Premier League 15/16

Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Prošle sezone, zadnje 2 utakmice najviše lopti je on prodao.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Prodao utd utakmicu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

A zašto je prodao tolike lopte, da nije možda zaboravio da igra fudbal? Ajde razmislite malo o tome, to su sve ljudi koji znaju da igraju fudbal jer da nije tako ne bi ni bili tamo, ali trenutno nema sistema pa onda i najbolji greše, videli ste kako je Vidić prodao loptu Navasu na primer, totalno rasulo.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ovako smo jedino i mogli dati gol, iz prekida.
Корисников грб
Ivan 96
Assistant Manager
Поруке: 757
Придружен: 27 Окт 2010, 08:44
Место: Begaljica
Status: Није на вези

Порука од Ivan 96 »

Ramsey scored today,United died... :zelenko:

Realno igramo najbolji fudbal u Engleskoj. :fanman:
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Ej neme, javi se! :D
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Gnarbi samo treba da bude agresivniji, ima bude aždaja!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

C.RONALDO7 пише:
mmladja пише:Какве резултате је имао Фергусон по доласку у Манчестер?
Sad zvučiš kao da se slabo razumeš u fudbal, pa Fergi kad je došao nije imao formiranu ekipu, sve je sam pravio i gradio, a ovaj došao na gotovo, i upropastiće sve.
Aj ne lozi se bre. Nismo mi Celzi ili Liverpul da menjamo trenera kad pocne da skripi.

Formirana ekipa? Sad si me ubedio da ni jednu jebenu utakmicu Junajteda nisi gledao pre ovog derbija. Kerik izgubljen slucaj, dalje od 5 metara ne moze da pogodi pas. Ja vam garantujem da dokle god nam Jang i Velbek igraju zajedno napred, mi gola necemo dati. Kleverli i Velbek ne bi imali minutazu u Sanderlendu, ali je imaju kod nas. Nani gadno ispao iz forme, trenutno nije nista bolji od Brejdija ili nekog slicnog. Najbolji igrac po levoj strani nam je Januzaj, jel ti to govori da nam je ekipa formirana? Kagava, Zaha, Flecer, Anderson su zaboravili kako je to biti u startnih 11, kad se neko povredi, niko od njih nece biti verodostojna zamena. Ne dao Bog da se povrede Vidic ili Rio, primacemo po 5 komada svaku tekmu. O kojoj formiranoj ekipi ti pricas majke ti? Kenjas tu o Klopu, a Mojes nije posteno ni seo na klupu, isto bi verovatno pricao i za Fergusona da si gledao Junajted u njegovo vreme.
Juvenino86 пише:Ej neme, javi se! :D
Nemoj, nervozan sam, sredicu ti ban :zelenko:
Последње учитавање од neme93 дана 22 Сеп 2013, 19:51, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kleverli operisan od fudbala.


Nego šta je sa RvP, jel se to posvadjao sa Mojesom?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Povredio se juce na treningu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
FTD
Manager
Поруке: 2182
Придружен: 28 Апр 2011, 15:48
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од FTD »

Ne znam kako neko moze da spominje odlazak trenera posle 5 utakmica. To je Mancester Junajted, nisu to ovi nasi pacenici Zvezda i Partizan. Ako su nekog postavili za trenera treba mu dati slobodu i vreme. Sam Ferguson je izabrao Mojesa, a on posle tolikih godina sigurno zna zasto je to uradio.
Nisam gledao utakmicu al katastrofa je izgubiti ovako. Nego bas mi bodu oci neki igraci, pre svega mislim da Kagava zasluzuje mesto u startnih 11, kao i Cicarito.
Sve u svemu los utisak posle 5 utakmica, i zabrinjavajuce je da od 3 derbija nijedan nije dobijen. Tezak je raspored na startu sezone, verujem da bilo drugacije da su ove utakmice dosle kasnije, ali sta je tu je. Potrebno je vreme ovom timu, tako da samo strpljivo, pa ako i dalje ne bude islo onda tek pocnite da terate trenera.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Polako sa Mojesom. Nije snaga mančestera u jednoj tekmi. Gubili su od totenhema, liverpula, čelzija i opet osvajali titule. Mojes nije SAF, a siti je samo konfekcija.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Jebote! Tek sad videh, Mikel dao gol! Uskoro će smak sveta.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

TSG пише:Kad sabereš svo glumatanje Unitedovih igrača duplo ih je manje nego što ih je sam Suarez napravio.
Pa nadji mi vise od jednog penala koji je Suarez odglumio otkad je dosao u Liverpul, ja znam samo za jedan? A jang ima kompilaciju za celu proslu sezonu.

