Filmovi

D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Ликови су одлично замишљени, све је то ок, али дијалози су на нивоу емисије за децу предшколског узраста. Мени само смета што је отказана, па нема "прави" крај. Глума може бити генијална само у случају да то има неко дубље значење које ја никако не могу да схватим.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Verovatno je to slucaj, mene su ubedjivali da je sve zamisljeno da bude takvo kakvo jeste, ali nisam bio ubedjen, sto kazes: ako postoji nesto dublje, meni nije uspelo da dokucim. Ima tu i doze humora, ali, istina i nekih zaista cudnih i pomalo imbecilnih redova u scenariju, no svejedno, vredi istrpeti.

Da, a za prekid serije imamo zahvaliti Amerikancima krelcima, koji su seriju smatrali dosadnom.
Последње учитавање од Vladar дана 01 Мај 2013, 23:55, учитано 2 пута укупно.
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Слажем се, вреди погледати, ако ништа друго због идеје. А Американци су сјебавали и боље идеје од тога :D
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt1300854/
Iron Man 3

Imao sam velika ocekivanja za ovaj film. Kao fan Iron Man stripova i animiranih filmova, ocekivao sam i imao neku svoju viziju kako bi Tonijev susret sa svojim najvecim neprijateljem Mandarinom mogao da izgleda. E ovaj film je sva moja ocekivanja bacio pred voz, pregazio ih, vratio se unazad i opet ih pregazio. Pozdravljam promene koje su tvorci filma uneli, u odnosu na izvorni materijal je dosta originalno, neocekivano, ali opet, vec vidjeno. Od pocetka do kraja film je zabavan, Toni kao Toni, sprda se sa svacim, i kad treba i kad ne treba. Kroz film je prikazana njegova transformacija nakon dogadjaja u Njujorku, posle borbi sa bogovima, vanzemaljcima Toni shvata koliko je on u stvari "mali", skoro beznacajan u sirokom prostranstvu univerzuma. I nije mu bas prijatno zbog toga. Ima dosta preokreta u ovom filmu, nekoliko obrta koje zaista nisam ocekivao. Tonijeva romansa sa Peper je i ovde prisutna, delovala mi je nekako isprazno, ali je odradila svoj posao. Ben Kingsli je fenomenalan, ukrao je svaku scenu u kojoj je bio, zaista je bio dobar. Robert Dauni Dzunior, ne znam kako da ocenim njegovu glumu. Iz nekih intervjua koje sam gledao, kada ga uporedim kako se ponasa tamo i kada ga vidim tamo, dobijam neke "Dzoni Dep" vibracije, kao da glumi samog sebe. Valjda znate sta hocu da kazem. Ni Gaj Pris nije bio los, odradio je svoje sasvim dobro.

Duhovit, pun akcije, malo drame i dosta iznenadjenja. Tako bih opisao ovaj nastavak Iron Man serijala. Dosta je bolji od drugog dela, ali prvi deo je za mene ipak najbolji. Uzivao sam gledajuci ga, stoga od mene 7.5/10.

Edit: U delu filma, prikazan je i fudbalski mec Celsija i Liverpula, kada je Skrtel(mislim) postigao gol. Jedna mala zanimljivost, s'obzirom da je ovo, ovaj forum, da kazemo, sportska zajednica. :lol:
Последње учитавање од Socivar дана 02 Мај 2013, 19:00, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Socivar пише:Robert Dauni Dzunior, ne znam kako da ocenim njegovu glumu. Iz nekih intervjua koje sam gledao, kada ga uporedim kako se ponasa tamo i kada ga vidim tamo, dobijam neke "Dzoni Dep" vibracije, kao da glumi samog sebe.
Taj vecito glumi samog sebe. Bilo da je u pitanju super heroj koji spasava svet, novinar i notorni alkoholicar(Zodiac) ili pokvareni arhitekta(Due Date), njegov lik je u sustini isti. Ali svaki put uspeva da bude jako zanimljiv.
Последње учитавање од neme93 дана 06 Мај 2013, 16:05, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Sinoc vidjeh da ima dobar snimak filma "The place beyond the pines".

