FM 2014 - diskusija

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Jel se moze nekako srediti da dok gledam utakmicu i cekam highlight da mi uvijek stoji ratings(ili sta vec stavim) moje ekipe, a ne da svaki put prebacujem?
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Možda ne razumem najbolje šta si hteo, ali ja kada gledam utakmicu 3D na TV view, uvek(čak i kada nije hajlajt u toku, već samo processing) imam sa jedna strane match stats a sa druge team ratings.
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

zolinho10 пише:Image
E hvala, znači ispada da kad se oporavi da je brži samo od Milijaša....
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

Džajo5 пише:Možda ne razumem najbolje šta si hteo, ali ja kada gledam utakmicu 3D na TV view, uvek(čak i kada nije hajlajt u toku, već samo processing) imam sa jedna strane match stats a sa druge team ratings.
Hteo je da kao nekad na fm12 i ranijim, da gleda na primer PLAYER RATINGS, i onda kad je šansa da se samo prebaci na meč...
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

E to ja gledam, ali svaku drugu utakmicu mi promjeni na protivnikove rejtinge. Nije kao prosli fm, da uvijek budu rejtinzi moje ekipe. :) Ima li kakva opcija da to sredi ili cu morati rucno da svaku utakmicu prebacujem na svoje pulene? :)
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Popravice to do originala, i mene nervira
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

I ne mogu da vjerujem da mi u prelaznim rokovima, evo vec januar, kada idem na search i markiram transfer listed players, nikoga ne izbacuje. Nema sanse da niko nije na transfer listi, ovako po klubovima kad malo cackam ima dosta igraca. Jel ja nesto lose i tu radim ili ce se i to srediti? :)
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
Mita86
Youth Team Coach
Поруке: 161
Придружен: 22 Дец 2010, 00:08
Место: Требиње
Status: Није на вези

Порука од Mita86 »

uros пише:Jel se moze nekako srediti da dok gledam utakmicu i cekam highlight da mi uvijek stoji ratings(ili sta vec stavim) moje ekipe, a ne da svaki put prebacujem?
Заборавио сам да додам и то. Какмо ме нервира само. Што је најгоре сваки пут тражим гдје се мијења, јер од нервозе не могу ни да размишљам.
После сваког пада устајем, никад не одустајем, јачи постајем, до краја остајем!
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

Verovatno imas stiklirano exclude unrealistic targets ili tako nesto a imas retardirane skaute i asistente. Osim ako nije bag
Корисников грб
Mita86
Youth Team Coach
Поруке: 161
Придружен: 22 Дец 2010, 00:08
Место: Требиње
Status: Није на вези

Порука од Mita86 »

ivanzj пише:Verovatno imas stiklirano exclude unrealistic targets ili tako nesto a imas retardirane skaute i asistente. Osim ako nije bag
Баг је. И мени је исто. Ово се не може играти док не изађе печ. Смеће. И сваке године иста прича. Питам се само шта они раде годину дана.
После сваког пада устајем, никад не одустајем, јачи постајем, до краја остајем!
Корисников грб
urosija
Assistant Manager
Поруке: 542
Придружен: 28 Дец 2011, 22:55
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од urosija »

Jbt totalno sam zabagovao, kako da slikam ekran jel samo prt sc ili jos nesto i posle u paintu treba nesto da isklikcem, ne mogu da otkacim nikako
:xD:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

F9, a ss ti se nalazi u my doc/SI/FM2014/Screenshots.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
srga90
First Team Coach
Поруке: 421
Придружен: 14 Нов 2010, 00:24
Место: Bajina Bašta
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од srga90 »

