(FM15) Problemi i pitanja

Sve o FM15
paramecium
Newgen
Поруке: 16
Придружен: 24 Нов 2012, 13:16
Место: vedra neba
Status: Није на вези

Порука од paramecium »

markic пише:R7 240, DDR3, ne kontam sto secka, za fm i vise nego dobra graficka, videcu da iskljucim nesto od toga :zelenko:
Apsolutno si u pravu sto se tice graficke kartice. Meni na integrisanoj Intel HD 2500 radi kao sat match engine. Tako da je kod tebe neki drugi problem. Probaj neku drugu igru ili neki softver za merenje grafickih performansi tipa 3D mark. Naravno pod uslovom da imas zadnje oficijelne drajvere sa AMD sajta i da ti ne radi u pozadini neki program.
dekiman
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 05 Нов 2010, 00:09
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од dekiman »

ja imam problem kada igram na laptopu nece da mi ucita igru tj samo se vrti ono loading i nikad nedodje do pocetnog ekrana?
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Koliko imas rama ? Jesi probao da obrises cache ko zna mozda pomogne
dekiman
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 05 Нов 2010, 00:09
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од dekiman »

4 gb rama sve sam probao,evo sada skidam fm14 da vidim da li se isto desava ...ali nije mi jasno zasto to kada mi je beta radila,da ni je zbog nekog patcha
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Jesi ista grafike ubacivao ? Ako jesi mozda si mogao probati bez grafike dodatne da ga pokrenes pa ako upali u podesavanjima sliktiraj use caching i odsliktiraj reload skin
dekiman
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 05 Нов 2010, 00:09
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од dekiman »

kako da ga pokrenem bez grafike? Nemogu da dodjem do pocetnog ekrana da mu zadam putanju za grafiku?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

obriši fm15 folder u C:\Users\username\AppData\Local\Sports Interactive, pa probaj
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

dekiman пише:ja imam problem kada igram na laptopu nece da mi ucita igru tj samo se vrti ono loading i nikad nedodje do pocetnog ekrana?

I ja sam imao isti problem pa se resio sam od sebe. Prati korake koje daju na sigames forumu:

Код: Изаберите све

http://community.sigames.com/showthread.php/405114-Game-Unable-to-Launch
Verifikuj igru po nekoliko puta pa restartuj laptop. U fm14 je bila ona glupa fora sa dx-om koji se nalazi u instal folderu igre u steamu da ga pokrenes i instalira odatle, bez obzira sto j vec imas.

A vidim da se jos ljudi na forumu zali na to. Kao sto rekoh i meni se igra loadovala po 45 minuta a onda jednog jutra kad sam upalio laptop bez ikakvog uptejta se sama popravila. Glich, gremlini ...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

paramecium пише:Apsolutno si u pravu sto se tice graficke kartice. Meni na integrisanoj Intel HD 2500 radi kao sat match engine. Tako da je kod tebe neki drugi problem. Probaj neku drugu igru ili neki softver za merenje grafickih performansi tipa 3D mark. Naravno pod uslovom da imas zadnje oficijelne drajvere sa AMD sajta i da ti ne radi u pozadini neki program.
Meni na Intel HD 3000 secka kao ludo na high. Kakva su ti podesavanja? Jel si cackao nesto u onom programu za graficku?
dekiman
Youth Team Coach
Поруке: 72
Придружен: 05 Нов 2010, 00:09
Место: zemun
Status: Није на вези

Порука од dekiman »

Gagi пише:obriši fm15 folder u C:\Users\username\AppData\Local\Sports Interactive, pa probaj
ovo mi je pomogao ...izgleda da nesto u mom grafika folderu smeta ...brisao sam po redu dok nisam nasao sta mu smeta...(na kraju neznam sta mu je smetalo..)
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Jel vam sljaka Leaderboards? Krenuo novi save, nije da sam toliko los da kad kliknem "show yourself" me ne pokazuje?!
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Radi sve normalno. Mislim da ne može da te pokaže, ako nisi završio sezonu ili ako si tek počeo.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Druga sezona, skoro pa kraj. Vidim da ima oko 200 ljudi koji igraju sa JSL timovima...
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
maxa
Youth Team Coach
Поруке: 73
Придружен: 12 Нов 2010, 12:21
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Порука од maxa »

jbt da li se i vama igraci bune, par utakmica i neko se buni sto ne igra.. sa Partizanom igram
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Па зависи, буне ми се тренутно тројица. Када сам их доводио, рекао сам им да ће играти прву поставу, али су дошли бољи и сад су на клупи. Вероватно је и код тебе слична ситуација.
maxa
Youth Team Coach
Поруке: 73
Придружен: 12 Нов 2010, 12:21
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Порука од maxa »

mmladja пише:Па зависи, буне ми се тренутно тројица. Када сам их доводио, рекао сам им да ће играти прву поставу, али су дошли бољи и сад су на клупи. Вероватно је и код тебе слична ситуација.
bune se klinci od 17.18 god
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Jes vala. Malo malo pa neko hoce da igra. Klinci od po 18 godina hoce svaku utakmicu da igraju pa jos prete da ce da idu! :)
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Е то за клинце немам појма, просечна старост моје екипе је 28 година и ниједног испод 20 :)
Grofinjo
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 14 Нов 2012, 23:46
Место: nova pazova
Status: Није на вези

Порука од Grofinjo »

Da li se jos nekom desava da mu pobrljavi taktika?Burazer igra sa Celzijem,i u toku utakmice mu Dijega iz napada menja sa poluspicem...Udje u taktiku,vrati ga u spic,i posle 2-3 minuta on ga opet sam prebaci na poluspica...To mu se desava vec 2 utakmice...
maxa
Youth Team Coach
Поруке: 73
Придружен: 12 Нов 2010, 12:21
Место: Kikinda
Status: Није на вези

Порука од maxa »

mmladja пише:Е то за клинце немам појма, просечна старост моје екипе је 28 година и ниједног испод 20 :)
ja praktikujem samo mlade, cak i od 16 mi igraju ne skautiram i ne dovodim starije od 25. jedino ako su ex parizanovi igraci.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”