FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Набеђен
First Team Coach
Поруке: 458
Придружен: 24 Окт 2010, 19:11
Место: Србија
Klub koji vodite: Партизан
Formacija: 4-2-4
Mood:
Has thanked: 100 times
Been thanked: 53 times
Status: Није на вези

Порука од Набеђен »

Ће да видимо и то... Озбиљно је крао и није марио ни за шта. Не само у Партизану.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Bas cu da poverujem u to da ce pickousti da uhapsi Djurica :rofl:
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/malaga-izbacena-iz-evrope-partizanu-preti-ista-sudbina-108334.html
DJURO LOPOVE! :nasty:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Sto se ovde ne spominje Zvezda?ako je ovo istina da Partizan ne igra zbog dugovanja,onda Zvezda nece igrati evropu u narednih 16 godina..
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Oni su izmirili svoja dugovanja pream UEFI...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ovaj Djuric ce da vas unisti.Organizujte neki protest i svi motike u ruke pa da vidi dal ce vise da krade..Bice Partizan u jos gorim govnima od Zvezde ukoliko ne oteraju ovu mafijasku glavu.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Isti scenario kao i vas sto je pogodio,samo sto nas nene imati ko da izvuce bojim se,mada opet kad pogledas,preveliki profit ima drzava od nas da bi nas se tako odrekla,nece nikad nestati Partizana i Zvezde,ne bojte se,tj sve dok ih ne prodaju privatnicima,pa sta privatnici urade uradili su :yesko:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/cestitka-za-vokrija-108522.html
sramota za Srpski klub. :slap:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

To je demantovano
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma covek samo pali vatru bzv, ovog Vokrija ne j .. niko 2% .. Pa se sam tako promovise, bez potrebe. Kao dete zeljno paznje.Nego spominju se Mojisov i Vulicevic kao eventualna pojacanja, ja nesto ovog Mojisova ne gotivim kiksa dosta, ali Vulicevic je odlican po meni ubedljivo najbolji bek u ligi ..
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Kakve stopere imamo (ne racunam Ivanova), Mojsov je odlican. Za Vulicevica se slazem da je mozda i najbolji bek u ligi. Samo da ne gledam Miljkovica vise u Partizanu. Ako vec prodajemo Volkova, Milan Rodic bi mozda bio solidna zamena ili Nikola Lekovic.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Pa i onaj Pauljevic kad je dolazio dizali ga u nebo kao da je Robero Karlos,al dzabe kad je Miljkovicu zagarantovana pozicija dok ga nekako ne uvale u inostranstvo.Ja stvarno ne znam kako on igra prvu postavu.Sramota stvarno.A Vulicevic odlican desni bek.U odbrani siguran,dobar centarsut,brz,dovoljno za nase livade.A Mojsov dosta kiksira,ali je odlican u skoku,i ne postavlja se lose.Steta sto Zvezda nema para da ukrade ovu dvojcu Partizanu,ali realnost je da Zvezda ne moze da parira Partizanu u ovim transferima jer nema ni za leba,a ne da dovodi igrace.. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

On decko nije gotovo ni igrao, plus sto je bio povredjen dobar deo priprema pa se nije ni spremio za sezonu kako treba. Nije toliko los igrac uopste bar po onom sto sam ja video, nije Roberto Karlos ali ima solidan centarsut uz brzinu, od Miljkona je bolji 10x sigurno ..
-MiX- пише:Milan Rodic bi mozda bio solidna zamena ili Nikola Lekovic.
Rodic bi bio dobro resenje, ali pitanje da li imamo para za njega (zato sto ce turski fenjeras da ponudi vise para od nas i njemu i klubu),zato ga iz OFKe i teraju na silu da ide u inostranstvo .. Kao Kecojevica sto oterase u tursku, on je isto dosta dobar stoper za nase prilike ..
Последње учитавање од Lucifer дана 23 Дец 2012, 17:19, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

lvzifer, Rodic ide cini mi se ili u Tursku ili u Ukrajinu,i cena je oko milion evra.Tesko da Partizan moze da ponudi polovinu.A sto se tice Pauljevica,bio je odlican u hajduku,prebrz,prodoran,i odjednom kad je dosao u Partizan,naleteo na prejaku konkurenciju(Miljkovica) :xD: i nije se izborio ni za minut,cini mi se.Dok je tu Miljkovic,niko nema sanse pored njega.Ja stvarno ne znam koja mafija njega gura,ili neki super menadzer,ali svaka cast tim ljudima.Da ovakav idiot igra prvu postavu to je stvarno zalosno.Jos izjavljivao da je odbio neke odlicne ponude iz Ukrajine.Pa bas me zanima koji su to idioti koji hoce njega da kupe. :argh:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Код: Изаберите све

http://www.sportal.rs/news.php?news=89603
A Djuri dupe gace zvace,ja mislim da je on sledeci :yesko:
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezda-k-o-siti-108730.html
Znam da nema veze sa nama ali nisu mi jasne neke stvari. Klub koji je 5 godina sampion, svake godine je na korak od Lige Sampiona i redovan ucesnik Lige Evrope, ne moze 3 godine da nadje generalnog sponzora, a u klubu gde se ne zna "ko pije a ko placa" sponzori se utrkuju ko ce da da vise.
Последње учитавање од -MiX- дана 25 Дец 2012, 12:15, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
The Rock
Assistant Manager
Поруке: 565
Придружен: 16 Јун 2011, 18:42
Место: Despotovac
Status: Није на вези

Порука од The Rock »

Tekst prakticno sve govori... To je kompanija koja ulaze u poljoprivredu u Srbiji. Posto je Zvezda posecenija od Partizana, logicno je da ulazu u nju (a verovatno ce i manje para morati da daju, posto Zvezda ne igra u Evropi i juri pare zbog dugova)... Neka moja logika, mozda i gresim...
Lucifer
Assistant Manager
Поруке: 878
Придружен: 21 Феб 2011, 23:07
Место: Kruševac
Formacija: 4-1-2-3
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Lucifer »

Ma to su smesne pare, niko ne daje velike pare u klub u koji nema svoje "JA" .. Cisto brendiranje i promocija svog prozivoda ili cega vec .. Ista prica kao sa Gazpromom, od njega videli veliku vajdu, dobili stolice i posetio ih Putin .. :xD:
Technique is not being able to juggle a ball 1000 times. Anyone can do that by practicing. Then go and work in the circus. Technique is passing the ball with one touch, with the right speed, at the right time, to the correct foot of your team mate.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ja bih vise voleo,da ove cike sto se kupaju naftom,uloze u KKP,kao sto se i prica :yesko:
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Konacno ode i ovaj Vavicev polutaner u Gencer. Prvo pojacanje u prelaznom roku
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”