(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ako te ne bude opet zezalo ono onda čekam i neku karijeru. :D

p.s. Čuvaj češće igru.. bar na tri nedelje ili mesec dana. :)
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Sloba пише:Ako te ne bude opet zezalo ono onda čekam i neku karijeru. :D

p.s. Čuvaj češće igru.. bar na tri nedelje ili mesec dana. :)
Videćemo, teško da će biti... Mnogo stvari se promenilo u odnosu na prethodne serijale...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

madness пише:
Danijel_CH пише:U mecu za titulu vodim 1:4 do 64' i na kraju izgubim 6:4. Jbm li ti igru raspalu :gunman: :gunman: :gunman: :gunman:

Srecom pa je i prvi pratilac izgubio.

Image
Jesi im na poluvremenu rekao da igraju dobro i samo tako da nastave?
Ne, bilo je nesto u fazonu, jedna ruka na trofeju nisam siguran kako tacno :)

Al fora je sto mi ovo nije jedina utakmica da tako gubim. Izgubio sam ih dosta tako do sada..
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Prestao sam da radim TT na poluvremenu u fazonu lepo igrate samo tako nastavite. Jer kad im kazem to njih boli uvo za drugo poluvreme.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dr. Moo пише:Vladar, da se nadovezem na tvoj save sa Romom. Takodje ih i ja vodim, sad mi je treca sezona. U prvoj sam zavrsio drugi, u drugoj sam uzeo titulu dok uopste nisam zadovoljan igrom u evropskim takmicenjima. Inace mislim da si pogresio sto si prodao Ljajica, kod mene ubija na AML(IF,A).. Vidim da si i ti doveo Gil Romera i Lucasa Romera, takodje veoma mi se dobro razvija Romagnoli... Posto je Yanga-Mbiwa otisao nazad u Newcastle, u drugoj sezoni sam doveo ovog ubicu za samo 6M Munoza.. Naravno novi otac Rima Destro i njegove sjajne partije.
Takodje sam doveo i ja Kurzawu i veoma mi se za sada dopadaju njegove igre i doprinos.

Za sada mi ide lepo, ne mogu da se zalim. Napisacu mozda nesto opsirnije.
U pravu si, za malog djavola Ljaju mogu da se uzmu mnogo vece pare, ali, jebi ga, ja ga ne volim pa sam sebi dozvolio da ne budem racionalan i ekonomican u tom slucaju. Stalo mi bilo da ga oteram sto pre, nije ni mogao da nadje mesto uz Zerivnja Iturbea i Florencija.
Romero je zver, ja sam ga uzeo da bih ga prodao, vec sam odbio nekih 50M za njega, moze i jace da se proda. Kod mene igra na dm support. Mbiwa ima malu otkupnu klauzula, a meni su trebali brzi stoperi, kod mene igra sasvim pristojno.

Fitipaldi, meni ova dvojica nisu igrala puno, De Rosi me ispaljivao sa nekim kartonima, a nisam imao strpljenja da pravim taktiku za Totija.

Слика
Слика

Princ se penzionisao, dobio je za pocetak malu ulogu, a uskoro cu ga unaprediti u asistenta, nema veze sto su mu ocene tanke. I De Rosi ce dobiti ulogu, ali prvo posteno mora da odradi jos sezonu-dve, kapitenski.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Vladar пише:a nisam imao strpljenja da pravim taktiku za Totija.
Pičko.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

shirajzl пише:Krenuo Sunday League, bez licenci, nezaposlen.

Ubrzo dobio posao u francuskoj trećoj ligi, Colomiers, skoro po svim atributima najgori klub u ligi. Imaju 12 igrača, uspio sam dovesti 7-8 nekih 15-godišnjaka da popune broj. O ambicijama kluba dovoljno govori da je predsjednik od mene tražio "to fight against relegation", a ne "avoid relegation". Znači "brate, probaj ako ide, ako ne-ne." I nije išlo. Nakon 15 kola, imao sam 3 pobjede i 12 poraza, predzadnji na tablici, ispao u kupu od neke amaterske ekipe. Posao mi je bio stabilan, ali čemu kad ne ide. Dao otkaz.

Nakon mjesec dana, dobijem posao u Sutton Unitedu, Conference South. Uzeo sam ih na 13. mjestu, desetak kola kraja. Na kraju smo završili 6., jedan bod do mjesta za playoff! Da stvar bude gora, zadnje kolo sam izgubio od ekipe koja je već ispala iz lige!
Sezona poslije toga, uprava od mene traži playoff. Išlo sve desetak kola, vrtio se oko 5.mjesta, onda pad na 10.mjesto. Prvi ultimatum uprave; u sljedećih 5 kola 9 bodova; ja svih 5 utakmica dobio. Nastavilo se to dalje i opet pad; drugi ultimatum. Ovaj put sam nastavio s porazima i dao otkaz prije nego ga dobijem.

