di Marije, koji je po meni ionako najslabija karika u Realu, što se tiče tog trojca iza napadača (Modrić, Ozil, Ronaldo).
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Odlicno ce se snaci u Spaniji poljski skocimis, ubedjen sam u to :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Luka Modrić: Prešao sam u Real samo da više ne bih čitao o mom prelasku u Real
MADRID, 27. avgust 2012, (Njuz) – Reprezentativac Hrvatske Luka Modrić, nakon višenedeljnog pisanja novinara o njegovom transferu u Real, danas će konačno potpisati ugovor sa madridskim klubom.
Слика
Modrić u izjavi za Njuz otkriva da je želeo da ostane u Totenhemu ali je pritisak javnosti da pređe u kraljevski klub bio toliki da nije imao izbora.

- Potpisao sam ugovor sa Realom samo da više ne bih čitao tekstove o mom prelasku u Madrid. Verujte, smučila mi se cela priča, već nedeljama svakog dana čitam samo o tom transferu, kao da čitav prelazni rok zavisi od njega – požalio se Modrić.

- Kontakti sa Realom su postojali, to nije tajna, ali nisu bili ni približno ozbiljni kao što su mediji predstavili. Došlo je dotle da su me ljudi iz Totenhena molili da prihvatim ponudu Reala, jer je i njima svega bilo preko glave. I klub i ja smo imali finansijski daleko bolje ponude ali smo ih odbili u strahu da novinari ne pokrenu priču o razlozima zbog kojih sam odbio Real – naveo je hrvatski fudbaler.

Trener Reala Žoze Murinjo, rekao je za Njuz da je zadovoljan jer je upravo pročitao vest da je transfer Modrića u Real gotova stvar.

- Luka je odličan igrač i sa velikom pažnjom sam po medijima pratio celu priču oko njegovog prelaska u naše redove. Iskren da budem, to je toliko dugo trajalo da je počelo i da me zamara, ali sada, kada sam pročitao da je sve završeno, moram da priznam da mi je laknulo – istakao je Murinjo.

Portugalski stručnjak je dodao da više ni sam nije siguran da li ga više raduje što na raspolaganju ima Modrića ili to što više neće biti vesti o Lukinom prelasku u Real.
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Glupi novinari, Modrić sigurno nije tako nešto izjavio. "Prešao sam u Real samo da više ne bih čitao o mom prelasku u Real." Okanite se takvih medija, pa Modrić je znao da prilika za prijelaz u Real dolazi jednom u životu i čim je saznao da se Mourinho za njega interesira odmah je počeo raditi sve da ga onaj Židov pusti, uključujući odbijanje odlaska na pripreme.

Osim ako ta "vijest" nije neka zajebancija, jelte. :xD:
Последње учитавање од shirajzl дана 27 Авг 2012, 16:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Njuz.net vjerujem da je izvor za ovaj tekst gore, a inače taj sajt je poznat po srpdanju sa svim i svačim.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”