Premier League Fantasy 2013/14

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Persi oboleo od side, neće više igrati fudbal.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Long.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

I meni je on pao na pamet, ima tri dobra meča, može da ga ćorne. Jebeni Oscar me nervira, a ne mogu da uzmem Lamparda, jer možda neće igrati, najsigurniji mi je Hazard, koji je izdominirao sinoć, pa ga svi kupuju, tako da ne mogu mnogo da čekam. A i Oskaru pada cena, istrpeo sam 0.1m, zato što nije uticalo na prodajnu cenu, ali sad je gusto, ako Murinjo ne jvai do večeras da je Oskar ok i da će igrati, dajem Remija i Oskara za Hazarda i Longa ili nekog drugog. Ko ga jebe. Pa šta bude.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Ja cu uzeti nekog iz Bromvica za sledece kolo, ne mogu da pravim veci minus za ovo. Mislim: Amalfitano.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Timovi zzaključani, novo kolo treče u sedam dana. Ja sam u minusu od starta, dao sam Oskara i Remija za Hazarda i Longa. Oscar nije siguran da će igrati, a Remi gostuje Junajtedu.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Auuuuuu,fejl! Omeli me kolokvijumi, ne stigoh sasttav da promenim. A ovo sam planirao:
Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Mojs je jedna velika vagina od trenera. Stvarno nemam nista protiv Junajteda, pogotovo kada su ovoliko bedni, ali da covek ispadne tolika sisica u takvom klubu, strahota. Zenta se od Njuksa a igra kuci, sramota. Juda ako ga izvace to je to.
Vagao sam izmedju Remija i Velbeka i stavim Junjatedovog crnca. Posto ce Remi da nabije 2 komada, a Velbek ce da udje kada bude 0 2 i kada vec bude kasno za promenu, shvatam kardinalnu gresku.
A i ti si Neme jajara, sto ne kazes lepo kad te covek pita, nego se krijes i cutis? Zentaro ogavna. Dzabe ti je, stici cu te, tih par bodova koje si me sprecio da uzmem ne sprecavaju me u toj nameri.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

de gea, cole out

mignolet, zabaleta in
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Ubacih Kabaja juče, i pogodih sa izmjenom. Očekujem od Hazarda da odigra iznad prosjeka.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише: A i ti si Neme jajara, sto ne kazes lepo kad te covek pita, nego se krijes i cutis? Zentaro ogavna. Dzabe ti je, stici cu te, tih par bodova koje si me sprecio da uzmem ne sprecavaju me u toj nameri.
Ko te jebe kad si pglu. Ono moje, Deni, Deni Velbek iz Junajteda je znacilo da bezis od njega ko djavo od krsta. Stvarno mi nije jasno sta si ocekivao da ce on da uradi.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Citavih 15 poena danas :censored: Ljudi nema svrhe od Celzijevih igraca.Njemu je u svakom klubu prioritet LS tako da je bolje gurati ove iz City-ja,Arsenala i Liverpula
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

39p + bonusi, Aguero i Suarez(C). Šuška se nešto da će biti i još jedna asistencija za Suareza, ali videćemo. Jebeni Čelzi, a i jebeni Liverpul ne može da ne primi gol.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

neme93 пише:Ko te jebe kad si pglu. Ono moje, Deni, Deni Velbek iz Junajteda je znacilo da bezis od njega ko djavo od krsta. Stvarno mi nije jasno sta si ocekivao da ce on da uradi.
Mojne se cupas i izvrces, kazes bratu lepo: nece da startuje, imamo trenera picku i imamo tim koji ne moze da dobije nikog bez Runija, nemoj stavljati nikog iz Junajteda. Ja bih tebi pomogao da je Arsenal u pitanju.

No, dobro. Losa nedelja, rece neko gore, nema kurca od ovih Plavaca, niko nista, Ceha sutiram koliko sutra. Ostali, prosek, Negredo je podbacio, mada i Siti je, trebao je Tempton da ih zgromi. Suarez je ponovo doneo vecinu poena, sve ukupno 39 za sada, plus ako bude bonusa i plus trasu Remzi, Gibsonja i Dajer. Sa ovim u head-to-head cu se krviti do kraja.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

40p za sada, Suarez (C) i Aguero nije izdao sto sam ga uzeo, kao ni Paulinjo, metnuo ga i ima da se igra jos tu.
Sutra ostali Ozil, Ramsey i Lukaku i ako ne fejluju bice okej kolo.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише:
neme93 пише:Ko te jebe kad si pglu. Ono moje, Deni, Deni Velbek iz Junajteda je znacilo da bezis od njega ko djavo od krsta. Stvarno mi nije jasno sta si ocekivao da ce on da uradi.
Mojne se cupas i izvrces, kazes bratu lepo: nece da startuje, imamo trenera picku i imamo tim koji ne moze da dobije nikog bez Runija, nemoj stavljati nikog iz Junajteda. Ja bih tebi pomogao da je Arsenal u pitanju.
Brate, zasto? Zasto? Velbek? Zasto? Ne kapiram? Zasto? Zasto bi iko pomislio da ce Velbek biti od neke koristi?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma do jaja, jebeni Aguero da nije dobio žuti imao bi 3 bonus poena, mrš skot. Sad kontam kako da uzmem Lukakua i koga da izbacim, najverovatni će da lete Minjole i Long, ali videćemo, to mi je opet -4, a ove nedelje sam baš promašio sa Longom. Danas 52p, sutra čekam Remzija i Košelnog.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Andrej
SFM Hall Of Fame
Поруке: 8212
Придружен: 10 Јун 2011, 20:49
Место: Kotor , Crna Gora
Status: Није на вези

Порука од Andrej »

Sta ti je Suarez kapiten, sam 30p a ostala 4 igraca jedva do 9p. Sutra imam jos 6, ali po tri iz Arsenala i Evertona sto i nije bas najbolje.
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Prvih 10 na tabeli svi imaju Suareza i svima je kapiten osim nemetu.
Nisam toliko loš iako nemam zubonju.
Корисников грб
Joca
World Class Manager
Поруке: 4764
Придружен: 27 Окт 2010, 21:00
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Joca »

MESUT OZIL :gunman:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mrš, jebeni Everton izbi mi najmanje 5 bodova ovim golom. Ukupno 53p. Dobio sam u h2h Duleta, a i ostajem na vrhu obične lige.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”