Novi posao je brzo došao, Hereford, ovaj put konferencija sjever. Profesionalan klub za razliku od prva dva, pristojan wage budget. Dignuo sam ih s 13. na 9. poziciju, više nisam stigao. Krenula nova sezona, malo se pojačao, traže od mene playoff, u 4 kola imam dvije pobjede i dva remija.
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Vladar пише:Fitipaldi, meni ova dvojica nisu igrala puno, De Rosi me ispaljivao sa nekim kartonima, a nisam imao strpljenja da pravim taktiku za Totija.
Јебеш Рому без њих двојице :( Ја планирам да одиграм с њима пар сезона кад изађе неки печ који ваља, превише је готиван тандем Жервињо - Итурбе.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Volim ja obojicu, ali sam ih zrtvovao za rezultate, moralo je tako. Dobijali su priliku, igrali i vise nego sto je trebalo. Iskorisceni su maksimalno za tutoring, sad je vreme da mladji i bolji preuzmu. Zerv i Iturbe su gotivni, ali i prejebani, skoro nezaustavljivi. Ja sam ih se resio posle druge sezone, hocu Italijane na tim pozicijama. Dobro sam ih i utopio, oko 45m za Zervinja i nesto manje od 70m za Iturbea.
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

vodim dinamo drezden.

ide mi očajno, dobio sam ultimatum 9 bodova iz 5 mečeva ili ćao. prvi meč sam izgubio, i spasila me zimska pauza. sad remont i pokušaj da ostvarim 3 pobede u 4 meča. inače mi je skor 4-10-7 i nisam nijednom vezao dve pobede. skoro nemoguća misija, ako preživim, možda i neka pričica padne.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne volim Dinamo iz Drezdena zbog bratskih odnosa sa Hordama Zla, ali svakako da ću rado čitati priču ako bude. Preživi na klupi pa da se čita. :cheers:
D.
First Team Coach
Поруке: 381
Придружен: 09 Авг 2011, 19:40
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од D. »

Vladar пише:Volim ja obojicu, ali sam ih zrtvovao za rezultate, moralo je tako. Dobijali su priliku, igrali i vise nego sto je trebalo. Iskorisceni su maksimalno za tutoring, sad je vreme da mladji i bolji preuzmu. Zerv i Iturbe su gotivni, ali i prejebani, skoro nezaustavljivi. Ja sam ih se resio posle druge sezone, hocu Italijane na tim pozicijama. Dobro sam ih i utopio, oko 45m za Zervinja i nesto manje od 70m za Iturbea.
Мени се баш због Тотија и игра с њима, таман да се извлачи док ова двојица доминирају. Пробао сам на бети, нисам настављао кад је изашла игра. Де Роси с онаквим оценама може до 40. без проблема, не знам само колико је дуго могуће држати Тотија, односно, да ли увек заврши каријеру после пар сезона или је то могуће одложити за трећу-четврту. Њега сам одувек хтео да пробам као повученог плеја после прве сезоне, у сваком случају би дуже "трајао" него у шпицу.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика

Klasicna sprdacina.

Слика

Слика


Sabivam.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Zele pustio muda :xD:
Sé un hombre
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

islo malo na hold,stalno mi se desava crahs-dump kad pocnem igru,pa moram save pa palim ponovo...inace osvojio kup sa drugoligasem :gunman:Слика Слика
Последње учитавање од Igorz дана 20 Нов 2014, 22:05, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Igore, na ovoj vrsti foruma moraš da ukloniš ovo " width=560 height=350" kod slika jer ovo nije sfm verzija foruma. Malo je drugačije.

Samo ukloni to i slika će ti se automatski smanjiti na potrebnu veličinu. :cheers:

EDIT: Bravo za rezultate!
Последње учитавање од Sloba дана 20 Нов 2014, 22:06, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

igram i ja sa dinamom iz drezdena, za sad ide vrlo dobro, mada imao sam par kikseva kod kuce. nadam se da ce se ovako nastaviti i u drugom delu.

Слика
Слика
Последње учитавање од rojkovac7b дана 20 Нов 2014, 22:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

hvala brate :zelenko:
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

rojkovac7b пише:igram i ja sa dinamom iz drezdena, za sad ide vrlo dobro, mada imao sam par kikseva kod kuce. nadam se da ce se ovako nastaviti i u drugom delu.

Image
Image
svaka čast. jesi li se pojačao na početku?
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

doveo sam levog beka jednog samo i prodao treceg golaman za 100k, to je sve.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”