FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

mmladja пише:Ма малтретирали га родитељи вероватно, видиш какав је и да живи у дому за оне мало заостале у развоју. Жао ми пара из државног буџета које сваки дан иду за овакве попут њега, а пси у азилима немају шта да једу, туга.
Ti to o psima iz azila zbog svog nekog iskustva ili?

p.s. Ja nisam iz Bg zato sam u školskom domu.

p.p.s. Da razjasnimo i mržnju oko zvezde. Nemam ništa protiv ni jednog navijača zvezde.. šta više imam ogroman broj drugara zvezdaša..... ;) Mržnja je čista prema zvezdi kao kolektivu iliti sportskom društvu, a sve je stvar vaspitanja.. deda me je učio da navijam za Partizan a nepodnosim i mrzim zvezdu.. ja sam isti deda bukvalno. ;)
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Делија у Јагодини дупло више него Гробара у Хумској (ФОТО)

Велико је питање да ли би Црвена звезда без овакве подршке навијача била конкурентна Партизану у трци за шампионску титулу. Донедавно, црно-бели су имали огромних 11 бодова вишка, четири кола пре краја у плусу су само два бода, уз чињеницу да још треба и дерби да се одигра.

Слика

Ко зна колико би бодова мање имала Црвена звезда без подршке Делија. Тешко је и проценити, али је сигурно да би заостатак за Партизаном био приличан. Видело се то и у четвртак, кад се на стадиону Јагодине окупило 12.000 навијача.

Слика

Звезда је имала подршку готово целог стадиона. Распоређени на све четири трибине, обучени у дресове и мајице вољеног клуба, Делије су напарвиле амбијент какав Јагодина не памти.

Уз чету Симе Крунића није било организоване навијачке групе. Чак је са ограде на јужној трибини, пола сата уочи меча, нестала застава са натписом „Јагодина”. Сенку на сјајну атмосферу бацило је ломљење столица и утрчавање на терен.

Са друге стране, у Хумској је био 6.571 гледалац. Дакле, Гробара скоро дупло мање него Делија на гостовању. Навијачи Партизана су, наравно, били поново подељени у два зараћена табора.

Очигледно је да Партизану нису помогле ни титуле, а било их је пет узастопних, као ни бројне акције маркетинга црно-белих

Слика
Слика Слика Слика Слика Слика Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ko jos ovog trola shvata ozbiljno, koje ste przenice :)

Derbi odlucuje sve ulazi se sa isto bodova, bice zajebano, vise sansi komsinici.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Vi verovatno protiv OFK igrate bez pet igrača...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Pa? Imaju 9 sigurnih bodova do kraja, racunica je prosta. :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Što se mene tiče sada bih potpisao da Partizan izgubi derbi sa 0:26 ali da uzme titulu. To je jedino bitno. Ako vi kiksnete protiv OFK, mi derbi komotno i nek izgubimo. To više nije bitno već samo titula. ;)

Nas će onda Smederevo i brat Aleksić iz Spartaka da puste.. ;)
Последње учитавање од Sloba дана 03 Мај 2013, 17:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Mene bi jaakoo bilo sramota da posle 11 bodova prednosti pricam o kalkulacijama o tituli... Zalosno je to jako...
Medjutim... buhahahahaha :zelenko:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d2xQ2vbPE1g[/youtube]
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ЧОBИЋ ПРОГОВОРИО !

Човић: Тадић хтео да уништи Звезду, крчка се Толетова смена

Потпредседник Црвене звезде дао је у интервјуу за Информер у коме је објаснио утицај политичара на финансијско и резултатско посртање Звезде последњих година, као и то да је извесна смена првог човека ФСС-а.
Небојша Човић је у разговору за дневни лист Информер, оптужио бившу власт и политичаре на челу са тадашњим председником државе, Борисом Тадићем, да су желели да униште Звезду како би је касније преузели тајкуни, а то доказује задуживањем од 5 милиона евра под његовом ингеренцијом.

