Fantasy League - diskusija

Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ajzak_FCRS пише:
andrej2311 пише:Ajzace Ekoto ti je ubacen u tim umesto Witsela jer je Kibi dodeljen automatski kad se nije pojavio da bira na draftu, on je traziuo zamenu za Witsela tako da ne mozes u timu imati obojicu. Neznam kakav je to arogantan stav da neces registrovati igrace dok se to ne uradi, ne postoji fantasy liga samo zbog tebe :nasty:
Nisam arogantan vec sam rekao da cu sacekati da se to odradi posto ne zelim da registrujem ekipu i krenem oslabljen u startu. Em sam novajlija, em sam dobio bzv klub, em nisam birao igrace. Jos da mi fali jedan dobar igrac i onda odmah da odustanem jbg

Pitanje... Kako TheBigOneFCB moze da ima u ekipi Vargasa kad je on kod mene?? Isto i Dule93 ima Suareza a on je kod mene? :wtf:
Igraci koji su na pozajmicama kod vas, ne igraju kod vas, igraci koji su na pozajmicama iz vaseg kluba negde drugde, igraju kod vas. To ce se srediti. Ovo je probni sejv, nije namestena ni kondicija ni moral. Neki igraci su vam verovatno i u rezervnom timu ili u U19. Apelujem na Tokija i Voju da pogledaju rezervni tim, dobili su igrace koje su trazili.
Kod:

Код: Изаберите све

http://www.sendspace.com/file/sttlku
Evo objasnjenje za Vargasa, a za Suareza ne znam, njega je kiba draftovao i on treba da je kod tebe, verovatno je doslo do greske ;)
Корисников грб
Ajzak_FCRS
Youth Team Coach
Поруке: 190
Придружен: 30 Јан 2011, 15:07
Место: Bg
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ajzak_FCRS »

Ja odustajem od igre umesto Kibe.
Sastav tima mi je katastrofa! Nijedan igrac sem bufona nije vrhunski a uz to tim je sastavljen za formaciju koju ja ne forsiram. U odbrani sve prosek igraci, sredina da ne pricam, a napad moj je tek sada ocajan kada sam shvatio da zbog tih pozajmica ja nemam Borijela i Vargasa.

Hteo sam da ucinim coveku, jer on nema fm13, ali nema nikakvog smisla da igram sa ovim timom. Da sam ja birao igrace pa da znam da sam sam kriv za to...ovako odustajem od toga. Ne zelim da budem tim za gol razliku u ligi.

Ako kojim slucajem budete opet pravili ligu, draft i ostalo zovite, tada cu 100% igrati bez obzira na to kakav klub i ekipu izaberem.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Ajzak_FCRS пише:Ja odustajem od igre umesto Kibe.
Sastav tima mi je katastrofa! Nijedan igrac sem bufona nije vrhunski a uz to tim je sastavljen za formaciju koju ja ne forsiram. U odbrani sve prosek igraci, sredina da ne pricam, a napad moj je tek sada ocajan kada sam shvatio da zbog tih pozajmica ja nemam Borijela i Vargasa.

Hteo sam da ucinim coveku, jer on nema fm13, ali nema nikakvog smisla da igram sa ovim timom. Da sam ja birao igrace pa da znam da sam sam kriv za to...ovako odustajem od toga. Ne zelim da budem tim za gol razliku u ligi.

Ako kojim slucajem budete opet pravili ligu, draft i ostalo zovite, tada cu 100% igrati bez obzira na to kakav klub i ekipu izaberem.
Ovo je jako neozbiljno, ti bi trebalo da ucinis coveku i zamenis ga. Sad se cela liga dovodi u pitanje zbog tvoje odluke da odustanes :banned:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ajzak_FCRS пише:Ja odustajem od igre umesto Kibe.
Sastav tima mi je katastrofa! Nijedan igrac sem bufona nije vrhunski a uz to tim je sastavljen za formaciju koju ja ne forsiram. U odbrani sve prosek igraci, sredina da ne pricam, a napad moj je tek sada ocajan kada sam shvatio da zbog tih pozajmica ja nemam Borijela i Vargasa.

Hteo sam da ucinim coveku, jer on nema fm13, ali nema nikakvog smisla da igram sa ovim timom. Da sam ja birao igrace pa da znam da sam sam kriv za to...ovako odustajem od toga. Ne zelim da budem tim za gol razliku u ligi.

Ako kojim slucajem budete opet pravili ligu, draft i ostalo zovite, tada cu 100% igrati bez obzira na to kakav klub i ekipu izaberem.
Covek te lepo zamoli da mu pomognes, ti si prihvatio, mogao si da skines sejv i da pogledas tim i da odbijes, on bi nasao nekog drugog i ne bi bilo frke.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ajzak_FCRS пише:Ja odustajem od igre umesto Kibe.
Sastav tima mi je katastrofa! Nijedan igrac sem bufona nije vrhunski a uz to tim je sastavljen za formaciju koju ja ne forsiram. U odbrani sve prosek igraci, sredina da ne pricam, a napad moj je tek sada ocajan kada sam shvatio da zbog tih pozajmica ja nemam Borijela i Vargasa.

