KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Law je Boga mi debelo placen kad je dolazio u Partizan
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Vul3, ali nije 450 banke kao ovaj vas kako se zove iz Chalona! Law je imao oko 250 k platu sto je najveca plata ikada data u KKP!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Opalaa,100 strana o nasem KK :cheers:
Inace,pre neki dan,imao ja neke obaveze u srednjoj,i djavo mi neda mira,ocu ja peske da idem do ujne 2 stanice,prolazim pored Hale sportova,kad ono vidim ja izlazi neki ogroman lik,nisam ni zavalio odma ko je,posle sam shvatio da je bio Milutinov,i jos neki lik je sa njim bio,dal' Andric,Djordjevic ili tako neko :D
Uglavnom igramo sa OKK u Pioniru u cetvrtak,mec zatvoren za javnost,a nadam se da ce Misa opet dobiti priliku,kao i protiv Mege tokom prosle sezone :zelenko:
Последње учитавање од Sinke дана 20 Авг 2013, 13:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Znaci nama je bomba bila igrac koji dolazi iz druge italijanske lige i sad na kraju zavrsi u Majamiju..Veoma zanimljiva karijera.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

fanst[E] пише:Znaci nama je bomba bila igrac koji dolazi iz druge italijanske lige i sad na kraju zavrsi u Majamiju..Veoma zanimljiva karijera.
I Dzenings je bio obican,cak ispodprosecan igrac u Italiji,pa je sad medju najboljim bekovima u NBA :yesko:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne bih bas rekao da je tako.On je igrao EL i njihovu prvu ligu,dosao je odmha posle koledza,dok ovaj vec ima 23 godine i prosle sezone je igrao drugu ligu..
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Aj da se ja prikljucim ovom razgovoru, jer polako postaje besmislen. Dzenings nije dosao u Italiju posle koledza, vec posle srednje skole. U Italiji nije pokazao apsolutno nista, gledao sam ga mnogo vise utakmica, cak i nekoliko uzivo protiv Partizana. Dzenings je ispodprosecno inteligentan igrac, dovoljno govori to da nije mogao da upise koledz jer nije imao dovoljan prosek ocena. Kosarkaski jeste talentovan ali nema kosarkaski IQ, radi se o pleju koji je poenter jer ne moze da iskreira sansu za saigraca.
Sto se tice ovog igraca kojeg je pomenuo Aleksandar radi se o poenteru, rasnom suteru sa odlicnim fizikalijama. Mnogi bolji igraci od njega su igrali drugu italijansku ligu i to najvise zbog dobrih placanja i iz razloga sto italijani nemaju neka veca ogranicenja, tj. ako tije neka cukunbaba bila na letovanju u Italiji mozes dobiti njihov pasos i igrati kao domaci igrac, a nakon toga nastaviti sa igrama u Evropi kao igrac iz EU, sto je dodatni plus kod potpisivanja ugovora u najboljim ligama.
Ne volim ove predrasude, dovodimo igraca iz druge italijanske. Pa dovodili su i mnogo ozbiljniji klubovi igrace iz drugih liga pa su ti igraci pravili dobre karijere. AKo igrac poseduje kvalitet potpuno je nebitno dal smo ga doveli iz San Antonia ili iz obliznjeg parka.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma taj Dženings je k***c od igrača, ja čak ne bih smeo da ga nazove plejmejkerom, jer plej je neko ko organizije igru, vodja, idejni kreator, kao što samo ime kaže, pravi igru, a on dečko zna da probije i ubode koš. Košgeter jeste, plej nije.
A što setiče ovog drugoligaša, pa šta koji djavo, bolje dovesti anonimusa koji je jeftin i zna nego, poznatu facu koja je preskupa i loša.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Da pogresio sam,mislio sam na srednju skolu ,a napisao sam koledz.Nije problem dovesti igraca iz druge lige,vec je bila najvaljena bomba iz NBA,ja o tome pricam.Vidim da je ovaj imao lepe brojke ali kada sam pogledoa onaj njegov mix na yt video sam i zasto,jer igrac koji ga brani stoji na 2-3m od njega..
