Serije

Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

ala se kuva u seriji Revolution, nisam gledao od 15epizode, pa se nakupilo malo i sinoc odgledao do 19-te, sutra izlazi 20-ta kraj prve sezone...

Trejsi Spiridakos :shy:

Слика
Корисников грб
Eldin96
Assistant Manager
Поруке: 775
Придружен: 19 Феб 2012, 15:06
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Eldin96 »

Zna li neko kad ce izaci pocetak 9.sezone u seriji How I met your mother ?? :cheers:
Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Tek u novembru.

Edit: I za sve Doctor Who fanove, Matt Smith nece vise glumiti Doktora. Kada zavrsi snimanje ovog specijala za 50. godina serije snimice jos samo bozicni specijal na kraju koga ce se regenerisati i zavrsiti sa serijom. Ko ce ga naslediti u ulozi, jos nije poznato.
Последње учитавање од Socivar дана 02 Јун 2013, 21:43, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Danas sam završio sa gledanjem Breaking Bad-a, prejebena serija. Jedva čekam nove epizode.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Da Vincijevi demoni - vrlo dobra serija. Ume da gnjavi povremeno i da razvlaci price koje se ne ticu centralnog lika, ali mi se svidela. Isprva nisam vario ovog sto glumi Da Vincija, ali me je ubedio posle 4,5 epizoda. Juce sam odgeldao 6-u epizodu, oduvala me je. Sad ide nezgodan period, ceka se osma da izadje, ali dobro.
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Uhvatio i ja Da vinčija na Fox-u, deluje interesantno. Nameravam da odgledam čim mi prođu ispiti.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише:Da Vincijevi demoni - vrlo dobra serija. Ume da gnjavi povremeno i da razvlaci price koje se ne ticu centralnog lika, ali mi se svidela. Isprva nisam vario ovog sto glumi Da Vincija, ali me je ubedio posle 4,5 epizoda. Juce sam odgeldao 6-u epizodu, oduvala me je. Sad ide nezgodan period, ceka se osma da izadje, ali dobro.
Odgledaj sedmu dok cekas osmu. Nemoj da preskaces. Opet si zaboravio, ide ovim redom: 6,7,8.
Последње учитавање од neme93 дана 02 Јун 2013, 23:19, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Da, da, ide 7 veceras, zato sam je izostavio. Ne treba da brines, zdrav sam.
Mogao bih i da dam sansu onoj sto si mi ti preporucio dok cekam Vincija.
RASMC пише:Danas sam završio sa gledanjem Breaking Bad-a, prejebena serija. Jedva čekam nove epizode.
Jebote, ja nikako da bacim pogledn na nju, sve najbolje sam cuo. Vec je napakovano vagon sezona, ne znam da li da se upustam u tu avanturu.
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

I ja čuo sve najbolje, ali k***c, ne sviđa mi se. Odgledao celu prvu sezonu u nadi da će me privući, ali jok.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише: Mogao bih i da dam sansu onoj sto si mi ti preporucio dok cekam Vincija.
Gledaj.
Harvey Specter je bog otac. Takve karaktere moras da zgotivis. Genije na kul nacin, svestan toga, teski egoista, narcis, znaci sve sto radi, radi za sebe i u svoju korist. Covek sa stilom i jako gotivnim smislom za humor(citaj preterana upotreba sarkazma). Gospodin covek, advokat, u odelima od po 12 soma dolara, koji u jednom trenutku dodje i kaze da je pisao nekom liku u kancelariju i uputi neki ozbiljan pogled, ne mozes da ne prsnes od smeha.

Edit: Evo ga:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B5cD7BnMJFM[/youtube]
Последње учитавање од neme93 дана 02 Јун 2013, 23:56, учитано 2 пута укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dao sam joj tri prve epizode da me kupi, videcemo...
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Brza je serija stvarno, svidja mi se mnogo. Jel od jula sledeca sezona?
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ako mislis na suits, da.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Deception , svezeg je datuma :D odgledao prvu epizodu upravo, posle druge cu znati da li se nastavlja gledanje..
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Harvi je kralj, Dona jebe, a ona Rejcel... :kuronja:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Uf, kako je sjebana poslednja epizoda Game of Thrones. Baš me interesuje kako će se završiti ova sezona.
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Socivar пише:Tek u novembru.

Edit: I za sve Doctor Who fanove, Matt Smith nece vise glumiti Doktora. Kada zavrsi snimanje ovog specijala za 50. godina serije snimice jos samo bozicni specijal na kraju koga ce se regenerisati i zavrsiti sa serijom. Ko ce ga naslediti u ulozi, jos nije poznato.
Specijal je vec snimljen... A ja se odusevio obrtom u zadnjoj epizodi 6. sezone :lover: da se slegnu utisci pa krecem sa gledanjem 7. A sto se tice novog Doktora vise bih voleo da bude neki glumac koji nije toliko poznat i da nas osvaja polako i da mu DW bude odskocna daska...:)
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sad zavrsih ovu poslednju epizodu Game of Thrones sto je izasla... Bruka, brutalna epizoda!!!
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne znam za vas ali mene uopste nije pogodilo sto su ubili Roba i njegovu zenu.Nikako mi nije bio gotivan od samog pocetka serije,plus sto nije ispostovao dogovor tako da se drugacije nije ni moglo ocekivati...
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Pogledao sam pilot Suits. Iako bih imao sta da zamerim, i iako uglavnom ne padam na te price, zainteresovan sam. S'a znam, likovi su dobri, ovaj gore sto ga je Neme istakao stvarno obecava, ona druga faca je takodje kul, a tu je i onaj secer Meghan, dovoljno je da joj daju par minuta po svakoj epizoda i ja cu je verno pratiti. Gledacu dalje, nema za mene tu nicega posebnog, ali dok me drzi nek tece.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”