Srbija & Republika Srpska Liga v2.1a

Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Srbija & Republika Srpska Liga v2.1a

Порука од Markus_Wolf »

Слика

Klubovi Republike Srpske integrisani u FSS.

Ovo je fantasy liga, zato ne ocekujte previse realnosti, npr. klubovi se nakon zavrsene sezone izmesaju i tome slicno. Dodato je 2 kupa.

Слика Слика Слика Слика


DOWNLOAD Srbija & Republika Srpska Liga


DOWNLOAD BIH Liga bez klubova iz RS

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FSS+FSRS v.2.1 verzija


Jelen Superliga (18 klubova)
Prva,druga i treca liga istok
Prva,druga i treca liga zapad
Prva,druga i treca liga rs
Prva,druga i treca liga vojvodina
Prva,druga i treca liga beograd
Srpska zona (64 kluba podeljenih na 5 grupa)
Amaterska liga (82 kluba podeljenih na 5 grupa)

Kup Srbije
Super kup
Liga Kup
Zona Kup
Amaterski Kup

Prevedene nagrade,povecane finansije svim klubovima, sve lige su igrive, sredjene godine osnivanja za skoro sve klubove iz RS (5 nisam nasao), ispravljena imena nekih klubova iz RS


DOWNLOAD v2.1
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 07 Дец 2014, 19:43, учитано 2 пута укупно.
"I sut u dupe je korak napred"
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobro si ti ovo napravio. Uskoro će i moj drugar objaviti nešto ovde samo što će daleko više klubova biti uključeno (otprilike fazon RS - Dalmacija - Crna Gora - Makedonija i ne znam da li još neka država/region).

E sada... da nije malo previše 20 klubova? Nekako lično mislim da više od 2 kluba iz RS nisu za JSL ali ok. Mnogo je utakmica i mnogi nemaju volje da igraju toliko ali tebi svaka čast za trud :D Čuka šampion :cheers: :winner:
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Druze,sta mislis pod time da se klubovi izmesaju? Pojasni ljubim te :fanman: :fanman:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

draskobg пише:Druze,sta mislis pod time da se klubovi izmesaju? Pojasni ljubim te :fanman: :fanman:
svak ti cast za brzu realizaciju ovog dodatka, sve pohvale, ja bih imao isto pitanje kao draskobg, hvala unapred za odgovor :ole:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Re: Srbija & Republika Srpska Liga

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Slika

Klubovi Republike Srpske integrisani u FSS.

Ovo je fantasy liga, zato ne ocekujte previse realnosti, npr. klubovi se nakon zavrsene sezone izmesaju i tome slicno. Dodato je 2 kupa.

Slika Slika Slika Slika


DOWNLOAD

dali bih mogao jos nesto da te zamolim, ako bi mogao da napravis posbni Liga Sistem za Federaciju BiH, da funkcionise kao samostalna drzava, onda bi se sa tim dodatkom popunjavala Reprezentacija BiH, hvala unapred :claping:
Последње учитавање од Dex11 дана 06 Дец 2014, 23:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Mislio sam da se klub ne vraca uvek u istu nizu ligu kad ispadne, tako da jednom moze da ispadne u beogradsku, drugi put u vojvodjansku itd...
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

dali bih mogao jos nesto da te zamolim, ako bi mogao da napravis posbni Liga Sistem za Federaciju BiH, da funkcionise kao samostalna drzava, onda bi se sa tim dodatkom popunjavala Reprezentacija BiH, hvala unapred
Mislis da BIH liga bude igriva uporedo sa ovim dodatkom?
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Markus_Wolf пише:Mislio sam da se klub ne vraca uvek u istu nizu ligu kad ispadne, tako da jednom moze da ispadne u beogradsku, drugi put u vojvodjansku itd...
E pa,ako je samo to,onda to i nije neki veliki problem :ole:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

draskobg пише:
Markus_Wolf пише:Mislio sam da se klub ne vraca uvek u istu nizu ligu kad ispadne, tako da jednom moze da ispadne u beogradsku, drugi put u vojvodjansku itd...
E pa,ako je samo to,onda to i nije neki veliki problem :ole:
e sada je i meni jasnije, nije nikakv Problem, super :ole:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:
dali bih mogao jos nesto da te zamolim, ako bi mogao da napravis posbni Liga Sistem za Federaciju BiH, da funkcionise kao samostalna drzava, onda bi se sa tim dodatkom popunjavala Reprezentacija BiH, hvala unapred
Mislis da BIH liga bude igriva uporedo sa ovim dodatkom?
e bas to ali naravno bez klubova iz RS, fakticki da samo Federacija BiH bude drzava BiH
Последње учитавање од Dex11 дана 07 Дец 2014, 01:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Dex11 пише:e bas to ali naravno bez klubova iz RS, fakticki da samo Federacija BiH bude drzava BiH
U prvom postu sam postavio link :cheers:
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:
Dex11 пише:e bas to ali naravno bez klubova iz RS, fakticki da samo Federacija BiH bude drzava BiH
U prvom postu sam postavio link :cheers:

da bih mogao da ti dam gajbu piva, ja bih to ucinijo, tako mogu samo da kazem mnogo ti hvala :cheers: :ole: :claping:
Последње учитавање од Dex11 дана 07 Дец 2014, 04:16, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Re: Srbija & Republika Srpska Liga

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Slika

Klubovi Republike Srpske integrisani u FSS.