- Партизан је морао да буде неприкосновен у свим спортовима, а Звезди је била намењена пропаст како би је после отели омиљени тајкуни бивше власти, рецимо Мишковић. Па чак и кад су они из бивше власти помагали, у ствари су укопавали Звезду све дубље и дубље - навео је потпредседник Звезде.

А затим наставио након питања новинара да ли има неки доказ за то?

- Имам доказ од пет милиона евра. Кад сам дошао у ФК Црвена звезда, затекао сам дуг од 48 милиона, плус још евентуалних пет милиона који могу да стигну на наплату. А знате ли одакле је тих пет милиона?

Одакле?

- Од Бориса Тадића. Њему су једног дана рекли: "Све, човече, даде Партизану, а Звезди ништа. Зато и имаш слабији рејтинг међу Звездиним навијачима". Онда је он, зарад рејтинга, отишао на Маракану, сликао се док шутира лопту и наредио "Поштанској штедионици" да позајми Звезди паре, а да "Телеком” гарантује да ће дуг бити враћен. Ето, помогао је тако што нас је још више задужио. Камо среће да га је Зоран Ђинђић ономад послао да буде трећи секретар наше амбасаде у Кини"...

Чекајте, каква сад Кина?!


- Покојни Зоран ме је једном приликом питао: "Шта је то лепо, а ништа?". Рекао ми је: "Па твој другар Борис Тадић. Дође ми да га пошаљем да буде трећи секретар у нашој амбасади у Пекингу". Али ја сам га одговорио од тога, па је Тадић, на несрећу Звезде, наставио низ државних функционера који "натежу" за Партизан.

На кога тачно мислите?

- На два председника владе, Марјановића и Дачића, који су били високи функционери у Хумској, затим поменути председник Тадић, па све до актуелне гарнитуре политичара који навијају за Партизан. Председник Николић, председник скупштине Стефановић, министри Љајић и Динкић... Додајмо томе и председнике Олимпијског комитета и Фудбалског савеза, Дивца и Караџића, и већ имамо лепу слику".


Новинар је на ову констатацију рекао да је Драган Ђилас председник Кошаркашког савеза, који се декларише као звездаш, на шта се Човић надовезао:

- Да, али само на папиру. Он као балансира између Звезде и Партизана, мада се много више виђа и сарађује с Даниловићем него са мном. Кад боље размислим, са мном се скоро уопште и не виђа.

КРЧКА СЕ ТОЛЕТОВА СМЕНА!

Из Звезде стижу све гласније најаве смене првог човека ФСС-а, а то је наговестио и Небојша Човић, након што је упитан о томе.

Потпредседник ФК Црвене звезде Славиша Кокеза недавно је изјавио да клуб има решење за наследника Томислава Караџића на месту председника ФСС. Можете ли да скинете вео тајне с тог имена?


- Истина је да још немамо кандидата, већ само предлоге. Хајде да не журимо, пустите нас да изаберемо особу која ће највише учинити за српски фудбал.

Знате ли да је процедура за смену Караџића многима представљала непрелазну рампу?

- Не секирајте се. Смена се већ крчка...
Последње учитавање од kiba дана 03 Мај 2013, 21:03, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Koliko nebuloza u par redova. Socijalisti su za njegovu informaciju i dalje glavni u PFC. Da hoće Dačić samo da pukne prstićima zvezda bi sistematski bila uništena. Mnogo je on moćniji od tih Vučića, Čovića i Nikolića (da ne bude zabune ne volim Dačića, štaviše suprotno)... ali me nervira. Zbog takvih poput Čovića je toliko napeta situacija između navijača godinama.

