FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Alexandar_81 пише:

Код: Изаберите све

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/237712/Radisavljevic-Nisam-agresivno-skinuo-traku-Marko-i-ja-smo-drugari-sam-mi-je-dao
Nikada ne citiram "smrdljive novine" ako je Scepovic stvarno dao traku, treba mu skinuti kapu, a koliko ja znam Kimi nije samarao Lazara Markovica vec neko sasvim deseti! :yesko:
kakve veze ima je li kimi ili peti ili deseti, koja je razlika? kimi je fin dečko? nije agresivan? ako ti veruješ u to ok, ali malo sam ja više cicvare pojeo nego ti a i na nekoliko utakmica više nego ti bio da bi me neko napravio ovcom u ovom slučaju. dao mu je sam traku. nije nego :xD:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Dragutin Barac je udario samar Lazaru Markovicu koliko ja znam.

Koliko se cimam da ni LE necemo da igramo. Ne znam. Otiso sam ja u k***c umesto da se cimam oko nekih drugih stvari ja ovde zivce gubim. Od 80 min pocela glava da me boli, noge da se tresu gol kad smo dobili mucnina mi pripala kad smo ispali onako skenjan ceo prebledeo. Otiso posle na rodjendan stomak me boleo i sve. Sad me jos dusa boli, valjda je to ljubav prema klubu J***m li ga ne znam.

U BOLU I U RADOSTI GROBARI SMO OSTALI!
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

laza95, sve je to normalno :yesko:

Olja, sve da verujem blicu i to sto su oni kenjali na konferenciji, to je bilo ironija :xD:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nema veceg bola od Artmedije, to je bilo strasno. A od meca sa Tikvom sve mi je bilo jasno. :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Dragutin Barać je tada bio Kimi, jer je ovaj bio u pozorištu :yesko:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Alexandar_81 пише:laza95, sve je to normalno :yesko:

Olja, sve da verujem blicu i to sto su oni kenjali na konferenciji, to je bilo ironija :xD:
double reverse irony :smeker:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Tik'al пише:Nema veceg bola od Artmedije, to je bilo strasno. A od meca sa Tikvom sve mi je bilo jasno. :yesko:
Apsolutno tacno.Nisam vise plakao ni kad sam se rodio.Od tad ne idem na utakmice,a Tikva je najprovidnija namestaljka ikada
Слика
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

nisam plakao ali mi je baš bilo loše. tad smo se sjebali za sva vremena :banned:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imao sam problem sa internetom pa ne stigoh da se upišem ovde.

Nisam razočaran. Dobro smo igrali, ali nedostatak sreće i to je to. Posle ovog poteza Kimija kupujem sezonsku za zapad.. strašno me je sramota koji pojedinci sebe zovu navijačima Partizana. Sraman potez Kimija.

Idemo dalje. :winner: Podrška igračima, dobra utakmica.. bravo momci za trud, ali gol jednostavno nije hteo. I neko već reče.. svi kritikujete Šćepovića, možete imati pik na njega, ali niko da pomene da Mitrović nije dobro odigrao tj onako kako se od nejga očekivalo. Da je Sale Ilić bio dosta lošiji u ova dva dvomeča. Da nema više snage.. da Džigi može komotno da igra za Teleoptik. Očajan je u zadnjim utakmicama. O Ostojiću i da ne pričam. Najopasniji igrač po naš gol sinoć od svih igrača Ludogoreca... povredi dva igrača neverovatno. Ne može pojedinac biti kriv, kolektiv bi ceo trebalo da se krivi, ali to je sada nepotrebno.

Nemamo tim za Ligu Šampiona i to je to. Idemo dalje momci! :winner: Po meni Đemba-Đemba, Obradović i Grbić su bili sinoć najbolji. :)

VOLIM PARTIZAN ! :shy:

p.s. Dajte Kalju da se igramo! :boxer:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

kakav je ovaj Šćepović, ne smem da kažem, uvrediću jednog književnog lika što radi kao zvonar u crkvi...
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Izgleda da Njuz.net zna pravu istinu od sinoc :xD:

Код: Изаберите све

http://www.njuz.net/foto-njuz-zabrinuti-navijac-partizana-nakon-meca-meri-pritisak-iscrpljenom-kapitenu/
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

SlobaGrobar, mi nismo gledali istu tekmu! Nikola Ninkovic je odigra ponajbolju utakmicu od kad ga ja gledam u dresu Partizana! Mitrović ne moze sam da uzme loptu na centru i da gol! Gradio se pokusavao ali 3 igrac na ledjima ili oko njega jedino da je imao jedno 5 noge pa da parira! :slap: Za Ostojica se slazemo!

Uprava mora napolje to je i jug shvatio mozda ces i ti! Jednog dana... kakvu kalju daj neke najjace da ispadnemo da se ne brukamo vise sa ovim LOPINAMA!!!! :nasty:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Da ne tražim sada u ranijim postovima, rekoh ja da će Mitru da se nakače na ledja kao pijavice, ali Rašović to nije znao da iskoristi. Trebao je svesno da žrtvuje Mitrov golgeterski učinak da bi napravio prostor za ostale. E, sad bilo je toga, ali malo, nedovoljno.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Mislim da nas je bacena izmena ujebala skroz. Kad se Lukac povredio i uso Zivko Zivkovic da brani. Tacno bi bilo mesta za jos jednog igraca koji bi mozda napravio nesto. :cheers:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

zele, Vuk je poltroncina, mora da robuje menadzerima ko to do sada nije shvatio zivi u zabludi! Sta je on jadnik kriv kad sam ja dan pre utakmice znao ko ce da igra i ko ce da udje! Pa da nije bilo povrede Lukaca 3 izmena bi bila Ninkovic Kojic! Sta pricamo i o cemu! To sto sloba misli da zivimo u engleskoj i da je sve posteno to je njegov stav, bar malo da batali price sa juga i njihove bajke o domacici znao bi da smo najomrazenija fudbalska nacija u evropi svi nas zele za protivnike Zvezdu i Partizan (velika imena) mali klubovi koji misle da su veliki!
Kradu nas a mi pevamo, samo ludaci to rade i Srbi! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Taj Barac je igrao kod mene u klubu jednu sezonu, imali smo navijanje ko Partizan kad je on bio tu. :xD:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa da, ali to je Rasovic, covek koji je pre Partizana trenirao fudbalsku velesilu Teleoptik...za 4 utakmice vise smo crvenih kartona dobili nego sto smo dali golova, i ta 2 gola sto smo dali, ne zna se koji je veci user...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sudija je lepo sinoć odradio svoj posao i zadovoljan sam. Ako je UEFA glavni razlog našeg ispadanja i ako je naš najveći problem onda sam ja srećan čovek. :)
Корисников грб
Pedja26
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 20 Сеп 2011, 16:22
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од Pedja26 »

Tik'al пише:Nema veceg bola od Artmedije, to je bilo strasno. A od meca sa Tikvom sve mi je bilo jasno. :yesko:
Eh,Artmedija i kevina recenica da ne moze crnac da resi utakmicu. Posle toga neko vreme nisam pricao sa njom. :waller:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”