(FM14) Problemi i pitanja

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Može load, ali oni uvek preporučuju da se krene nova igra.
Lepotan
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 05 Нов 2010, 11:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Lepotan »

a kada se ocekuje izlazak peca,da znamo da neigramo ko ludaci,posto neko rece sledece nedelje izlazi pec?
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Imam problem i strasno me nervira.
Mozda neko zna mozda i ne ali aj da pitam za svaki slucaj.
Pri ulasku u menadzer kada dodje do onog dela Loading pre nego mogu da biram bilo sta, ucitava bar 10, 15 minuta. Ali bukvalno. Imam super kompjuter, nemam viruse, nista, jel zna neko u cemu je problem? Skroz mi ubija volju za igrom.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Jel spustis igru dok ucitava ili u nekom trenutku pre load game? Jel ti ukljucen skin cache?
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Lepotan пише:a kada se ocekuje izlazak peca,da znamo da neigramo ko ludaci,posto neko rece sledece nedelje izlazi pec?
Pec bi trebalo ove nedelje da izadje. Bio je planiran za proslu nedelju ali su odlozili zbog nekog problema na koji su naisli.

Ako ispravka tog probleme ne prouzrokuje drugi, trebalo bi najkasnije u petak da dobijemo pec.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Zasto mi je zatamnjena opcija da pitam asistenta za OP instrukcije? I to nekad bude dostupna na poluvremenu.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

delboy пише:Imam problem i strasno me nervira.
Mozda neko zna mozda i ne ali aj da pitam za svaki slucaj.
Pri ulasku u menadzer kada dodje do onog dela Loading pre nego mogu da biram bilo sta, ucitava bar 10, 15 minuta. Ali bukvalno. Imam super kompjuter, nemam viruse, nista, jel zna neko u cemu je problem? Skroz mi ubija volju za igrom.
i meni se isto desava. nema veze da li spustam prozor, da li mi je ukljuceno jos nesto ili ne. sve varijante sam probao i uvek isto.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

delboy пише:Imam problem i strasno me nervira.
Mozda neko zna mozda i ne ali aj da pitam za svaki slucaj.
Pri ulasku u menadzer kada dodje do onog dela Loading pre nego mogu da biram bilo sta, ucitava bar 10, 15 minuta. Ali bukvalno. Imam super kompjuter, nemam viruse, nista, jel zna neko u cemu je problem? Skroz mi ubija volju za igrom.
FM > Preferences > Interface sliktiraj reload skin odsliktiraj use skin cache
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

DS_RS пише:
delboy пише:Imam problem i strasno me nervira.
Mozda neko zna mozda i ne ali aj da pitam za svaki slucaj.
Pri ulasku u menadzer kada dodje do onog dela Loading pre nego mogu da biram bilo sta, ucitava bar 10, 15 minuta. Ali bukvalno. Imam super kompjuter, nemam viruse, nista, jel zna neko u cemu je problem? Skroz mi ubija volju za igrom.
FM > Preferences > Interface sliktiraj reload skin odsliktiraj use skin cache
nije to, bar kod mene (to prvo uradim kad prvi put startujem FM :( )
Lepotan
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 05 Нов 2010, 11:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Lepotan »

zamenio sam onaj dbc edt lnc na pechu 14.1.3 za imena nemaca i takmicenja, sad kad je izaso ovaj novi 14.1.4 uradio sam u preferance ono cleare chase, sad me zanima jel treba ponovo da zamenim edt dbc lnc posle ovog update ili ne treba?
Последње учитавање од Lepotan дана 27 Нов 2013, 20:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Mislim da ne treba.

Sto se tice brzine loading screena, logicno bi bilo da brze radi ako odstikliras reload skina stikliras use cache, ali to nema veze ni sa cim, isto je.

Mada meni samio prvi put kad upalim FM sa ucitanom grafikom radi sporije, posle toga radi normalno.
Корисников грб
stallion
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 15 Сеп 2012, 10:29
Место: NBG
Status: Није на вези

Порука од stallion »

ja imam problem sa crash dumps na ovom novom patch-u ne moze nikako da mi prebaci datum 18 januar 2017
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Karna пише:Sto se tice brzine loading screena, logicno bi bilo da brze radi ako odstikliras reload skina stikliras use cache, ali to nema veze ni sa cim, isto je.
Da obrnuto pogrjesio sam...
Lepotan пише:zamenio sam onaj dbc edt lnc na pechu 14.1.3 za imena nemaca i takmicenja, sad kad je izaso ovaj novi 14.1.4 uradio sam u preferance ono cleare chase, sad me zanima jel treba ponovo da zamenim edt dbc lnc posle ovog update ili ne treba?
Ne
stallion пише:ja imam problem sa crash dumps na ovom novom patch-u ne moze nikako da mi prebaci datum 18 januar 2017
Obrisi crash dump folder, odradi verify game cache na steamu, ako to ne pomogne odna probaj tad datum na holiday da predjes
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Posle svakog apdejta treba da se uradi verify game cache 2 puta. Steam skine sve fajlove koji su obrisani. Nakon toga uđete u edt folder, obrišete fake.edt i si team holland.ddt, u LNC folderu brišete folder ALL i to je to.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Da ja ponovim pitanje jer vidim da se odgovara. :) Da li neko zna zasto mi je zatamnjena opcija da pitam asistenta da stavi OI pre meca? Mogu da pitam par trenera ali se i oni menjaju, tj neki su nekad dostupni neki ne.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

On pita za clear cache iz interfejsa :zelenko:
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Iskreno ne znam da li to zavisi od asistenta, scouting izveštaja za sledećeg protivnika ili je bug. Nemam predstavu.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

madness пише:Da ja ponovim pitanje jer vidim da se odgovara. Da li neko zna zasto mi je zatamnjena opcija da pitam asistenta da stavi OI pre meca? Mogu da pitam par trenera ali se i oni menjaju, tj neki su nekad dostupni neki ne.
Imas li ti asistenta zaposlenog, to je zatamljeno ako nemas asistenta menazera?
Последње учитавање од Vladar дана 27 Нов 2013, 23:46, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Imam asistenta i 10 trenera, uvek mogu da pitam 2-3 razlicita. Nekad i asistenta mogu na poluvremenu. Kad stavim da radi OI automatski asistent onda nikom ne postavlja. Jel mozda zavisi od nekih ocena, mozda sam sebe smatra da je nesposoban? :)
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Zaista ne bih znao, ja to uvek sam postavljam, nemam poverenja u asistenta, bio dobar ili los. Moze da se dogodi da postavi manje instruckcija ako je slabiji, tipa postavi samo jednom ili dvojici igraca, mozda cak i da ne postavi nikome ako je ocajan, odnosno da postavi skoro svima ako je vrhunski. Moze se dogoditi i da igras protiv slabijeg tima i da asistetn smatra da nema pretnji pa ne postavlja nikakve instrukcije.
Последње учитавање од Vladar дана 28 Нов 2013, 00:16, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”