Serije

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jako retko pisem u ovoj temi, a imam neku potrebu da se javim bas sada.

prvo, Nikolicu, to sto nisi gledao Otvorena vrata je žešći greh, malo ti oprošteno zbog Mućki, ali samo malo! drugo, gledao sam prijatelje i ne mogu da shvatim šta vas tako oduševljava u toj seriji, moja ocena je 7, možda 8, ali nategnuto. Dalje, Spartakus je mnogo dobra serija. Ovaj gagijev frindž nije loš, ali se nisam navukao. Haus genijalan, Hju objasnio na više nivoa, ali to se od njega i očekivalo budući da je ex pajtonovac, HIMYM, opet nešto na foru Prijatelja, nije loše, ali me iznerviralo. Šta sam još ono pratio. Boston Legal, je bila gotivna serija, "Deni Krejn" nenadjebiv! Band of Brothers bila mnogo jaka serija. Schwimer glumio neku žešću pičketinu, to me baš obradovalo. Čari nisam gledao, ali samo umesto toga pogledao neki "dobar" film sa A. Milano, embrace nešto ne mogu da setim sad. Pratio sam jedno vreme Supernatural, ali sam odustao, nije nešto. MI5 i MI6 SU bile OK serije. I naravno BlackAdder je sjajna serija. Pilars of the earth su me držali i zadovoljan sam viđenim, pogledao sam i staru seriju M*E*S*H nije loša, ali je prevaziđena. Valjda sam rekao sve što sam imao...
Последње учитавање од zele дана 04 Мај 2013, 03:13, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

E neka si vala napisao sve to, olakšao si sebi dušu :)
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Ima opet da pocnem Hausa da gledam koliko je dobar. HIMYM pocinje malo da smara a tek sam odgledao 1,5 sezonu a mozda je i zato sto sam odgledao u jednom danu sve to. :zelenko:
Последње учитавање од Dule93 дана 04 Мај 2013, 04:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Dule, ako te HIMYM sad smara, ne znam sta da ti kazem za kasnije sezone kada bas opadne kvalitet. Zele, dobro me podseti, Boston Legal, kako je to nenadjebivo dobra serija, obozavao sam Spajdera i Satnera u njihovim ulogama...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Гледах и ја БЛ, и није ми се нешто свидела серија. Не знам, некако ми се главни ликови понашају сувише детињасто, случајеви које раде су смешни, мада има понеки добар дијалог. Све у свему, серија да се убије време.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

jel gledao neko ovu seriju?

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0805663/?ref_=ttep_ql
Jericho se zove, ja se sad slucajno setih, msm da sam je odgledao 2009.godine, odlicna serija bar za mene, samo sto je imala svega 2 sezone, ja ocekivao bar jos jednu... :D

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

westlife92 пише:jel gledao neko ovu seriju?

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0805663/?ref_=ttep_ql
Jericho se zove, ja se sad slucajno setih, msm da sam je odgledao 2009.godine, odlicna serija bar za mene, samo sto je imala svega 2 sezone, ja ocekivao bar jos jednu... :D

Slika
Ja sam odavno, kada se davala na b92, pogledao sam par epizoda, nije mi se nesto svidela. I westlife92, da te obradujem, cuo sam negde da je Netflix preuzeo prava za ovu seriju, pa ce se snimati jos jedna sezona.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Daj Boze da se moja ocekivanja ostvare! :D
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Ljudi predlozite mi nesto da gledam.Samo nemojte komedije i starije serije.
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt1856010/
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

TheBigOneFCB пише:Ljudi predlozite mi nesto da gledam.Samo nemojte komedije i starije serije.
Chuck ili Lost Room (mini serija)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Za ovaj Jericho je C.Ronaldo postavio ovde na forumu onu super-hiper gotivnu pesmu koju niko ziv ne moze da pronadje. Osim te pesme, ne znam nista o seriji.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Upravo sam pogledao poslednju epizodu koja je izasla serije Nikita.

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt1592154/?ref_=sr_1
Davala se jedno vreme na b92. Odlicna je serija, ko voli spijune, akciju, borilacke vestine, malo drame, humor, dopasce mu se ovo. Puna je preokreta, zabavna, ja uzivam gledajuci, valjda cete i vi. Potrebno je malo vremena da se "udje" u seriju, da se uhodaju, ali kada krene, ludilo ne prestaje. Imaju i neke od najbolje napisanih negativaca koje sam imao prilike da gledam u poslednje vreme. Ksander Berkli i Melinda Klark izuvaju (narocito Melinda u ovoj, trenutnoj sezoni), dok je Aron Stenford uvek zabavan, A tu je i Lindzi Fonseka. :yesko:
Последње учитавање од Socivar дана 04 Мај 2013, 22:17, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Чек, ја се сећам серије "Никита" која се одавно приказивала, али тад је у главној улози била нека плавуша и серија је била смртно досадна. Ово сад видим нека кинескиња. Јел серије имају везе једна са другом?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mlađo mi smo old skul, pa pamtimo tu plavušu. Pojma nemam ko je ova nova, video sam da ima, ali nisam gledao.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Gledao sam i ja tu Nikitu, ali ova mi je mnogo bolja. Jedino sto ih povezuje su imena nekih likova i sto su spijuni, ostalo se sve razlikuje. Totalno drugacija prica od pocetka.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
osasa
First Team Coach
Поруке: 492
Придружен: 28 Апр 2011, 11:52
Место: Izbiste
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од osasa »

Revolution odlicna serija...jos je u toku prva sezona
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!!!
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Одлична је идеја, заправо једна од бољих у скорије време, али реализација ми се некако не допада. Могло је то много, много боље. :(
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Da, Revolution je dosta zanimljiva ideja, ali mnogo, mnogo lose odradjeno. Ja sam gledao par epizoda, ali nisam vise mogao da trpim onu glavnu likusu, pa sam batalio.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

ja sam pratio Revolution od pocetka i redovno svaki put kad je izlazila nova epizoda, nego u skorije vreme nisam mogao da gledam ali evo sad cu, cini mi se da sam do 13 stigao... u pocetku i meni je bilo zanimljivo da gledam, sad vise ne toliko... videcemo kako ce se odvijati na dalje... :D
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”