Premier League 15/16

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Cisse wannabe.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Gary Nev- City is above Liverpool
Carragher- Yes, Man city is playing fantastic
Gary- I was talking about Leicester
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Sta je sad sa mocnim luzerpulom? Trle, ne javljas se? :smajli1:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Nastavili u starom ritmu :zelenko:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

1.Celzi
2.Siti
3.Arsenal
4.United
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

zele пише:pa 2-1 za vest hem. što nisi ispratio.
:noway:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Arsenal u stilu Partizana
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
xavi
World Class Manager
Поруке: 4004
Придружен: 11 Авг 2011, 09:07
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од xavi »

Слика

NSTITUCIJA: Džon Teri večeras igra 100. utakmicu u Ligi šampiona. :cheers:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Erera out 3 nedelje. Runi 3 meca suspenzije, al je to dosta manji problem obzirom da imamo Matu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mata odlazi u Valensiju
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 885
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 132 times
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Postao legenda :winner: al je Celsi odigrao vrlo slabo juce
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

pa neće danas otići :nasty:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

od sutra
Jusqu'ici tout va bien…
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Kako smo igrali?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Škk?! Kako je Velbek uspeo da da tri komada?!
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика

:yesko:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Videcemo jos.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Ja sam lepo reko da je covek otac. Nije mi bez veze kapiten u fantaziju od kako je doso u Arsenal.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Trpaj Velbece trpaj kad ne treba :ole:
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Monster Matić za MOZZART Sport: Kume, hajmo onako isto, pa da se sve ponovi

:mozzart:

Čovek koga je Murinjo posle meča sa Sportingom nazvao "čudovištem" pričao nam je o čoveku koji mu je frizer, kum ali i talija za golove u važnim mečevima. Naravno, as Čelsija nam je otkrio još mnogo toga…
Слика
Potraga za zanimljivim stvarima koje su usko vezane za velika fudbalska dostignuća često otkrije detalje koji dodatno ukrase podvige na terenu, što gol Nemanje Matića za pobedu Čelsiju na gostovanju Sportingu u Ligi šampiona, uprkos zvižducima koji su ga dočekali na stadionu Žoze Alvalade, svakako jeste.

Tako je Uroš Matić, prvotimac NAC Brede, kolegi Jovanu Bradi Jovanoviću u listu Sport otkrio da je pre meča u Lisabonu njegov brat Nemanja posetio frizera Dragana, Beograđanina na privremenom radu u portugalskoj prestonici, i obećao mu da će postići gol i posvetiti ga njemu. Tako je i učinio...
"Dragan nije samo prijatelj, već i kum, pošto sam mu krstio kćerkicu. Sve je počelo dok sam igrao u Benfiki. Otišao sam kod njega da se ošišam pred derbi s Portom, a kada me je pitao kakvu ću frizuru, moj odgovor je bio: 'Ma kako god hoćeš'. Sutradan sam dao gol Portu. Eto, i sad sam svratio kod njega, podsetio me na to, a kada me je opet pitao za frizuru, ja mu kažem: 'Kume, hajmo onako isto, pa da se sve ponovi'. I ponovilo se. Zato sam se i radovao pokušavajući da rukama imitiram njegove poteze makazama", kaže Matić za MOZZART Sport.

Možda tu zaista "ima nešto", ali ako ćemo pošteno, Srbin je dao gol Sportingu zahvaljujući sjajnoj formi u kojoj se nalazi i zbog koje pljušte pohvale sa svih strana - Žoze Murinjo, Džon Teri, Paolo di Kanio... I sve liče jedna na drugu: Matić je zver, Matić je čudovište...
"Ma kakve pohvale, sve se to malo i preuveličava", uz osmeh skromni Matić pokušava da se odbrani od pohvala.

Odavno Murinjo nije tako često i toliko javno hvalio nekog igrača. Da li zbog toga imaš problema u svlačionici, sa saigračima?
"Zasad nemam. Dobro je dok hvali..."

Poznat si kao čovek koji nikada ne pada u euforiju. Verovatno te ni sada to što si u medijskom žiži ne dotiče?
"Kada si profesionalac i kada igrač u ovako velikom klubu, nema mesta za euforiju. Svaka tri-četiri dana je nova utakmica s jakim timom, i zato sam već posle dva sata od završetka meča sa Sportingom okrenuo glavu ka Arsenalu."

Gledajući vaš prethodni meč i rezultat (6:0 za Čelsi) neko bi rekao da vas očekuje laka utakmica?
"To može da zavara ljude, ali verovatno se sada neće ponoviti. Arsenal je bio ubedljiv u Ligi šampiona protiv Galatasaraja, pobedili su sa 4:1, dobro igraju. Ono što je sigurno jeste da će biti veoma zanimljiv duel, jer remi ni jednima ni drugima ne odgovara. Znam da ćemo mi ići na osvajanje tri boda, a verovatno i oni."

Sesk Fabregas se nalazi u specifičnoj situaciji. Napada klub u kojem je proveo mnogo godina i u kojem je postao svetski poznat.
"Mogu samo da kažem da mu želim Lampardovu sudbinu - da postigne gol protiv tima u kojem se afirmisao."

Kad smo već kod Lamparda, utakmica Mančester Siti - Čelsi bila je najbijena emocijama, pogotovo kada je on dao izjenadćujući gol protiv kluba čija je legenda. Kako je to izgledalo na terenu?
"Pre svega, to je bila odlična utakmica, a da budem do kraja iskren, u tom žaru borbe nisam ni video ko je dao gol za Siti. Tek posle sam shvatio i baš komentarisao sa Banetom Ivanovićem kako fudbaleru može da se namesti tako čudna situacija. Ali Frenk je veliki profesionalac, iskoristio je šansu koja mu se ukazala, zatresao mrežu, i to je to."
Слика
Upravo te dve ekipe svi vide kao glavne (mnogi i jedine) kandidate za titulu u Premijer ligi? Jesi li ti saglasan s mišljenjem da će Srbi sigurno biti prvi u Engleskoj?
"Neću da se pravim lud pa da kažem kako to nije istina. Siti i mi jesmo dosad najkonkretniji i nametnuli smo se kao najozbiljnije ekipe. Ali tek je počelo praktično, a u Premijer ligi je svako kolo velika borba, nikad nisi siguran šta možeš da očekuješ. Neka titula završi u srpskim rukama, Banetovim i mojim, a ne kod Kolarova i Nastasića (smeh)."

Osim tebe, kada je Čelsi u pitanju, Dijego Kosta je od početka sezone najčešće u centru pažnje. Odavno jedan napadač za tako kratko vreme nije ostvario tako dobar učinak u novom klubu (osam golova na šest mečeva u Premijer ligi).
"Ono što mene kod njega oduševljava jeste to što, pored svega, dosta pažnje posvećuje odbrani, to je ono što se manje vidi. Uvek oduzme nekoliko lopti, daje sve od sebe, voli da osvoji svaki deo terena i mnogo pomaže ekipi. A golovi sami govore o njegovom učinku u napadu. Odličan igrač, pravi golgeter, čim dobije loptu, u glavi mu je gol."
Слика
Kako to podnosi Didije Drogba? Legenda kluba od povratka u Čelsi ima ulogu rezerviste...
"Murinjo zna zašto ga je doveo, ima plan. Drogba uglavnom ulazi u poslednjih 20-ak minuta na utakmici, a kada uđe, vidi se da protivničkim defanzivcima nije nimalo prijatno", zaključio je Nemanja Matić razgovor za MOZZART Sport.
Последње учитавање од Rossobianco дана 04 Окт 2014, 09:26, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”