KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Pa trio Vesterman/Lučić/Bertans, ako ostane u narednoj sezoni, kao što Tikal reče, neće nam biti ravnih. Ne znam kakve su ovo priče da Partizan "kao" ima talentovanu ekipu.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

to su price komsinice koja moze samo da sanja o ovakvim igracima ... od cega su vesterman i bertrans izabrani u pet najboljih mladih igraca evrope,dok ona ima igrace kojima mafijas i covek koji je razorio prvo drzavu a sada hoce i sport odlucuje da li ce igrati ili ne,verovatno ce u saradnji sa pobratimom djilasom i odluciti kome ce kup pripasti ... sinoc se 10 min pricalo sa rakocevicem da li ce da se igra ili ne i onda su samo prisli lucicu i rekli "ne igra se" kad je ovaj napravio wtf? facu djilas mu kaze "tako je odluceno" i ode,bez da se iko konsultovao sa igracima partizana,mora da se vesni prijebalo pa morao covic kuci,pa ko veli bolje da odlozimo da vesna ne ceka ....
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Velja93 пише:fanst[E], Oces da kazes da su Zvezdini navijaci krivi za sve,a da su Partizanovi navijaci nevini i isprovocirani od druge strane.Stvarno ne razumem ovo tvoje glupo razmisljanje.Pa brate to su ista goveda samo sto ovi imaju crne,a ovi crvene majice,tako da ne treba ih deliti nego se treba izboriti protiv njih.
I jos nesto mi je zanimljivo na primer niko ne prica o kosarci.Partizan je nikad slabiji,a ljudi se ponose Partizan i njegovom vasionski talentovanom ekipom,sto vam je nametnuo ovaj idiot Vujosevic.Zvezda je jaca nego pre naravno,ali ova ABA liga je totalno smesna,svi pricaju kako je jaca nego ikad,i takve stvari.Ali ako se pogleda realno ja se ne secam kad je liga bila ovako slaba.Partizan ocajan,Cibona ocajna,Olimpija uzasna.To je sve sasvim nevazno,vazno je da je ovaj Partizanov tim toliko talentovan,da ce po najavama osvojiti Evroligu sledece godine.Stvarno strasno.Ja u timu Partizana vidim samo Bertransa i Lucica.Ovi ostali ne da nisu ni prosecni,nego nemaju nikakav kvalitet,a ni potencijal.Ali ako Dule kaze da je to najtalentovanija ekipa,onda tu nema rasprave.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/policija-incidente-su-izazvali-grobari
Glupa je tvoja konstatacija da su uleteli navijaci Partizana iako je cela Srbija(sem "eksperta za Kosovo" i tebe)videla da su ovi sa druge strane upali.Jos jedna stvar sa ovim linkom,smesniji su nego oni iz PG,kazu ubacili ga na tribinu,bas me zanima kako su to uspeli da urade.

E sad malo o kosarci posto kazes da niko ne prica.Do prekida sam bio prezadovoljan igrom,jer smo FMP uspeli da zaustavimo na 2 poena za 5min,i imali smo egal utakmicu.Pre utakmice sam se nadao samo da ne dozivimo katastrofu.Ako su u Partizanu samo BertRans i Lucic talentovani,a ne vidis jednog Milutinova onda ne znam sta da ti kazem o tvom pogledu na kosarku.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

boze mili, je li moguce sta sve pisu mediji u ovoj drzavi?!! bio sam na tribini, onog lika sam slucajno vidjeo cim sam usao u halu, 99% sam siguran. dečko je dobio ono što je trazio, održali smo im čas ljubavi prema klubu i mene vise nista ne zanima, srce mi je toliko puno da ne mogu rijecima to da opisem, onaj momenat kad igrace odlaze sa terena, i onda zagrljeni zajedno sa njima krecemo "gdje god ti da igras..." nakon sto je on dobio batine delije su krenule da ulijecu u teren i krecu prema nama, pojedini nasi su se zaletili prema dole ali je Dule stao ispred tribine i vikao "ovo su trazili, ne nasjedajte" i svi do jednog su stali, niko nije usao u teren, čak je onaj neki šef interventne dosao kad se sve malo smirilo ispod nase tribine i aplaudirao nam kako navijamo dok su ovi tamo divljali. Smijesno je da igor odlucuje o tome da li ce mec da se nastavi, a onda Đilas kao neki šerif ulece iz tunela sa 15 telohranitelja i govori Duletu da se mec prekida. Kada je pitao zasto, nije dobio odgovor. sta smo mi grobari uradili pa da budemo kaznjeni da ne mozemo da bodrimo svoj klub u finalu? da se ja pitam ne bi ni izlazili vise na teren, pa nek im daju kup da se jebu sa njim.

