(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ako si siguran da će ti ti igrači doneti titulu onda spiči. Mada ja bih pre išao na kombinaciju 3 kvalitetna igrača + 2/3 najveća talenta.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Glavne mete su mi Goretzka, Veratti i Pogba. Sva trojica su odlični, ali već sam za svakog od njih nuzdio po 70M i klubovi me odbili. Već sam ranije doveo 3-4 supertalentovana igrača koji mogu da igraju u rotaciji. Možda ću dovesti još par njih i sačekati do januara da vidimo kako će nam ići, pa ako opet budemo tavorili, sledi mega kupovina.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Socivar пише:Ludi brate gibraltarski, povecaj bre ovaj youth recruitment i youth coaching, nije ni cudo sto ne dobijas krstenih regena. Povecaj to, nabavi kul skaute i HoYD-a i Bog da te vidi...

Не дају душмани.
Корисников грб
DocPFK
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 10 Јан 2014, 23:14
Место: Republika Srpska
Status: Није на вези

Порука од DocPFK »

Pozdrav svima. Uzeo sam Vosu na menadzeru jer smatram da imaju dobru ekipu i uz par pojacanja se moze do titule. E sad, imam problem kad god pocnem sa nekom ekipom, pocinjao sam sa Udinezeom, Monakom, Olimpijakosom, i nije islo zbog taktike i treninga, igraci su mi se nenormalno povredjivali, imao sam problem sa taktikom, lako gubim lopte u sredini, igraci izgledaju nesigurno kod pasova, i asistent mi u svakoj tekmi govori da imam problema u sredini, da me protivnik uvek tu nadjacava, tako da sam se odlucio vama da se javim. Mislim da je problem u tome da sam poslednji FM koji sam igrao je bio FM 2008, ove novije ni pogledao nisam, naravno jer sam imao slab komp, sada kada sam dobio bolji, instalirao sam sebi 14-ku, ali ne ide, sve mi nesto novo i cudno, ali i extra zanimljivo, tako da vas molim da mi dati neke savete kako da se malo brze uklopim u igru, evo i SS ekipe, uzeo sam ovu neku taktiku sa neta, naravno, to uglavnom nista ne valja, svako treba ganjati neku svoju taktitku, pa onima kojima nije tesko da izdvoje malo vremena, voleo bih da mi pomognu, naravno oko svega i taktike, treninga, instrukcija i svega ostalog sto mi je potrebno...

Evo SS ekipe, koja nije potpuna za sada, jos ocekujem dolaza Laneta Jovanovica i ekipa bi trebala biti kompletna:

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Zavrsio prvu sezonu sa Milanom, skroz lose moji nista nisu mogli pogoditi. Baloteli kad daje da po 2-3 komada i tako svaku petu

Слика

Kup sam bar zasluzio da osvojim...

Слика

Ovdje prvu izgubio od Zenitda, drugu na pocetku dobio crveni a morao sam napasti tako da su me nakantali

Слика

Слика

Слика
Dragan989
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 17 Дец 2013, 20:31
Место: Krupanj
Status: Није на вези

Порука од Dragan989 »

Igram sa Blackburn-om,prve sezone sam odmah usao u PL,od poznatih igraca imam Dunn,Mitrovic,Ozbiliz i to je to,budzet mali i to me zeza ali nije lose,sad je u toku 1 sezona u PL i nije najbolje pocela......
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kako ti igra Rhodes?
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Dosadio mi je kaljari.
Krenuo sam sa Voshom.
Корисников грб
Salabajzer
Youth Team Coach
Поруке: 62
Придружен: 09 Нов 2010, 19:26
Место: Bijeljina, RS
Klub koji vodite: Hibernian FC
Status: Није на вези

Порука од Salabajzer »

Preuzeo sam svoj omiljeni strani klub Hibernian FC!
Nema džabe ni za babe
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Uzeo sam Petlice iz Barija.
-3 na startu, moracu da obezbedim promociju ili bankrotiram...
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Обавио прелазни рок са Удинезеом, реално сам сабио.

Слика

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jel to onaj prevarantski dil da Granadom? Može za free da se dovede, imaju neki dogovor ili tako nešto?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Дада, класична спрдачина.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završio i 8. sezonu sa Totenhemom, opet smo bili 5. u prvenstvu. Ipak, ovaj put smo oborili rekord po broju osvojenih bodova (73 - 1.92 po meču).

Glavni konkurenti igraju kao vanzemaljci, tako da mi djeluje prilično nevjerovatno da uđemo na prva 4 mjesta. Oni jedino kiksaju kad ih ja pobjedim.
Imam da se požalim i na suđenje. Za čitavu sezonu su nam dali samo 1 penal, dok su Chelsea, City, Utd i Arsenal imali po 12-13.

Htio bih da ojačam odbranu i sredinu i da dovedem 3-4 vrhunska igrača, ali neće da ih prodaju. Nudim po 90M za jednog, ali džaba.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Završio prvu sezonu sa Hartsom. Uspeo sam da izborim opstanak u poslednjem kolu.

Totalni haos u klubu, nisam imao upravu, skaute (tj jesam jednog, i to regena), -15 bodova, transfer embargo, itd...

Morao sam da pravim univerzalce od mediokriteta pošto nisam imao prirodnog desnog beka, a da ne pričam o špicevima.

Bilo je dobrih i loših serija, na kraju se sve završilo dobro. Embargo mi je skinut poslednjeg dana januarskog prelaznog roka. Nažalost, nisam imao dobar budžet za plate, mogao sam samo jedno pristojno pojačanje da dovedem. Pošto je onaj Pantsil tražio 7k, odlučio sam se za nemačkog Vojislava Stankovića - Madlunga.

Igrao sam finale liga kupa i ispao u polufinalu FA kupa. Balans mi je crven, verovatno ću morati da prodam neke igrače kako bih pojačao budžet za plate i doveo neke igrače za dž.

Слика

Paterson je bio jedan od boljih.

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 18 Јан 2014, 17:23, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Daj ovom Patersonu da gadja indijance u glavu iz auta, mozda nakupi jedno 10 autogolova :D
Sé un hombre
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Јел ти игра вајд таргет мен?
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Sta je sa ovom igricom jbt, krenem nezaposlen i vec 3 meseca nijedan klub nece da prihvati moju ponudu za posao.

Nemam pirata .
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Koju reputaciju si stavio? Mislim da je sa sunday league neki bug i problem je naći posao.
Bolje stavi automatic.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Aj sad cu da probam sa automatic
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”