On je kriminalac i to svako normalan u ovoj zemlji zna. Mislim na Čovića.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Pustite se tih gluposti kada se vi (mi) nista ne pitamo tu :D Nego obratite paznju na sliku :ave:

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ajde da pravimo nerede. :xD:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Sloba huligan
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Kad bi ga ova udarila jednom, do kraja zivota bi bio invalid. Oh, wait...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

mmladja пише:Kad bi ga ova udarila jednom, do kraja zivota bi bio invalid. Oh, wait...
Jedi govna retarde maloumni poremećeni. Toliko. :*

Nemaš prava tako da me zajebavaš đubre jedno parazitno i pokvareno. Ne zaboravi da će ti se sve kad-tad vratiti. Bezobrazan si. Sve, sve ali na taj način.. ma odjebi konjino jedna degenerična.

I forum vam je neozbiljan sa ovakvim retardima. Ovo dopuštate. Sramota. Zato je ovakva i država zbog vas paćenika jebote koliko možete biti maloumni da vređate i provocirate na taj način??????????????????? Svašta bih još napisao ali ću se suzdržati. Neću još da se spuštam na taj njegov nivo.. od mene nećete čuti psovanje porodice prvi ili da provociram na neki ne slani način.

Da se nadovežem na forum. Krenuo je da podseća na stari fms.. a tamo članovi koji su hteli finu diskusiju nisu mogli da se iskažu zbog ovakvih koji su ih zajebavali an svakom koraku.. ima toga i ovde vidim. Baš je kul. Hrvati su gospoda za vas. Draže mi je da budem tamo nego ovde za sve pare ovog sveta. Nikada me niko tako nije uvredio ni kod Balkanaca ni kod Hrvata samo na Srpskim forumima to doživljavam.. ali polako.. neka vas..

Da završim internacionalni turnir i budite sigurni da više neću dolaziti na forum bagro retardirana. Niko da ga banuje ili reaguje ma DAAAAAAAAAAA! ;)
Последње учитавање од Sloba дана 04 Мај 2013, 00:26, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Oba posta banovana, zbog političke nekorektnosti i vređanja. Toliko za sada, o daljim sankcijama će biti većano. Molim da se prekine sa tim. Obojica! :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Sa Pintuovi problemi i slatke muke

Startni desni bek Marko Vešović dobio je crveni karton u Jagodini i automatski ga čeka pauza u narednoj utakmici. Njegova zamena mogao bi da bude Aleksandar Pantić koji se vratio u tim posle duže pauze. Pored Vešovića, suspenzije su dobijanjem žutih kartona „zaradili“ Filip Mladenović i Luka Milivojević.

Portugalac bi, sa druge strane, u malom gradskom derbiju mogao da računa na Darka Lazovića koji je propustio duele sa Jagodinom, Donjim Sremom i BSK-om iz Borče zbog povrede kolena, a do naredne subote trebalo bi da se oporavi i borbeni vezista Luis Garido. Ako bude mogao da računa na potpuno spremnog Lazovića, Sa Pintu će biti na slatkim mukama kada su u pitanju krilni igrači. Luka Milunović postigao je pobedonosne golove u Borči i Jagodini, dok je Filip Kasalica specijalista za večite derbije, a duel sa crno-belima, vredan verovatno i šampionskog trofeja, na programu je 18. maja.
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_-A14KMk ... e=youtu.be[/youtube]

:aplause: ovog malog odma u prvi tim :)
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

За пет година биће прва звезда Чукаричког. Или Слободе. Свеједно.
Последње учитавање од D. дана 04 Мај 2013, 15:49, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
ganso
Youth Team Coach
Поруке: 103
Придружен: 03 Авг 2011, 13:21
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ganso »

Ovo je valjda Stefan Mihajlovic,bio je na pripremama sa prvim timom dok nije otisao sa treninga.Cak je i debitovao za prvi tim :cheers:
Последње учитавање од ganso дана 04 Мај 2013, 23:08, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hoće da igra jednostavno. Jel to razlog? Mislim da su i on i Filip Janković, trebali da dobiju minutažu znatno veću u prvom timu, kao kod nas Džigi, Markec, Mitar.. niste mogli ništa da izgubite. Veliki su talenti i jedan i drugi.
Последње учитавање од Sloba дана 04 Мај 2013, 23:13, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”