a da ne pricam o svoj represiji prije utakmice, krenuli smo u 5 sati iz BG-a a u ispred hale bili u 5 do 9, znaci 4 sata voznje u pratnji murije koja nas je zaustavljala svakih 15 minuta! a onda koliko karata su dobili oni a koliko mi, da su usli samo oni koji su imali karte za finale ne bi nas bilo ni 700. Srecom rijeseno je na drugi nacin, a ja sam usao sa kartom za polufinale :xD:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Samo u ovoj bolesnoj drzavi cas ljubavi prema klubu predstavlja maltretiranje drugog samo zato sto navija za rivala.
Последње учитавање од Dule93 дана 11 Феб 2013, 15:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

pazi dule da si ti krvnicki psovadjan sa komsijom .... i ti jednog dana rucas kuci i komsija ti dodje u kucu i pocne da ti sere bukvalno u tanjir ... sta bi ti radio ... e ovo je isto to ... partizanovi navijaci su navijali za svoj klub sve dok neki mudonja nije umislio da je bogotac i dosao medju grobare da pravi picvajz ... sta oni treba da urade? da ga pomiluju po glavi,da mu kazu bravo mali? jel?
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Razumem ja to, ali kako sad vi kao navijaci mozete da se hvalite sa tim da se tukli nekog? U kojoj je to dimenziji vredno dicenja, osim kod klinaca koji ne znaju nista pametnije da rade osim da idu na utakmice prave nerede i izazivaju tuce. ( ovde ne mislim samo na navijace partizana nego na sve u globalu)
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ja ne znam da je iko ovde napisao "eeejj mi smo najaci nas 100 prebilo jednog cigana" ako je ista o njemu napisano to je da je dobio ono sto je trazio,sto i jeste tako,isto tako da je nek grobar upao medju delije nista drugacije ni vi ne biste postupili ... ne opravdavam to sto su ga tukli ali jbg nista drugo nije mogao ocekivati ako ima imalo mozga u glavi ... ruzno je sto ce se utakmica nastaviti bez publike jer to onda nije derbi,sinoc je bila i lepa atmosfera,i varnicilo je na terenu,jbt gordon je igrao skoro sa jednom rukom i opet davao sve od sebe a stranac je,samo eto zbog gluposti tj. zbog volje gosn. kr. Covica nije nastavljen sportski praznik.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

A zar je trebalo da bude nastavljen? Posle 50 minuta su valjda igraci tek ponovo izasli na teren, pa bilo gde u svetu bi prekinuli odmah utakmicu, samo se nasi gube. Treba ovde lepo da se kazne odgovorni i finale nek igraju porazeni u polufinalima, a Zvezdi i Partizanu zabraniti da se takmice sledece godine ili im odrediti neku novcanu kaznu. Samo kod nas policija ne moze da zavede red na jednoj utakmici, pa ovo sve treba da hapse, neka ugrade kamere i hapsi bato i onog sto baci papiric na teren a ne uradi ovako nesto.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ja nisam protiv prekida ako DELGAT i SUDIJE odluce da treba da nije bezbedno nastaviti nek se prekine ... ali da Covic silazi iz loze seta se po terenu do igraca zvezde i onda on odlucuje da li ce da se nastavi to nema smisla.


edit: evo slike lika za kog se po medijima pise da su ga prebili grobari,da su ga vesali na sipku ili sta vec ... jos pokazuje srednji prst zandarima a oni ga izvukli ...