Ryan Gosling i Bradley Cooper.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Gosling mi je i dalje jako iritantan. Steta, obzirom da glumi u kul filmovima.

Odgledao sam Gangster Squad. Kul film, ali nista posebno. Trebao im je De Niro ili Al Pacino ako su planirali da naprave odlican film tog tipa.

Skorseze je najzad sredio ugovor za The Irishman. U filmu cemo gledati De Nira, Al Pacina, Dzoa Pesia i najverovatnije Keitel-a. I'm so excited :lover:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Mislim da Gangster Squad-u više fali neka bolja priča, nego neki drugi glumci.
Последње учитавање од RASMC дана 06 Мај 2013, 18:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne, ne, nisi me razumeo. Uz bolju pricu, glumacka postava je mogla da ostane ista. A sa ovakvom pricom, potrebni su majstori da cupaju film iz proseka.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Odgledah Broken City. Ne preporucujem osim ako bas nemate nesto drugo da gledate. Dosta jaka glumacka ekipa potrosena na bezveznu pricu. Zapravo su me Wahlberg i Crowe verovatno i naterali da ispratim film do kraja. A da, tu je i prelepa devojka u sporednoj ulozi:

Слика

Obozavam je. Osvojila me je u Supernaturalu gde je takodje kul, nadam se da cu je sve cesce vidjati na filmu. Nikad dosta lepog lica.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Kazem ortaku da gleda Shutter Island, Inception, In Time i Donnie Darko i on pogleda trejlere i kaze mi da su sranje. Ima da ga se odreknem preko novina. :slap:

P.S.

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0997152/
Ovaj je dobar. :yesko:

EDIT: Vladar jel to ona iz one serije sto je bila na prvoj, zaboravio sam kako se zove. :zelenko:
Последње учитавање од Dule93 дана 07 Мај 2013, 11:34, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ako je onaj In Time sa Timberlejkom, i ne mora da gleda, nista posebno film. Xa ove ostale nema opravdanja.

A Experiment se i meni svideo, Brodi mi kul lik u svakoj ulozi.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Meni se Experiment svideo zbog Vitakera. A dobar je In Time a i glumi Olivia Wilde iz Hausa. :shy:


A kakav je ovaj Predator iz 2010?
Последње учитавање од Dule93 дана 07 Мај 2013, 12:07, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

In time je gledljiv samo zbog Amande Seyfried, mnogo simpaticna glumica, oci za nezaborav.
Ja imam velika ocekivanja za Oblivion, odlicna glumacka ekipa, trebalo bi da film razbije. Naravno i Parker sa Statham-om mora biti odlican film.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dule93 пише:A kakav je ovaj Predator iz 2010?
Cini mi se da sam ga gledao, ali ne mogu da se setim bilo cega iz filma. Setio bih se da sam ga napljuvao, tako da verovatno i nije los.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Dule93 пише:A kakav je ovaj Predator iz 2010?
Nista specijalno, klasicni akcioni film za ubijanje vremena, isto kao i onaj sa Švarcijem... :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Cini mi se da sam ga i ja napljuvao, akcija k'o akcija.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dule93 пише:EDIT: Vladar jel to ona iz one serije sto je bila na prvoj, zaboravio sam kako se zove.
Ovu curu gore znam iz serije Supernatural, ne znam ako je jos negde igrala. Ime joj je Alona Tal.

Sad izvalih na koga ti mislis, na onu ludacu iz Skinsa. Lice, ali je ALona mnogo lepsa:

Слика
Последње учитавање од Vladar дана 08 Мај 2013, 11:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Vladar пише:Image

Obozavam je. Osvojila me je u Supernaturalu gde je takodje kul, nadam se da cu je sve cesce vidjati na filmu. Nikad dosta lepog lica.
:lover: :lover: :lover:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Nije los Hitman za ubijanje vremena, jedino su mogli boljeg glumca za Hitmana da nadju.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”