Eurobasket 2013

Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Svaka cast,ako ovako nastavimo bice svasta
Слика
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Opet sudije napravise cirkus na ovom prventsvu, i opet sa Makedoncima.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ne vjerujem da je*eni Španci ne mogu Slovence da dobiju, fino ih nabiče u drugom poluvremenu.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Nabise nas Makedonci,ovaj Borce je nenormalan,al mozda je i bolje ovako,da dobijemo sad samar,nego u nekom 1/4 :cheers:
Корисников грб
Žeki
First Team Coach
Поруке: 237
Придружен: 09 Јун 2012, 00:13
Место: Zvornik
Status: Није на вези

Порука од Žeki »

Idemo u 2.krug :gunman: :gunman: :gunman:

Код: Изаберите све

http://www.sportal.rs/news.php?news=108881
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Prosli smo i prenosimo sva 4 boda u drugi krug bez obzira na vecerasnji rezultat. Svaka cast momci! :flag:

A evo i s kim cemo igrati...

Код: Изаберите све

http://sportal.rs/news.php?news=108931
Последње учитавање од -MiX- дана 09 Сеп 2013, 17:16, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mogu nasi i bolje.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Ne mogu. Ovoj ekipi je apsolutno maximum utakmica protiv Litvanaca
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Znam, zajebavam se. Igraju fino, to je bitno. Pustili Makedoniju, ali dzaba im i to. Kada bi uzeli medalju neku, odlican uspeh, ali i plasman na SP je dobra stvar. :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

kakvo je ovo prenošenje po 4/3/2 boda? :( Ja sam mislio da se nosi po 4/2/0

Edit: ja sam prso, zaboravih da se i za poraz pise bod :D
Последње учитавање од markohn22 дана 09 Сеп 2013, 23:00, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

realno 5 boda imam sigurno na oviv 4 ... znaci ukupno 9 jer sigurno bijemo belgiju i ukrajnu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KmqiGK4V ... edded#t=27[/youtube]

A ja slepac pratio na rts-u.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Vladar пише:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KmqiGK4V ... edded#t=27[/youtube]

A ja slepac pratio na rts-u.
^ Nikada sebi ovo oprostiti necu.. Edin emocija :ave:
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Neki kazu da ce FIBA ponistiti trojku jer je gadjana iz Austrije...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Ne znam kako nam možete odmah pakovati tih 9 bodova. Nema od toga ništa, nismo mi velesila košarkaška kao nekada. Ukrajince smo derali u pripremama ali itekako će da nas napate sada. Belgijanci isto. Biće veoma teško. Cijenim da će Francuzi održati lekciju košarke sa nekih 15 poena razlike. Sve u svemu, idemo dalje kao četvrti vjerovatno i onda tamo lupamo na Španiju ili Italiju, a tu nam je sigurno kraj. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma da pinki, što si baksuz. Dobijamo ćopave belgijance i ukrajince, lagano. Sa francuzima će biti jebeno, ali kontam da će to biti utakmica na jednu loptu. ove ekipe kao što su ukrajina i belgija su kratkog dometa, tempiraju formu za prvu fazu i igraju sa malo igrača, tj. malo kvalitetnih igrača i šta se onda dešava, dođu u drugu fazu i ne mogu da isprate tempo, padaju najčešće u trećoj četvrtini. Prolaimo kao drugi ili prvi , a u 1/4 filanu šta nam bog da, sve ekipe su tamo nezgodne, slovenci domaćini, žabari igraju fino, hrvati- derbi sa komšijama, španci podižu formu uvek u drugoj fazi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Pinki
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3307
Придружен: 08 Нов 2011, 15:06
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од Pinki »

Volio bih da griješim, ali teško.
Nismo mi toliko jači od Belgije i Ukrajine koliko vi tvrdite. Najviše bih volio scenario da budemo drugi a tamo Krosani budu treći i onda da idemo na njih, ili ako ne mogu Krosani onda Slovenija. To bi bilo odlično. Ali vidjećemo.

Mali Bogdanović je sinoć pokazao da ne zna igrati odbranu, ali ajde bar je malo napadački izvukao komplet ocjenu. Pored Krstića nemamo mi kvalitet. Da je tu Teo ili Savan bila bi drugačija priča. Nedović može odigrati dobro, ali svakako nema kvalitet da to radi konstantno, ista situacija i sa Bjelicom. Ovako je dovoljno da nas zatvore u reketu i da nam dobrom odbranom ostavljaju šuteve sa vanjskih pozicija i prsli smo kao niko. Jednostavno nam treba drugi igrač pored Krstića da izvlači kada njega zatvore.
Последње учитавање од Pinki дана 10 Сеп 2013, 12:38, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Jaci smo dosta i od jednih i od drugih, ali se na to kod nas ne mozes osloniti i racunati na lagane pobede. Nama je do sada svaki mec imao vrlo dobre i dosta slabe trenutke, u jednom ti se ucini da je tim strasno jak i da moze puno, u drugom da je tanak i nepouzdan. Meni je to do sada prvi utisak, nestabilnost. Imamo trenutke dosta jake odbrane, dobrih resenja u napadu, ali ima i onih ocajnih kada je tesko gledati utakmicu. Sta znam, mnogo je faktora ukljuceno, nije to samo zbog izostanka Teodosica, jos manje Savanovica. Ovde nam ionako mnogo vise fali Lucic nego Savanovic. Meni se cini da nemamo dovoljan broj igraca, strepim kad god su u igri Gagic i Andjusic, u njih nemam poverenja uopste. Gagic nema samopouzdanje, a cekanje da Andjusin sut proradi je prevelika zrtva. Bjelica preuzima ogroman deo odgovornosti, najcesce se dobro nosi sa tim, ali mislim da nije on jos uvek spreman za to, iako je u poslednjih godinu dana dosegao najbolje u svojoj karijeri do sada. Mislim da ima argumentata i osnova za ocekivanje dobrog rezultata, ali isto tako me ne bi iznenadilo i da odigramo slabe partije i ispadnemo prerano. Ono, sa ovakvom konkurencijom, mozemo da igramo sa svakim, ako pruze maksimum, odigraju koncentriasano svaki sekund svakog meca, i ako se bore do iznemoglosti. Takav je ovaj tim, moze da krene Bogdanovica sut, Krstic udje u ritam, Bjelica odigra sa vise samopozdanja i da pocne da kuca, Nedovic da poludi, Markovic i njegova odbrana Kalinic i srcanost, svako da svoje najbolje i imamo cemu da se nadamo.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”