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Skuni Pen u pregovorima sa nama, idemooo :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Andrej, fanst[E], vidi nisam ja rekao da ce da igra 48 minuta u sampionskom Majami Hitu, ali svim amerima je da se razumemo zelja da igraju NBA pa taman i po 1 minut! Tako je on odlucio da ode sad u NBA i mozda se dokaze, sto se mene tice bolje! Ja ne znam ko je drugi na listi zelja ali ga cenim da nasi nece pogresiti u izboru! Ajde da rezimiramo sta nam treba: Suter, da skace solidno i da igra odbranu koliko tolko ( ne ko onaj Morrison iz Zvezde) znaci Dule Vujosevic sigurno ima u glavi sta mu treba, da sacekamo da dovedu igraca. Partizan nikada nije dovodio IMENA ja mislim da i ovaj put necemo znati ko je dok ne pokaze na parketu! Pa ko je bio Lovernj pre nego sto je kod nas poceo da igra??? Niko!!! E ovako sto se tice ostalog mislim da smo popunjeni! Verujem da ce Zlovaric potpisati ugovor i da ce Pot ostati sigurno, Bertans se vraca oko nove godine i nadam se da cemo tada biti ZEMLJA! Gledao sam nesto ovog ZLO-a stvarno je ZLO! Kakav skok, snazan ko bik, nesto kao Jan Vesely samo malo bolji sut i ledjna tehnika (bas ko sto ih Dule voli)! Nemojte ocekivati ljudi da cemo dovesti Lebrona ipak nismo mi zelezari i arapi :rugalica: nemamo toliko para!!! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Po najnovijim dojavama trebalo bi da dovedemo igraca koji igra pozicije 3,4. U pitanju je domaci igrac. Odlican sut, izuzetno visok, ako dodje bice pravo pojacanje. Bio je vec dovodjen u vezu sa nama pre par godina, a figurirao je i kao potencijalno pojacanje komsija, tacnije Covic ga je zeleo, ali od toga nije bilo nista. Proveren igrac, bicete zadovoljni :yesko:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sasa Pavlovic :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Alexandar_81 пише:Andrej, fanst[E], vidi nisam ja rekao da ce da igra 48 minuta u sampionskom Majami Hitu, ali svim amerima je da se razumemo zelja da igraju NBA pa taman i po 1 minut! Tako je on odlucio da ode sad u NBA i mozda se dokaze, sto se mene tice bolje! Ja ne znam ko je drugi na listi zelja ali ga cenim da nasi nece pogresiti u izboru! Ajde da rezimiramo sta nam treba: Suter, da skace solidno i da igra odbranu koliko tolko ( ne ko onaj Morrison iz Zvezde) znaci Dule Vujosevic sigurno ima u glavi sta mu treba, da sacekamo da dovedu igraca. Partizan nikada nije dovodio IMENA ja mislim da i ovaj put necemo znati ko je dok ne pokaze na parketu! Pa ko je bio Lovernj pre nego sto je kod nas poceo da igra??? Niko!!! E ovako sto se tice ostalog mislim da smo popunjeni! Verujem da ce Zlovaric potpisati ugovor i da ce Pot ostati sigurno, Bertans se vraca oko nove godine i nadam se da cemo tada biti ZEMLJA! Gledao sam nesto ovog ZLO-a stvarno je ZLO! Kakav skok, snazan ko bik, nesto kao Jan Vesely samo malo bolji sut i ledjna tehnika (bas ko sto ih Dule voli)! Nemojte ocekivati ljudi da cemo dovesti Lebrona ipak nismo mi zelezari i arapi :rugalica: nemamo toliko para!!! :yesko:
Zanima me odbrana kod Zlovarica,jel pratio neko to?I Gordon je bio zverina,ali je imao dosta problema sa cetvorkama koje igraju siroko,i koje se izvlace na sut za 3?Cujem da ga svi hvale,i nadam se da ce da se i ispostavi tacno,a ako je tacno ovo za Sasu,pa jebote,ima da gazimo celu Evropu,jebete vi meni sve ako nije tako,jedino su problem minuti izmedju njega i Berte od NG? :cheers:
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Zlovaric je odlican defanzivac. Nije Pavlovic, on je vise 2-3, igrac sa kojim smo u pregovorima je 3-4. Bivsi mladi reprezentativac, jos nije debitovao za seniorsku. A igrao sam ja protiv njega dok je bio mladji :lol:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Andrej пише:Po najnovijim dojavama trebalo bi da dovedemo igraca koji igra pozicije 3,4. U pitanju je domaci igrac. Odlican sut, izuzetno visok, ako dodje bice pravo pojacanje. Bio je vec dovodjen u vezu sa nama pre par godina, a figurirao je i kao potencijalno pojacanje komsija, tacnije Covic ga je zeleo, ali od toga nije bilo nista. Proveren igrac, bicete zadovoljni :yesko:
Zar Aleksandrov nije potpisao za Oldenburg?I da li taj domaci igrac ce da bude back-up ili startna trojka?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

dasic?
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Jok, nije ni jedan ni drugi. Jeste lik iz Podgorice ali je odabrao da igra za Srbiju zbog svadje njegovog oca sa ljudima iz saveza. Bice siguran starter. Jbg sad sam vam sve rekao :lol:
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Nikola Dragovic...
Zesca ludacina, lepo prangija trice ali je vise cetvorka nego trojka, prespor je za 3 a previse mekan za 4 i to moze bit problem ali fin igrac bio je veliki potencijal
Последње учитавање од Vul3 дана 21 Авг 2013, 15:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Vule u centar. Jedino si ga upravo opisao kao igraca kakv je bio na koledzu i pre njega. Kasnije je nabacio malo misicne mase, kretnju popravio mnogo. Sve u svemu, ako dodje bicemo prezadovoljni, on je tip igraca kao Bertans.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”