Zar nije ALT + F9?
Sve što sad, hoćemo je, da budeš opet ona prava Zvezda kao nekad pre...
U nama i dalje, teče krv CRVENO-BELA što se lila za tebe!!
'Ajmo sad, glasnije, za ono zbog čega se živi zbog čega se umire!!!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Mita86 пише:
ivanzj пише:Verovatno imas stiklirano exclude unrealistic targets ili tako nesto a imas retardirane skaute i asistente. Osim ako nije bag
Баг је. И мени је исто. Ово се не може играти док не изађе печ. Смеће. И сваке године иста прича. Питам се само шта они раде годину дана.
Zato se ovo i zove beta :yesko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

uros пише:I ne mogu da vjerujem da mi u prelaznim rokovima, evo vec januar, kada idem na search i markiram transfer listed players, nikoga ne izbacuje. Nema sanse da niko nije na transfer listi, ovako po klubovima kad malo cackam ima dosta igraca.
Meni radi sve ok. stavi ss da vidimo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Inače... U igri su odradili administrativne službe naše lepe zemlje realno... 2 meseca čekam da mi igrač dobije papire pošto je ispunio uslove za državljanstvo...
Корисников грб
vignjoslav
Assistant Manager
Поруке: 515
Придружен: 06 Дец 2010, 20:21
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од vignjoslav »

Ne zelim da hejtujem igricu, odnnosno BETU, koju nisam probao, ali vidim da se manje vise desavaju iste stvari kao i na prethodnim izdanjima igrice. Uzimao sam originale zadnjih par godina, mislim od 2005.-e sa jednim prekidom. Meni se cini da sada trenutno ne da ne vredi kupovati igricu, vec da je jednostavno ne vredi igrati. Pregrst bagova, ogromna nerealnost koja vodi ka iritantnosti u pojedinim delovima igrice, sminkanje nekih smesnih stvari koje apsolutno ne uticu na igrivost dok bitne stvari zanemaruju i slicno ... Iznoseno je par predloga za poboljsanje igrice na nasem forumu, koji bi podigli igricu na znatno visi nivo, ali to mislim da ni nije doslo do zvanicnog foruma a ne do implementacije u igru ne daj Boze. Kratko i jednostavno, mislim da cu napraviti pauzu sa igranjem ovog serijala (i pirat i original), jer jednostavno ovakva igrica to ne zasluzuje.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mislim da je ova beta bolja od prošlogišnje.

Predlažem ti da skineš demo kada ga izbace i sam probaš.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Слажем се са Вигњославом. Оно прошле године је било право смеће, а временом је мало поправљено разним печевима. Тада сам поприлично пиздео на багове, посебно у МЕ, а онда су ме овде неки нападали и бранили ове мороне из СИ говорећи како је проблем у некаквом кодирању јер је рађено све испочетка. Ове године се није кодирало испочетка, али се понавља иста прича. И не, нећу да им пријављујем багове јер то није мој посао. Ја сам купац и интересује ме производ, а не волонтирање. Колико шашав треба да будем па да своје време трошим на покварену игрицу већ 2 године? Прошле сам некако истрпео, ове нећу. Чини ми се да се моја љубав према менаџеру гаси, уопште више немам жељу да га упалим.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

vignjoslav пише:Ne zelim da hejtujem igricu, odnnosno BETU, koju nisam probao, ali vidim da se manje vise desavaju iste stvari kao i na prethodnim izdanjima igrice. Uzimao sam originale zadnjih par godina, mislim od 2005.-e sa jednim prekidom. Meni se cini da sada trenutno ne da ne vredi kupovati igricu, vec da je jednostavno ne vredi igrati. Pregrst bagova, ogromna nerealnost koja vodi ka iritantnosti u pojedinim delovima igrice, sminkanje nekih smesnih stvari koje apsolutno ne uticu na igrivost dok bitne stvari zanemaruju i slicno ... Iznoseno je par predloga za poboljsanje igrice na nasem forumu, koji bi podigli igricu na znatno visi nivo, ali to mislim da ni nije doslo do zvanicnog foruma a ne do implementacije u igru ne daj Boze. Kratko i jednostavno, mislim da cu napraviti pauzu sa igranjem ovog serijala (i pirat i original), jer jednostavno ovakva igrica to ne zasluzuje.
To sto se predlaze na ovom forumu ne ide na njihov forum vec direktno kod njih. Kao drugo, nismo mi jedini tu. Ima jos milion drugih foruma i milion predloga na njihovom forumu i milijardu predloge koje oni cuvaju godinama unazad. A to sve je nemoguce ubaciti odjednom. PLus je logicno da vecina predloga otpadne zbog toga sto je bzvz ili mozda tehnicki neizvodljivo.

:cheers:
Последње учитавање од Karna дана 23 Окт 2013, 00:56, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”