Scenario - Uzdizanje srpskog fudbala

Корисников грб
MrBla
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 13 Феб 2014, 00:17
Место: FMLand
Status: Није на вези

Scenario - Uzdizanje srpskog fudbala

Порука од MrBla »

Слика
Stigao je onaj scenario koji sam obećao - uzdizanje srpskog fudbala! Pre svega u Srbiji su sada igrive 3 lige:
*Superliga (10 timova)
*Prva liga (10 timova)
*Druga liga (10 timova)

Nema pravila za strance, ali zato morete imati barem 4 U24 igrača u prvih jedanaest, a ukupno 6 U23 igrača u prvih 20 (startna+rezerve)

Tu su i neki novi klubovi:
*OFK Omladinci Beograd (Prva liga) - Klub koji sam pravio i za FM14, sada sa malo drugačijim spiskom igrača i "Omladinski" ispred imena.
*Gazprom Niš (Prva liga) - Klub čiji je vlasnik poznata Ruska kompanija Gazprom na čelu sa Viktorom Zubkovim. Klub ima očajne uslove za trening, osoblje igrače, ali i budžet od 35mil. funti koji će verovatno bogati vlasnik povećati!
*Sloboda Novi Sad (Prva liga) - Klub simbolično nazvan slobod zato što se ekipa sastoji od najboljih slobodnih igrača svet. Ima zdrav budžet i uslove. Da li će vam 4,5mil. koliko je u kasi ovog tima biti dovoljno da podmladite tim?
*Fudbalska Akademija Simpo Vranje (Druga liga) - Fabrika talenata u vlasništvu kompanije Simpo. Odlični uslovi za rad i zdrav budžet - ima li šta bolje?

Fuzijom budžeta i igrača nastali su:
*Rad Voždovac (Prva liga) - Nastao spajanjem Rada i voždovca, dva najbolja kluba iz tog dela našeg glavnog grada
*Radnički United (Prva liga) - Nastao spajanjem Radničkog iz Niša i Kragujevca, dva najpoznatija u Srbiji. Klub je registrovan u Kragujevcu jer je u Nišu Gazprom. Igraju na Čika Dači, sa rezervnim stadionom u Niši (Čair)
*FK Užice (Prva liga) - Nastao spajanjem Slobode iz Užica i Jedinstvo Putevi iz istog tog grada.
*FK Morava Gornji Milanovac - Nastao spajanjem najpoznatija četiri kluba Moravičkog okruga; Mladost (L), Borac (Č), Javor i Metalac GM. Tim je registrovan u Gornjem Milanovcu, jer tamo igra, ali ima veliku navijačku grupu iz četiri grada klubova od kojih je ovaj nastao.

Superkup sada se igra u Čikagu, zbog velikog broja Srba u tom delu S.A.D., a kao posebna novina je uveden i Liga Kup.

Za kraj Srbija je ušla u EU!



UPDATE donosi:
*Borac BL se takmiči u Prvoj ligi
*Stadion Partizana zove se "Stadion Dragan Mance", a C. zvezde "Rajko Mitić"
*Srbija ne igra više na stadionu "Rajko Mitić" (Marakana) već igra na novoizgrađenom stadionu po imenu "Stadion Nikole Tesle"
*Spartak ZV menja ime u Spartak Vodaphone i biće u posedstvu istoimene kompanije (Vodaphone) sa dodatnim pogodnostima.
*Novi stadioni za Spartak i N. Pazar - "Vodaphone Park" i "Pazar Arena"
*Svim klubovima u Srbiji izbrisani su dugovi
*Srbija je finansijski jedna od najrazvijenijih zemalja u Evropi
*Sređene druga i treća garnitura u Partizanu i C. zvezdi. Partizan sada nosi tradicionalno plavo-crven dresove u gostima, a treći su sivi dok će ljuti rival - C. zvezda nositi rezervne plave a bordo kao treće dresove, dok Vojvodina ima moderniji dizajn dresova
*Svi klubovi sada umesto predsednika imaju vlasnika, tj. privatizovani su.
*FK Novi Pazar ima bogatog vlasnika iz U. A. E. 10 miliona slilo se u budžet uz veliku verovatnoću povećanja sume kojom FK N. Pazar raspolaže.
*Znatno je povećan Youth rating tako da će iz Srbije dolaziti bolji regeni.



Imajte u vidu da je od početka igre prošlo neko vreme - ovo su slike iz mog sejva sa Gazprom Niš
SS:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од MrBla дана 08 Јан 2015, 13:42, учитано 7 пута укупно.
TheFuego
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uf, uf, uf. Ovo je možda najzanimljiviji dodatak za srpski fudbal koji sam do sada video. Bravo za trud ! Ali možeš li ubaciti nekoliko skrinova? Jako me zanima kako izgleda u igri pogotovo oko fuzionisanih i novokreiranih klubova. Takođe, šta si radio sa Partizanom, C. zvezdom, OFK-om, Vošom... :)?
Корисников грб
MrBla
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 13 Феб 2014, 00:17
Место: FMLand
Status: Није на вези

Порука од MrBla »

Sloba пише:Uf, uf, uf. Ovo je možda najzanimljiviji dodatak za srpski fudbal koji sam do sada video. Bravo za trud ! Ali možeš li ubaciti nekoliko skrinova? Jako me zanima kako izgleda u igri pogotovo oko fuzionisanih i novokreiranih klubova. Takođe, šta si radio sa Partizanom, C. zvezdom, OFK-om, Vošom... :)?
Nisam sad za kompom, postaviću SS kasnije. Što se tiče ostalih klubova ništa nisam dirao
TheFuego
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Uh bemu misa. Sve je super osim imena United i gde nadje u Cikago da se igra super kup?

Da, SS i ja bih da gvirnem
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
MrBla
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 13 Феб 2014, 00:17
Место: FMLand
Status: Није на вези

Порука од MrBla »

Markus_Wolf пише:Uh bemu misa. Sve je super osim imena United i gde nadje u Cikago da se igra super kup?

Da, SS i ja bih da gvirnem
Mnogi savezi organizuju super kup u inostranstvu gde ima puno ljudi koji su tog porekla
TheFuego
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Daj neke SSove pa da udarimo promociju dodatka :)
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

sta bi sa ovim na kraju?
Корисников грб
MrBla
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 13 Феб 2014, 00:17
Место: FMLand
Status: Није на вези

Порука од MrBla »

Updateovan prvi post :ole:
TheFuego
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Još jednom bravo. I ja planiram nešto slično samo što će liga imati samo 16 ekipa bez ispadanja ili promocija igraće se mls sistem istok/zapad. 30 utakmica po sezoni + plej of koji još razmišljam kako da napravim.

Još jednom bravo!
dedinjo
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 04 Јан 2011, 06:10
Место: australia
Status: Није на вези

Порука од dedinjo »

moze neko da objasni gdje trebam fajl ubacit i kako pokrenut u igri. Hvala
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dodatak ubaciti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2015/editor data

Pri kreiranju sejva imaš opciju da uključiš/isključiš editor dodatke, uključi samo ovaj dodatak.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
dedinjo
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 04 Јан 2011, 06:10
Место: australia
Status: Није на вези

Порука од dedinjo »

to sam i pokuso al mi ne radio, ocita samo normalnu srpsku ligu. Ima samo dvije lige, to se dogada kad pokrenem sa updatom.
A kad pokrenem sa orginalnim fajlom(prbi download) nakon editor fajla pojavi mi se credits( imena developera).
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”