Football Manager 2014 v14.2.0 Update

Sve o Football Manager-u 2014
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Mene samo nervira sto ja nakon svakog peca moram taktiku drkat. Evo izdrkao sam opet i sljaka, doduse ne kao na proslom al sljaka. Defanzivnu taktiku nisam morao dirat, ona pici bez problema i dalje.
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Tek danas sam updejtovao,posto ne ulazim cesto na steam.Grafika mi deluje ok,ovo za vreme utakmice,sta vise jos mi je lepse nego pre.Medjutim,nisam stigao da napravim sliku,ali evo npr. igram utakmicu protiv Borca,i kraj utakmice rezultat 3:0,a u onom malom kvadraticu ispod kao latest score pise 4:0.Posle mi je na 26. avgustu,dvaput izbacio crash dump,prekinuo igru,isparanoisao sam se da necu moci dalje,izbrisao crash-ove iz my document,restartovao komp,i hvala Bogu prodjoh i taj datum.Takodje nekako mnogo usporenije ide komunikacija sa igracima...To je za danas,tek cu da vidim ostale bagove kad nastavim da igram.

Edit:
Evo opet nesto vracam igrace sa pozajmice,cisto da probam da ih uvaljam nekom zadnji dan prelaznog roka i opet crash dump!Nikada mi se to nije desavalo pre ovog updejta,znaci sve u svemu sranje jedno veliko! :ass:
Последње учитавање од Baja дана 26 Дец 2013, 03:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

vladimir88 пише:Nikada gori menadzer nije bio. Ja se nadam da ce ispeglati ove bagove skorije dodatnim pecevima. Redovno krecem sa Javorom i uvek prve sezone budem prvi ili drugi. Ceo tim obavezno izmenim, jer ne mogu da gledam ove slepce koji inace igraju u Javoru. Mislio sam da mi se sve desava zbog toga sto je ceo tim izmenjen i da nisu uigrani. Ja im stavim kratke lopte a oni dzokaju napred, i to da dzoknu bar na spica, nego bas tamo gde nemam ni jednog igraca, katastrofa. Doveo sam odlicne igrace na free, jer sam prodao dva- tri igraca i zaradio oko milion i po evrica. Doveo sam pantelica, laneta jovanovica, ivana obradovica, purovica, milosa dimitrijevica i jos par po ocenama odlicnih stranaca. Medjutim kao drvece da sam doveo. Opet mi je drago sto cujem ovde da je za sada sve to zbog peceva koji su izlazili.

Moj predlog, igrajte FM13 sa updateom gde sve krece od maja 2013 sa realnim rezultatima iz sezone 2012/2013, dok nam ne isprave ovo trenutno sranje od FM14. Taj update imate na sajtu genie scout. Ja definitivno moram tako za sada. :cheers:
I tebi je to realno da svaki put odmah budes prvi sa Javorom!?
Svake godine ista priča. Uvek nam je onaj prethodni bolji od novog. :xD:
Meni nije. I dalje mislim da gori menadzer od 13 ice ne moze da bude.
Ono sto me i dalje nervira ovde to je postavka zivog zida!!! Iako sam im to prijavio oni to nimalo nisu popravili! Takodje, jos vise, golmani! Oni su strasni. Od totalne opustencije, tacnije hvatanja zivih lopti, pritom su to bili jaki sutevi iz blizine do nekih vrlo jednostavnih centarsuteva i naravno retardiranih poteza golmana a onda sledi panika, ispustanje lopte, glupo boksovanje, gol...
Последње учитавање од delboy дана 26 Дец 2013, 13:20, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Spaske944
Newgen
Поруке: 49
Придружен: 24 Нов 2013, 06:16
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Spaske944 »

Ne znam sta je sa ovim updejtom. Svaki gostujuci mec mi je problem da dobijem. Retko koji se desi da izadjem lako na kraj sa njima. Probao sam razne taktike i opet isto.
Корисников грб
gagy142
Youth Team Coach
Поруке: 64
Придружен: 25 Јун 2011, 16:51
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од gagy142 »

bekovi su katastrofa, centrsutevi me ubijaju primam more golova, a korneri razmisljam da batalim FM
Последње учитавање од gagy142 дана 27 Дец 2013, 18:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Слика

Uz to primam gol u 88. kada igrac sa centra ubacuje kifla loptu, koja udara na kapicu ispred linije od 16 metara, preskace mog golmana koji je na zemlji jos pri pokusaju tog nebuloznog pasa sa centra terena, nemam reci sta su napravili od igrice, ali ovo ne vredi ni 5, a kamoli 50 evra. Sramota da ne moze biti veca, FM15 treba da bude free download!
Jusqu'ici tout va bien…
Mauzeer
Youth Team Coach
Поруке: 151
Придружен: 04 Нов 2010, 16:09
Место: Stari Grad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Mauzeer »

I meni isto katastrofa od update, uzasan pad u formi, 3/4 golova primam posle (idiotskih) gresaka, dok mojim IF treba jedno 5 ccc da daju gol. Patch zvani djubre !!!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Mene nervira što igra sama menja PI.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sta je PI?
Nije mi jasno da li oni proveravaju patch, pre nego sto ga ubace?
Sé un hombre
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Player Instructions.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Gledao sam stream kad ti se to desavalo. Mislim da si se ti istripovao, jer kad promenis npr. sa dlp na btb bice moguce drugi instrukcije... Mislim da je igrica ok u sustini, ima par bagova, ali kao i uvek su mi transferi jedina stvar koja me nervira. Tvoj klub je uvek u gubitku, jer ne mozes da prodas igraca koliko vredi, a ostali klubovi valjaju igrace po duplim troduplim cenama...
Sé un hombre
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Postoji taj bug, nije trip, prijavljuju ljudi.
Корисников грб
beranac86
Youth Team Coach
Поруке: 131
Придружен: 26 Јун 2011, 13:23
Место: CG
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од beranac86 »

Svaki drugi korner zavrsava u spoljnem dijelu mreze, gol aut... Tuga, ajde da igram sa nekim amaterima, nego kornere izvide Gerard ili Kutinjo. Primim gol a kamera se ne ukljuci u prenos. Komedija. Odlican je fm bio do ovog patcha, sad mu jebase majku.
Samo smo bacili pare, bolje da sam dao u humanitarne svrhe.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

ja nisam primetio ništa na šta se vi žalite :D
Корисников грб
Ronin
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 15 Дец 2010, 14:30
Место: Šabac
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Ronin »

Rapidno se povecao broj autogolova, desilo mi se u 10min 2 kornera i primam 2 autogola. Toliko je neigrivo da stvarno razmisljam da ga batalim na par nedelja.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Naredni patch ispravlja sve :D
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Imam ja. Ja sam dobio onu tekmu sto sam postavio tamo u diskusiji i ovde vodim 3:0 :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Jel postoji neko pristojno objasnjenje gde je golman krenuo? :wtf:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”