Ovo je fantasy liga, zato ne ocekujte previse realnosti, npr. klubovi se nakon zavrsene sezone izmesaju i tome slicno. Dodato je 2 kupa.

Slika Slika Slika Slika


DOWNLOAD Srbija & Republika Srpska Liga


DOWNLOAD BIH Liga bez klubova iz RS
kako bih se moglo promeniti kod timova iz RS "Based Nation" da bude Srbija uz tvoju dozvolu naravno?
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[glow=blue]Nego, poceo sam drugu verziju da pravim, Super liga se sastoji od 18 klubova, prva liga se deli na 5 divizija (istok,zapad,bgd,vojvodina i rs) gde prvoplasirani tim bude promovisan u superligu. Postoje takodje i 5 divizija 2. lige kao i 3. lige. Zatim srpska zona sa 64 klubova podeljenih u 5 grupa i na kraju amaterska liga sa 82 kluba podejenih u 5 grupa. Sve lige su igrive.

Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo?[/glow]
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 07 Дец 2014, 16:09, учитано 1 пут укупно.
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?
dali bi to vremenski dugo trebalo? Nebih hteo da te zamajavam sa mojim ekstra zeljama, ako bi mogao da odradis bilo bi super posto ja nisam tako vest sa FM Editorom, dali postoji neki drugi (bolji) editor?
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[glow=blue]Nego, poceo sam drugu verziju da pravim, Super liga se sastoji od 18 klubova, prva liga se deli na 5 divizija (istok,zapad,bgd,vojvodina i rs) gde prvoplasirani tim bude promovisan u superligu. Postoje takodje i 5 divizija 2. lige kao i 3. lige. Zatim srpska zona sa 64 klubova podeljenih u 5 grupa i na kraju amaterska liga sa 82 kluba podejenih u 5 grupa. Sve lige su igrive.

Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo?[/glow]
to bi bilo strasno dobra stvar, po meni jako dobro promisljeno sto se tice Lige i Sistema, ali onda bi trebala RS "Based Nation" da bude u sastavu Srbije (i sa tim i igraci Drzavljani Srbije) ako bi hteo to da odradis bilo bi fenomenalno
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Dex11 пише:
Markus_Wolf пише:Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?
dali bi to vremenski dugo trebalo? Nebih hteo da te zamajavam sa mojim ekstra zeljama, ako bi mogao da odradis bilo bi super posto ja nisam tako vest sa FM Editorom, dali postoji neki drugi (bolji) editor?
Nema. To je taj jedan jedini editor.

Evo linka za DOWNLOAD izmenjen based nation klubova iz RS
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 07 Дец 2014, 16:21, учитано 1 пут укупно.
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[glow=blue]Nego, poceo sam drugu verziju da pravim, Super liga se sastoji od 18 klubova, prva liga se deli na 5 divizija (istok,zapad,bgd,vojvodina i rs) gde prvoplasirani tim bude promovisan u superligu. Postoje takodje i 5 divizija 2. lige kao i 3. lige. Zatim srpska zona sa 64 klubova podeljenih u 5 grupa i na kraju amaterska liga sa 82 kluba podejenih u 5 grupa. Sve lige su igrive.

Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo?[/glow]
1. dali bih ja onda mogao naknadno preko Editora da ojacam Gradove (atraktivnost) i da dodam svim klubovima "sugar daddy", sa tim da im povecavam rejting i finansije?
2. dali onda onaj dodatak BiH bez RS i dalje obavlja funkciju kao samostalna drzava BiH (nece doci do crash-a posto u database postoji jos uvek "Nogometna Liga RS u Sastavu BiH)
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

1. Mozes
2. Ne bi trebalo, jer u Nogometnoj ligi RS su klubovi iz FBiH
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Moze naravno, mada to je davalo koliko toliko dozu realnosti. Umes li sam to da odradis ili cu ja?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

[glow=blue]Nego, poceo sam drugu verziju da pravim, Super liga se sastoji od 18 klubova, prva liga se deli na 5 divizija (istok,zapad,bgd,vojvodina i rs) gde prvoplasirani tim bude promovisan u superligu. Postoje takodje i 5 divizija 2. lige kao i 3. lige. Zatim srpska zona sa 64 klubova podeljenih u 5 grupa i na kraju amaterska liga sa 82 kluba podejenih u 5 grupa. Sve lige su igrive.

Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo?[/glow]
Hvala ti na brzim odgovorima, necu da budem dosadan ali kada mozemo da ocekujemo v2 FSS/FSRS dodatka? :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”