Слика


edit 2: I veceras koji god klub da dobije ima da mu se obezvrednjuje pobeda ... ako dobije Zvezda grobari ce pricati da su se matorci odmorili,ako dobije Partizan bice cigani ce nesto drugo izmisliti,tipa da je zvezdu sinoc do pobede vodila atmosfera ili sta vec ...
Последње учитавање од Keyser Söze дана 11 Феб 2013, 15:53, учитано 3 пута укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Keyser Söze пише:
edit: evo slike lika za kog se po medijima pise da su ga prebili grobari,da su ga vesali na sipku ili sta vec ... jos pokazuje srednji prst zandarima a oni ga izvukli ...

Slika

Nije to on,ovo je verovatno neki lik koji je u opstem metezu dobio pendrek.A ovo je izgleda taj lik:

Слика

Слика
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ovaj lik na drugoj slici sto je zaokruzen je grobar..
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

stefane evo sad na svim stranicama partizanovim pise da je taj decko Vlada Vujovic navijac Partizana tako da to nema veze sa istinom ....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Слика

ovaj je napisao ono saopstenje ko je izazvao tucu! Cudno stvarno :rugalica: kako ga bre nije sramota!

Pitanje za komsije -

Da je Partizanov navijac krenuo po zastavu Crvene Zvezde i da provocira, bio uhvacen i pocascen batinama a zatim nasi OPET nasi navijaci uleteli ovog puta u vecem broju i krenuli da bacaju dim i tuku se sa policijom, KO BI BIO KRIV ?

Nije istina da je prvo doslo do sukoba Covic Vujosevic nego je prvo Covic rekao Rakocevicu da nece da nastave utakmicu a tek onda je Vujosevic prisao da pita i dobio pljucu i tad je prokljucalo! Ja mislim da vi ocigledno mislite da mozete da me ubedite da ono sto sam video nije istina! VI STE GENIJALCI! :slap:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 11 Феб 2013, 17:38, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Jel ubacio ovaj Musli nesto u ovom finalu?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Jeste, peskir u korpu :zelenko:

p.s. ako ovo nisu korac onda je ovaj nelson medzik dzonson J***m ti zivot
Последње учитавање од Tik'al дана 11 Феб 2013, 19:11, учитано 1 пут укупно.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Klasicna bandera...
A ovaj zadnji napad, nije mi jasno samo zasto Leu faul pri sutu...
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Miki.ftw
Assistant Manager
Поруке: 568
Придружен: 24 Мај 2012, 15:36
Место: Бар, ЦГ
Status: Није на вези

Порука од Miki.ftw »

Eh da je srece da ova ekipa ostane jos 2,3 sezone ovu Zvezdu cemo da peremo samo tako...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Zasto svi ponavljaju kako je ovo talentovana ekipa,kako ce da pravi bahanalije ako ostane jos 2,3 godine..Ovde se ne radi o tome koja je ekipa talentovanija,nego ekipa koja je trenutno bolja,a to je Crvena Zvezda.Kako vam ne dosadi da ponavljate jednu te istu stvar?Ok slozicu se i ja da je Partizanova ekipa talentovanija od Zvezdine,ali morate da se slozite da je Zvezda bolja trenutno.I jos nesto po cemu je ova ekipa talentovanija od ekipe Velickovic,Tripkovic,Tepic,Pekovic,Vesely i da ne nabrajam jos neke..Ajde neko nek mi kaze?Ja ne vidim taj potencijal o kom svi pricaju kao najtalentovanija ekipa u poslednjih 20 godina??
Ok ima tu talentovanih igraca Vesterman,Lucic(iako ima 23 god)Bertans,Milutinov,Bogdanovic,ali bas niko nije vrhunski talenat osim Bertransa koji ima perfektan sut..osim njih ovi ostali ama bas nista ne vrede.I ovi vasi stranci su toliko ocajni(osim Vestermana)da nemam reci za njih.Imali ste i Andjusica on je vrhunski talenat,i sta ste onda uradili sa njim?Malo prevelika ocekivanja za ove igrace,i preterano ih je usrao Vujosevic sa ovim pohvalama,a oni nisu zasluzili ni pola od toga.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Aj idi slavi ovaj kup, ne zamaraj se Partizanovim bebama :poz:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”