Hteo sam da ucinim coveku, jer on nema fm13, ali nema nikakvog smisla da igram sa ovim timom. Da sam ja birao igrace pa da znam da sam sam kriv za to...ovako odustajem od toga. Ne zelim da budem tim za gol razliku u ligi.

Ako kojim slucajem budete opet pravili ligu, draft i ostalo zovite, tada cu 100% igrati bez obzira na to kakav klub i ekipu izaberem.
Neces ti igrati 100%, veruj mi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Ajzak_FCRS
Youth Team Coach
Поруке: 190
Придружен: 30 Јан 2011, 15:07
Место: Bg
Has thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ajzak_FCRS »

E pa meni nije prvo ponudjen ceo tim na uvid i sajv nego sam prvo morao da odlucim da li hocu.
Ja sam hteo da pomognem coveku ali necu da igram sa krs ekipom. Ako neko hoce moze da se menjamo sa timovima pa da vidi kako je. Ovako vi ste uzeli jake timove pa vas boli du.e. Kao ja treba da igram protiv lika koji u napadu ima C Ronalda, Hulka i Benzemu???? :xD:

I MOJA ODLUKA JE NEOZBILJNA A VI STE DALI LIKOVIMA PRVENSTVO DA IGRAJU PRE ONIH KOJI IMAJU FM13?? KAKO VAS NIJE SRAMOTA DA MI K.NJATE NESTO?? Rekli ste prvo da je to uslov za ucestvovanje, pa ste posle promenili kako bi jedni isti ljudi igrali opet. Cela liga se dovela u pitanje ne zbog mene nego zato sto vi radite los posao u organizaciji. Za mene ste VECALI da ne treba da igram pre drafta, a sada nemate igraca...odlican plan nema sta!

@neme bas mi puca tukson. Ionako se ponasate kao olosi prema meni iako sam hteo po prvi put da igram ovu ligu. tako se docekuju novajlije u FL...bravo
Последње учитавање од Ajzak_FCRS дана 09 Дец 2012, 13:26, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Imao si sejv, mogao si da trazis ako ne znas gde je. E ne vidim na koji nacin je krs ekipa, ekipe su ravnomerne.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Jel i dalje liga pocinje sutra ili se cekamo?
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Ocigledno je da vecina koja kupi original posle kupovine ne dolazi na forum, tako da ne znam kog vise da pitam da preuzme klub.

Neme javi mi sta si odlucio...

A voja92 jel igra? i on je dobio na nagradnoj fm, nzm da li je uzeo kod ?
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nije ni on jos dobio kod. Javljam vam veceras sta se desava.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

Ajzak_FCRS пише:C Ronalda, Hulka i Benzemu
Sjajni C. Ronaldo ce da izdominira, nije problem mozemo da se trejdujemo, ja tebi C. Ronalda ti meni nekog dobrog AML-a? :D
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ajzače Dule ima Matiasa Suareza a ti valjda imaš Luisa Suareza. :yesko:
Последње учитавање од Dule93 дана 09 Дец 2012, 15:29, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Ja sam menjao Silvestre Varela za Andriy Yarmolenko, a u timu mi je i dalje Varela :nasty:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Rekao sam da ce biti greski u sejvu, pisite to u temi prikladnoj za to.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Ajzace, ne znam sta lupetas o krs timu. Pre bih rekao da si zeleo neke druge igrace pa zbog toga ne zelis da igras. A sto se tice novajlila, ja sam jedan od njih i ljudi se sasvim korektno ponasaju prema meni. Tu su uvek da pomognu i da ponove poneki odgovor iako je mozda 500 puta to napisano. A i kad si prihvatao, mogao si jednostavno da mu kazes, cekaj da vidim ekipu pa cu da odlucim a ne ovako.
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

danas u toku dana sejv i parovi pa krecemo polako sa ligom... :cheers:
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Lovely jubbly :cheers:
Корисников грб
dramit
Manager
Поруке: 1483
Придружен: 28 Авг 2011, 10:57
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од dramit »

To to, samo neka budu neki vecernji časovi...
Na poslu sam... radi se do 5, a kakvo je užas situacija napolju sto se prevoza tiče, verovatno me nema do pola 7 gajbi.
YOU'LL NEVER WALK ALONE 6*
1977. (Rome, Italy) 1978. (London, England) 1981. (Paris, France) 1984. (Rome, Italy) 2005. (Istanbul, Turkey) 2019. (Madrid, Spain)
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

sejv za nekih sat vremena izlazi... :cheers: :zelenko:
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ko menja kibu na kraju?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Without Borders 2013”