Šta biste voleli da vidite u FM15?

Sve o FM15
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

ME svakako! Voleo bih i da se srede konferencije da ne bude mnogo texta u nekim odgovorima tipa 5 redova... Da se poboljsaju razgovori sa upravom i igracima, cesto imam glupe ponudjene "citate"...
Sé un hombre
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Boga mi milko, meni je dosta puta Asistent znao da pomogne. Pogotovo ako je odlican asistent.
suki86
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 01 Авг 2011, 17:56
Место: Prnjavor RS
Status: Није на вези

Порука од suki86 »

Po meni trebaju da porade na ocjenama za vrijeme utakmice.Primim gol sa 30m i moj štoper odmah ima ocjenu 5,5,ili gubim 2-0 kompletna odbrana ima 5,5-5,9 i do kraja dajem tri gola odmah im skaču ocjene na 6,8 a nisu uopšte učestvovali ni u jednoj akciji,ili primam ne bitno.To sam primjetio ili je kod mene bag ako primim gol odmah nejčešće bek ima katastofa ocjenu.Gledao sam kod rođaka osvaja LP sa Juveom i ista stvar sa odbranom i primljenim golovima mada smo nas petorica zajedno kupili FM skupili 50e i kupili u Italiji.I enorman broj šuteva skoro na svakoj utakmici desi mi se da imam ja ili protivnik oko 20 šuteva prema golu u prvom poluvremenu pa kao da igram rukomet.Igram sa CZ i u derbiju dobijam partizan 3-0 oni imaju 36 šuteva,a ja 14,a tek sa Dudelanžom ili Vaduzom da ne pričam pošto ne igram sa prejakim klubovima.A ovo sa transferima će uvijek biti,dođe mi igrač(Zaha pozajmica) u Dresden u prvoj sezoni a neće u HSV.Valjda HSV ima veću reputaciju od Dresdena.
suki86
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 01 Авг 2011, 17:56
Место: Prnjavor RS
Status: Није на вези

Порука од suki86 »

E ovo moram dodati ovo sam zaboravio pošto sam nešto isprobao oko transfera i shvatio da je takva igrica i kraj.Preko editora promjenim Dudelanžu status na profesional i pokrenem eng i fra da pokradem pare pa to isto uradim sa CZ za probu,i ima igrača koji hoće u Dudelanž a neće u CZ konkretno Vietto.Kad igram regularno tu nemam problema Dudelanž je amaterski i transferi su baš moćni :lol: .Ovo sam uradio za probu i vidio da je igrica takva tu se neće mnogo popraviti.To ja mislim,i imaćemo na svakom muke sa igračima i transferima.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Znaci pun mi je K ovih ofsajda a nidje veze!!! Mnogo puta primim gol iz ofsajda a onda kad nije ofsajd a dam gol oni mi poniste... Znaci svaka utakmica tri ponistena gola zbog ofsajda.

Takodje da se sredi ona smejurija sa centarsutevima koji idu u gol...
Sé un hombre
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Neko reče da se doda neka mapa ili zastavice kada šaljemo skaute, to nije loša stvar.

Mogli bi da se malo više potrude oko stadiona i publike na istom, pa čak i da odrade navijače (za neke bolje klubove)

Da se naprave trening utakmice, koje neće toliko uticati na kondiciju igrača, nego čisto da imaš tu opciju da pred neki meč izvedeš svoj tim, protiv rezervi i da vidiš kako će odigrati.
Ne oni prijateljski mečevi i ostale gluposti, jer to umara igrače, jednostavno kao opcija u delu "Trening"

I naravno da neki Šeik bude vlasnik Partizana :cheers:
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Moram dupli post, izvinjavam se :hoho:
Voleo bih da vidim opciju UNDO za team talk.. mnogo puta pogrešim, tj kliknem na pogrešnu stvar i ode mas' u propas' :D Pa nešto i tu da može da se ispravi :P

I bilo bi lepo da se ubaci neko slavlje, kada se osvoji liga, kup ili tako nešto, dodela medalja.. kao neki kratki video, šta znam.. bedak je onako kad je bez ičeg.

Bar nešto kratko tipa radovanje po stadionu, podizanje pehara, šta znam..

I izvinjavam se za DP :cheers: Nemojte da bude :banned:
mashinerija82
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 09 Сеп 2014, 18:58
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од mashinerija82 »

Moraju pod hitno da poprave atmosferu igrice,nekako kad sam igrao CM iz 2000/2001 sam imao leptiriće u stomaku pred svaki meč iako nije bilo match engine-a.

Da se napravi neka prezentacija pred meč,neki kratak film ako je važan meč, onda da makar klubovi u ovim velikim ligama imaju navijače koji pjevaju himne, skandiraju, da navijači iz latinoameričkih klubova navijaju sa zvukovima bubnjeva i pištaljki...onda kad osvojiš nešto da bude barem nekakva simulacija slavlja igrača i navijača,takođe neki kratak trailer o istorijskim mečevima tima...znači ne kažem da treba to uraditi za sve lige u igri jer je preteško, ali makar za lige ''petice'' se mogu potruditi. Jbt, osvojiš scudetto i ništa...samo naslov u novinama :wtf:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Da se igracima vidi u history mecevi iz svih takmicenja, a ne samo iz lige!
Sé un hombre
Maxi
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 04 Јул 2011, 23:42
Место: \
Status: Није на вези

Порука од Maxi »

Da se srede regeni, 5 sezona stvaram jednog igraca za prvi tim i u poslednjoj sezoni se pojvi regen od 17god bolji od cele moje ekipe. :argh:
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Ocu mi se vrate slajderi u individualnim instrukcijama, i da mogu da stavim kome ocu da mi bude plej u ekipi i target men, da mogu lepo da stavim traquertaristi u spicu da bude plej i tm da mi buden poacher sa centarsutevima na nogu, sta ovo k***c bez slejdera nista ne valja.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Јоса93 пише:Tabove kakve imamo u internet browserima, da ubace u fm, da mogu da gledam vise igraca istovremeno, ili vise klubova ili sta god.
I nesto sto bi isto bilo jako dobro iako verovatno nerealno cak i za FM16, da se ubaci ocena Experience, koja bi se bazirala na dakle, iskustvu, godinama igraca, broju odigranih meceva, jacini tih meceva, tj takmicenja u kojima su nastupali. Bilo bi jako dobro da se tom ocenom omoguci da ne moze neki regen od 16 leta da prodje pored nekog igraca kakav je bio npr Zaneti samo zato sto je brzi, nego da mora da ima i taj Exp ako me razumete
Zato postoje positioning, anticipation.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

tanke14 пише:Da se igracima vidi u history mecevi iz svih takmicenja, a ne samo iz lige!
Vidi se. Ligaški su osnovni ali ako klikneš na godinu tj određenu sezonu onda se vidi i u Evropi, i u kupovima itd. :)
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Јоса93 пише:Tabove kakve imamo u internet browserima, da ubace u fm, da mogu da gledam vise igraca istovremeno, ili vise klubova ili sta god.
Ovo sam im ja predlozio interno, dosta ljudi me podrzalo a mislim da se i njima svidela ideja. Koliko je realno da to bude u 15-ici ne znam, ali nadam se i verujem da ce tako nesto biti u 16-ici.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Meni se to i nebi svidelo. A i gledajte. Oni idu da olakšaju većini, tj početnicima. To bi možda zakomplikovalo stvari.

Solidna ideja. Ali sumnjam da će ubacivati.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Nemas pojma.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Svako ima svoje mišljenje Toki. :)
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

omg
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”