Ne znam sta pokusavas da kazes ovim komentarima, da Liverpul ima bolje sudjenje od Mancestera?
Последње учитавање од -MiX- дана 22 Сеп 2013, 21:37, учитано 2 пута укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Indeed.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

neme93 пише:Nismo mi Celzi ili Liverpul da menjamo trenera kad pocne da skripi.
Gresis ovde mnogo, makar kad je LFC u pritanju, jer kako igraju zadnjih 5 godina, trebali bi 10 trenera da promene.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
C.RONALDO7
Manager
Поруке: 2135
Придружен: 31 Јан 2011, 23:43
Место: SRB (SD) - ITA
Status: Није на вези

Порука од C.RONALDO7 »

neme93 пише:
C.RONALDO7 пише:
mmladja пише:Какве резултате је имао Фергусон по доласку у Манчестер?
Sad zvučiš kao da se slabo razumeš u fudbal, pa Fergi kad je došao nije imao formiranu ekipu, sve je sam pravio i gradio, a ovaj došao na gotovo, i upropastiće sve.
Aj ne lozi se bre. Nismo mi Celzi ili Liverpul da menjamo trenera kad pocne da skripi.

Formirana ekipa? Sad si me ubedio da ni jednu jebenu utakmicu Junajteda nisi gledao pre ovog derbija. Kerik izgubljen slucaj, dalje od 5 metara ne moze da pogodi pas. Ja vam garantujem da dokle god nam Jang i Velbek igraju zajedno napred, mi gola necemo dati. Kleverli i Velbek ne bi imali minutazu u Sanderlendu, ali je imaju kod nas. Nani gadno ispao iz forme, trenutno nije nista bolji od Brejdija ili nekog slicnog. Najbolji igrac po levoj strani nam je Januzaj, jel ti to govori da nam je ekipa formirana? Kagava, Zaha, Flecer, Anderson su zaboravili kako je to biti u startnih 11, kad se neko povredi, niko od njih nece biti verodostojna zamena. Ne dao Bog da se povrede Vidic ili Rio, primacemo po 5 komada svaku tekmu. O kojoj formiranoj ekipi ti pricas majke ti? Kenjas tu o Klopu, a Mojes nije posteno ni seo na klupu, isto bi verovatno pricao i za Fergusona da si gledao Junajted u njegovo vreme.
Juvenino86 пише:Ej neme, javi se! :D
Nemoj, nervozan sam, sredicu ti ban :zelenko:
Ti si dečko nepopravljiv, voliš da se raspravljaš sa mnom iako nisi u pravu, ne znam šta ti nije jasno, pre svega kad je Fergi došao imao je uspehe iza sebe, a Junajted nije bio ni blizu da se bori za titulu a Mojes je preuzeo šampiona države sa ciljem da odbrani titulu a ne da gradi tim i da se razvija kao menadžer, zato kažem da je ovo formiran tim jer su svi ti igrači prošle sezone uzeli titulu, a Mojes koliko ja znam nikada nije ništa osvojio, na Enfildu nije nikad pobedio na primer, i kao što kaže Stefi poznat je po tome da uglavnom ne dobija velike utakmice i derbije, i uopšte nisam bio za njegovo dovođenje zato sad i kažem da treba da ode iako znam da je rano za to ali muka je gledati najveći klub kako igra bezidejan i nezanimljiv fudbal, i ne ložim se i ne kenjam za Klopa, jednostavno obožavam njegovu filozofiju igre, i nema potrebe sad da se raspravljamo, ionako mi je ovaj poraz teško pao, pretpostavljam i tebi pošto već navijamo za isti klub, tako da batali. :poz:
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Da se razumijemo, Sir Alexu svaka čast i hvala, ali ova ekipa već tri godine NASUŠNO treba 2 vrhunska centralna veznjaka. Ne znam zašto nije realiziran neki kvalitetan transfer u tom smislu za vrijeme Fergusona, bez obzira što su i bez toga osvajali naslove (računajući i pretprošlu sezonu kad se QPR naguzio kad su saznali da ostaju u ligi). Sjeti se samo koja se smijurija događala sa Scholesom, povuče se, pa se vrati, pa ne može, pa malo može, pa ipak ne može...Umjesto da je kupio nekog kako spada za 50 milijuna i gotova priča.

Moyesu je ostala dobra, ali nebalansirana ekipa i on u prijelaznom roku nije napravio gotovo ništa u tom smjeru. Fellaini je bio "panick buy" na kraju.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Titula se dobija na malim utakmicama, ali je Fergi 80% derbija dobijao. Čini mi se oko 29 bodova smo osvojili posle prvog primljenog gola, što kod Mojesa to neće biti slučaj.

Koliko vidim on ne zna dovoljno da motiviše igrače da se vrate u utakmicu, što je jako bitna stvar.

Ali svakako nisam za to da dobije otkaz, ko što je neko rekao nismo mi kao oni naši paćenici da posle 3 utakmice mijenjamo trenera.
Последње учитавање од TSG дана 22 Сеп 2013, 22:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ne znam sta pokusavas da kazes ovim komentarima, da Liverpul ima bolje sudjenje od Mancestera?
Iz ovog vidim da ne kapiraš šta hoću da kažem, a neda mi se više objašnjavati jer sam rekao. Pročitaj sve ponovo, možda skapiraš.

Ovde moja diskusija završava.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”