Filmovi

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Đa mi se što e okupila ekipa iz pajnapla, uz to sam zagotivio mekbrajda i crnca iz ofisa

kul filmić, ima par glupih, a opet smešnih scena, nešto što najbolje vil ferel iznese, ali kad nema njega, može i ovo
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Pazi, u tom filmu je skupljeno sve sto je meni ogavno u komedijama u poslednjih ne znam koiko godina. Od nikakve price, koja moze da bude i prihvatljiva da je izgradjena oko gotivnih likova i dobrih revenica, do njuski koje su mi do te mere odvratne da se nadrkam kada ih vidim. Ovde nema nicega, pa je film, ne idotski ali smesan vec samo idiotski. Ona govna od glumaca koji se pojavljuju u filmu i ne znam, jasno mi je samo da su radili gomilu slicnih sranja u zadnjih par godina i da im je ovo top projekat, kao skupila se cela sekta, tu je jos i sacica nekih poznatih koje kao eto znace nesto u celoj prici i teraj, nema promasaja. Sta koji k***c onde mozee da bude smesno, koja recenica, koja scena? Pa koliko treba da se spustis da bi se smejao nekim prizmenim forama koje su zanimljive samo amerikancima debilima? I na samom kraju filma, sa onom slepackom scenom, to je bio glavni utisak: nesto sto je trebalo da bude retardirano i smesno, ostalo je samo retardirano.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

što si ljut?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Neme me pobedio u fantaziju.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Zato sto smo prvi put nas dvojica protiv njega. On uvek ugrabi nekog od nas na njegovu stranu.

This is the end je idiotski film, to se i ocekivalo, tako se treba i postaviti da bi ti se film svideo. Sve glumce mnogo gotivim, izbor je genijalan, i od svakoga sam gledao bar po 2-3 filma. Svi su donekle ograniceni i uvek su igrali iste karaktere, kao i u ovom filmu, i mnogo mi je bilo zanimljivo da ih gledam kako se ismevaju sami sebi i karakterima koje su igrali, i upravo zato ti se film nije ni svideo. To je to u sustini. Nisi skapirao film jer su ti ovi glumci i njihove uloge nepoznanica, gledao si parodiju, i nisi bio svestan toga. Isto tako, da nisi gledao Znam sta ste radili proslog leta, Dezurne krivce, Vrisak, Sesto Culo i Matriks, verovatno bi ti Mrak Film bio iritantan, ili ako ne to, sigurno ne toliko smesan. Toliko.

Bas mi je bilo cudno sto ti se film nije svideo, al sad kad si rekao da ne znas te glumce iz filma, sve mi je jasno.
Последње учитавање од neme93 дана 15 Дец 2013, 15:50, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ovo je dojaja

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GQ2BXqST758[/youtube]

I have a particularly explosive ejaculating that just goes everywhere. It's like a fuckin' wild fireman's hose - you just got to grab on and pray to God it doesn't get into your eyes or your mouth.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ktgNuQ61NHE[/youtube]

i vrh što su super mirnog i stidljivog seru predstavili u drugom svetlu :zelenko:

i što đavo ima tuki od 780 santima :kuronja:
Последње учитавање од Gagi дана 15 Дец 2013, 15:58, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dobri ste. Ne bih da ulazim u to sta Vam je smesno, preterao bih, a i rekoh gore kakvim smatram film, sto bi Neme rekao: toliko.
E sad, Jankovicu, da li si ti normalan? Da li citas sta pisem? Ja ti rekoh da ne podnosim te ljigave face i ta sranja od komedija koje su nagomilavali zadnjih godina, a ti mi serviras da su oni zapravo parodirali te filmove, ili gore, sopstvene kretenske uloge u tim filmovima. I sad mi reci, sta to znaci: da je film samo za publiku koja je pratila njihove filmove pa poznaje te uloge? Da ovde nema nista vise od toga? Sjajno. Cak i da jeste sasvim tako, opet si u problemu posto si deo te publike, no, tvoj neukus je davno konstatovan, Nikolic me je neprijatno iznenadio.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

RIP Piter
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише:Dobri ste. Ne bih da ulazim u to sta Vam je smesno, preterao bih, a i rekoh gore kakvim smatram film, sto bi Neme rekao: toliko.
E sad, Jankovicu, da li si ti normalan? Da li citas sta pisem? Ja ti rekoh da ne podnosim te ljigave face i ta sranja od komedija koje su nagomilavali zadnjih godina, a ti mi serviras da su oni zapravo parodirali te filmove, ili gore, sopstvene kretenske uloge u tim filmovima. I sad mi reci, sta to znaci: da je film samo za publiku koja je pratila njihove filmove pa poznaje te uloge? Da ovde nema nista vise od toga? Sjajno. Cak i da jeste sasvim tako, opet si u problemu posto si deo te publike, no, tvoj neukus je davno konstatovan, Nikolic me je neprijatno iznenadio.
Pineapple Express, Hot Tub Time Machine, Your Highness, kul filmovi! Tu sam ih sve zgotivio, ako to nisi gledao, shvatam zasto i dalje ne kapiras sta ti pricam, ako jesi, a nije ti se svidelo, ne znam zasto si koji k***c gledao This is the end.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Simiću, stvarno si mazohića.

:zelenko:
Последње учитавање од Gagi дана 15 Дец 2013, 21:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Gagi пише: mazohića.
:rofl:

Simicu, tvoj komentar o danasnjim komedijama je potvrdio pivom covek koji kaze da su i Prijatelji idiotska serija. Ono, zapitaj se. Zekonjo, prestani da se druzis sa Simicem, necu da mi ga unistis, bio je nekad kul lik koji se smejao ovakvim forama:

Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Код: Изаберите све

http://tv.aladin.info/411-bulevar-zvezda
Ako postoji neko da nije gledao :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Tik'al, Odlican.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt2643308/
Upravo odgledao....Meni najbolji Ultra film do sada uz I.D. i GSH1,samo malo bedara kraj....
Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Gledas li ti sta sem tih huliganskih?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

neme93 пише:Gledas li ti sta sem tih huliganskih?
Gledam sve zanrove,samo naucnu-fantastiku izbegavam,mada i to pogledam po nekad...imam u kompu vise od 400 filmova ogledano
Слика
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

:ave: :ave: :ave:

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt0464907/?ref_=fn_al_tt_7

Код: Изаберите све

http://www.imdb.com/title/tt1764366/?ref_=nm_flmg_wr_1
Слика
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Što volim da vidim loš rejting filma na imdb. To je vrlo često znak da je kul film.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Gledah ga na tvu pre par dana, skroz kul filmic. :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Vladar пише:Što volim da vidim loš rejting filma na imdb. To je vrlo često znak da je kul film.
Isto. Najvise mrzim kad neko na imdb-u daje sud kakav je film po oceni.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”