(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Od ovih 15.2(.1) nadogradnji nerealizovana HC protivnika je postala misaona imenica (ako je protivnik u podređenoj ulozi, naravno).
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prelazni rok i pripreme za igranje u PL su gotovi, krećemo u borbu za opstanak! No, pre toga važna vest, naš stadion se proširuje, pa će Barnet ove sezone dočekivati klubove na stadionu Milvola, The Dan-u, na koji može da stane oko 20k, što znači da ću prihodovati lepu svotu od prodatih ulaznica. Želeo sam da potrošim jedan deo budžeta na iskusne asove, koji su već igrali PL, a drugi deo na neke nove klince, međutim, iskusni asovi nisu hteli da čuju za maleni Barnet, a dobrih klinaca je bilo u izobilju. Dovedena su dva golmana, Sondre Rosbah i Džed Stir, duga je sezona, pa ću ih rotirati, videdećemo koji će biti bolji. Odbrana je pojačana sa sjajnim kostarikanskim bekom, Osunom, talentovanim Čehom, Sokupom, Korejancem, Min-Hjukom, Džekom Hantom, Donelijem, dok na novopridošle Mdlulija i Samsona ne računamo ozbiljno. Vezni red su, pored ostanka na pozajmicama Ojoai Koterila, pojačali: Aldazabal, verovatno bekap ml, Martin Rid, talentovani polušpic, Džordan DŽouns, jer neko mora i lopte da nosi, a brz je. Vidra, startni mc, pored Ojoa. Urugvajski vonderkid, Koral i Delgago, kao pojačanje za rotaciju na deficitarnom nam mestu - AMC-u. Ovde nisam uspeo da dovedem Grina od prošle godine, pa dok Everton ne popusti i ne pusti ga na pozajmicu, biće jako zajebano. U samom napadu, Kapunadzeu su se pridružili supertalentovani Čeh, Sedlak, i Falkao.

Evo i svih transfera.

Слика
Последње учитавање од zele дана 22 Дец 2014, 02:46, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Ja sam krenuo sa Dortmundom nov sejv, ali je zalosno koliko mali transfer budzet imaju... samo oko 4m
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

lakše ovako #GetDown

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aUugrDSaS1o[/youtube]
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

lakše ovako #GetDown
Istina, ovako bih i mogao da pratim neciju pricu, dok me citanje smara.
"I sut u dupe je korak napred"
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Završena 3. sezona sa Čelsijem i osvojena Premier liga vrlo ubjedljivo sa 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Man Utd i 20-ak u odnosu na ostale.

Prva postava: Courtois, Azpilicueta, Cahill, Dede, Balanta, Javi Martinez, Thiago, Fabregas, Hazard, Hulk, Costa.
Rezerve: Zouma, F. Luis, S. Bender, L. Romero, Oscar, Willian, Depay, Remy i neki anonimni golman.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

2. sezona, plasirao sam se u LE posto je neki engleski klub mislim uzeo LE pa sam isao direktno dok je jos Newcastle otisao u kval.

Слика

Слика

Transferi

Слика

Evo i stadion sam trazio i oni prihvatili ne patim kad sam pravio stadion na fm

Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

:winner:
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Слика

Polećemo, krećem prvi sejv sa Zvezdom na ovom FM. Nalazimo talente u Čileu i Urugvaju :zelenko:
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Paragvaj ima dobre regene
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Слика

Слика
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Koliko si ga platio?
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

12.75m jura.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Huh, skoro pa dzabe. meni u prvoj sezoni traze 76m
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Zato što je tek došao, pa ne žele da ga (pre)prodaju.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Dakle, sprdam se sa Roteramom.

Слика

Mogla je prva sezona i bolje da prodje, ali eto, sticajem okolnosti nije.

Слика

Слика


Ovo su transferi iz prve i druge sezone. Manje više svi ljudi koji su dolazili i odlazili su nebitni. Da se primetiti da je 90% igrača koje sam doveo engleske nacionalnosti. Ovi koji nisu su dovedeni iz neke prethodnje ljubavi prema njima, ili zbog tutorovanja trojice najbitnijih ljudi na ovom sejvu.

Слика

Слика

Medju dva najomiljenija igrača na FM-u. Nadmašio je Ahmeda Sokunu i Vladu Jurčenka sa fm12. Čovek je jebeni bog.

E a sad da vam predstavim novog omiljenog igrača.

Слика

Ovakav je bio kad je došao na početku prošle sezone. Doveden je jer mi je skaut rekao da lik ima 4* potencijal. Reko aj da mu poverujem, kad sam video u šta sam se uvalio, reko da idem na sve ili ništa. Prva postava za ovog bogalja.

Слика

Da je napredovao, napredovao je, ali nije ni približno onome što sam mislio da će napredovati. Međutim, ono što zadivljuje jeste njegova igra.

Слика

Ima tu još par interesantnih persona, ali o njma ću pričati ako uspem da uradim sa njima ono što planiram.
Последње учитавање од луди дана 23 Дец 2014, 19:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

Uzeo bristol rovers, vec 2-3 fm jedan sejv igram sa njima, ove godine su u 5. ligi pa je jos zanimljivije.

ocekivan plasam u ligu 2 u prvoj sezoni.

Слика

transferi.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ako Barnet nije prošao kroz plejof, obriši sejv, ne valja ti igra.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

provukli su se u plejof u poslednjem kolu, al sjebo ih je gateshead u polufinalu, 4-1 ukupan rezultat, jbg. navijao sam za njih od pocetka ako ti to nesto znaci. :)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova prva sezona u PL.

Слика

Finiš sezone je bio očajan, Barnli i Bristol su bili 18. i 19. a odigrali su kao da su 5. ili 6. Totenhem mi je dao tri gola iz 4 šuta, Vili nisam mogao da dam gol iz brda šansi. Tri kola uzastopce su svirali penal protiv nas. Raspad totalni. I na kraju dobijem nekako Wigan i čekam samo da Arsenal osvoji FA kup i oni useru, pa Tot'ham ode u LE, a mi ga izduvamo.

Слика

Kelvin je bio veoma dobar ove sezone, ali su ga pederi iz Čelzija slomili na dva meseca i posle toga nikako da zaigra kako treba. Pots je bio odličan, jedini levi bek u našem timu, zamena mu je bio neki klinac od 17 godina. Koteril je bio dobar na desnom krilu. Od trenutka kada je Min-Hjuk dobio wp postao je najbitniji defanzivac u našem timu. Odžo je ima finu sezonu, nadam se da ću moći da ga kupim, sjajan igrač, igrao mi je na nekoliko pozicija i rola. Osuna je bio pristojan, ni previše dobar, ni previše loš. Jović je bio prvi i strelac ekipe, mnogo je bodova doneo, nadam se da će i sledeće sezone biti u našem timu. Rosbah je bio sasvim dobar, 14 cs-ova, nije malo za golmana ekipe koja je tek ušla u PL, i Džed Stir je dodao 1 cs.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”