Premier League 15/16

Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

čim sam video ko igra po levoj strani, odmah stanby na daljinskom stisoh
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Fabregas & Kosta :ave:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

mnogo smo jaki! idemo na trebl i ove godine. oh, wait...
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Код: Изаберите све

http://metro.co.uk/2014/09/15/arsenals-defensive-woes-continue-after-nacho-monreal-is-ruled-out-of-borussia-dortmund-clash-with-injury-4869823/
:ole:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tačno bismo mogli tog Monreala da zavaljamo u neki smećarski klub, tipa Milan, samo treba da im ga ponudimo za badava.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Da l' ste realni, pa ko ce da vam igra levo, oba beka povredjena?! U stvari, u odbrani imate samo 3-4 citava igraca za veceras. Smehotres...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

To što je wenger idiot ne mora da znači da nema levih bekova i ostalih vrsta nama kao lebac potrebnih igrača na tržištu i da arsenal nema para, nego je kako godine prolaze sve ekscentričniji, doduše sve može samo poslednjeg dan transfer roka. Najveće pojačanje po levoj strani bila bi iznenadna smrt naća, a kad već može i volkota po desnoj, i naravno artete u sredini, po mogućstvu da ih otmu teroristi iz idila i zakolju na tv-a, mada je to malo verovarno.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Gibs se vraca. Igrace Bellerin.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Belerin igra valjda desno. A Gibs, kakve je srece, ima da se povredi kada bude istrcavao pred pocetak utakmice.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nema to veze sa srećom, od lošeg je materijala sazdan.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Sto se tekme tice, jebi.

The star-studded front line of Di María, Falcao et al may be in the bright lights. But Blind is the man who can allow them to dazzle.

The statistic Van Gaal and his squad may feast on this week as they prepare to travel to Leicester City for Sunday’s early fixture is a pass completion of 91%, the highest for any side in any league match this season.

From the opening moments Blind hovered around the centre circle to take possession; he gave simple balls and made himself available to do it all again. The 24-year-old’s final count was 112: a fine return on his debut, and the fifth highest by any player this Premier League season.

Manchester Utd are preparing an offer for Cristiano Ronaldo and have been for months. Ronaldo is thinking of going back.

Žilim Balag (Sky Sports) je upravo na tviteru, vezano za Ronalda, napisao sledeće:

Da li je Mančester Junajted razmotrio troškove? Jeste. Žele da plate. Da li on hoće da se vrati? Sanja o tome. Da li će ga Real Madrid prodati? U ovom trenutku ne, sledeće leto.

Manchester United have an offer ready to re-sign Cristiano Ronaldo from Real Madrid. (Sky Sports)

"I have a pretty good idea of when he wants to go. It won’t be this month or next month, but he wants to go back to Manchester United and everything is in place."
Guillem Balague

Pricao sam na skajpu pre nedelju dve da nam stize Ronaldo sledece leto, ismejase me ljudi.

Слика
Слика
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ovaj Venger je zajebao i Toleta.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Bacicete pare ako ga vratite. Jeste on jos uvek dobar, ali pocinje da stari, jebe ga koleno, nece vise biti onaj pravi. A Perez ga nece dati ispod 90, sto je previse, uzevsi sve u obzir.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Mislim da je cena 60. Isplatice se preko dresova za nedelju dana. Prosla sezona je bila njegova najbolja u karijeri, moze on jos mnogo. Fizika mu je neverovatna, mislim da moze jos 3 sezone na ovom nivou.
Последње учитавање од neme93 дана 16 Сеп 2014, 21:55, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Noob. Velbek 0/3 za sada od zicera sto je imao.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Sta ste uradili u LS neme?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Zamislite koliko trulo, dali su Di Mariji sedmicu i sledeće godine će dovesti Ronalda i uzeti ovome broj, kao čkode, jebiga, furao su legendarnu sedmicu jednu sezonu, sad ko te jebe. I onda ispadne eto Real nije poštovao Di Mariju.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Pa prodaće opet dresove, u čemu je problem?
Корисников грб
Gymbro
Youth Team Coach
Поруке: 163
Придружен: 09 Мар 2012, 21:04
Место: Niksic/Podgorica
Status: Није на вези

Порука од Gymbro »

zele пише:Zamislite koliko trulo, dali su Di Mariji sedmicu i sledeće godine će dovesti Ronalda i uzeti ovome broj, kao čkode, jebiga, furao su legendarnu sedmicu jednu sezonu, sad ko te jebe. I onda ispadne eto Real nije poštovao Di Mariju.
Di Maria je htio da mu se poštovanje iskaže u novčanicama, nije nešto patio oko broja na dresu.
United ga je sa te strane ispoštovao samo tako.
Uostalom, Di Maria i Ronaldo su u odličnim odnosima, tako da tu ne bi bilo problema, ako se Ronaldo vrati.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Uvek je znao. :winner:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”