(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
voja92
Manager
Поруке: 2245
Придружен: 03 Нов 2010, 00:05
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од voja92 »

DS_RS пише:4. sezona osvojio sam titulu 2 kola prije kraja malo sam poena imao al sreca pa su konkurenti bili preslabi
Gde ti je premocni Britt? :D
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]

Слика[/img]
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Слика

Kakvog sam im igrača poslao (filijala su mi) u dupe da me ljube svaki dan.
Последње учитавање од Dule93 дана 13 Јан 2015, 02:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Kakav si Ramadani :)
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Dule93 пише:Slika

Kakvog sam im igrača poslao ( filijala su mi ) u dupe da me ljube svaki dan.
Ајој какав је ово јебач на менаџеру. Мени је растурао у Серији А, играо ми је као АМЦ/А. Што си га се одрекао?

Слика
Последње учитавање од mmladja дана 13 Јан 2015, 01:14, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

voja92 пише:Gde ti je premocni Britt?
Prodao ga nakon prve sezone razvalio tu imao 40 golova a imao sam jos Barbosu pa mi nije trebao.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

mmladja пише:
Dule93 пише:Slika

Kakvog sam im igrača poslao ( filijala su mi ) u dupe da me ljube svaki dan.
Ајој какав је ово јебач на менаџеру. Мени је растурао у Серији А, играо ми је као АМЦ/А. Што си га се одрекао?

Image
Denis Čerišev (Cheryshev) mi igra na njegovoj poziciji (ML). Možda bi Kelvin i igrao bolje ali jednostavno ne mogu da nađem mesta za njega jer je stranac. U Rusiji možeš imati 7 stranaca u prvih 11 i čak da mi je Kelvin u izmenama ne mogu da ga koristim jer su mi ostale njegove pozicije na koje bi mogao da upadne zauzete sa boljim igračima (Sisto i Tariq) i ne može umesto Čeriševa jer mi je kvota stranaca već popunjena, a u izmenama imam stvarno perspektivne klince koji ih menjaju a i Rusi su.

A i neka ga, da vidi malo kako je igrati na našim njivama.Možda OFK-a dođe blizu titule sa njim i još par mojih klinaca.
Последње учитавање од Dule93 дана 13 Јан 2015, 02:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

mmladja пише:Ајој какав је ово јебач на менаџеру. Мени је растурао у Серији А,
Meni je odlično igrao u Barnetu, prodao sam ga posle dve sezone u Valjadolid za 18.5m, odakle njima toliko pare, pojma nemam.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Šefild, dok ne pukne sejv
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

tanke14, drugar, da li tebi radi normalno opcija staff kod reprezentacije? Meni ne prikazuje stručni štab mada kontam da je to što se Japan vodi tipa kao i kada bih pravio RS reprezentaciju jer nisu po defaultu aktivni već uz fake.

Ja uz sve one probleme koje sam imao onda kad mi je zele pomagao uninstalirao fm i sve mi se pobrisalo i grafika i sejvovi i taktike koje sam pravio i mrzi me da sve ponovo radim samo skin stavio novi i krenuo da igram (mada sam našao bolji od stexla i moram ga ubaciti sledeći put kada budem krenuo da igram).

Inače paralelno vodim Gvangžu i Japan.

Sa Japanom prebijam. Osvojio Azijski kup i obezbedio kup konfederacija. Obezbedio kroz kval. za SP i Azijski kup 2019. Taj drugi krug kval. sam završio sa gol razlikom 32:1 na osam odigranih utakmica. Sad kreće treći krug kval. za SP. Istočno azijski kup nisam osvojio. Dobio Severnu Koreju i Kinu, igrao nerešeno sa Južnom Korejom ali oni bolji i prvi zbog gol razlike. Sad hoću da se okušam i na OI.

U Gvangžu sam očajan bio prve sezone (očajan sobzirom da imam celu kinesku rep. kod mene kao i neke mega zvezde ali Šandong me je nadmudrio i oni takođe imaju dobre igrače, Vagner Love ih vodio cele sezone)... izgubio SP klubova 1/4 na penale, izgubio super kup na penale, u ligi bio drugi i ako sam vodio do 22-23 kola ubedljivo, izgubio finale kupa u 90 min. Maler. Ove sezone prvi u ligi bez poraza, kup treba da počne a u LŠ 1/4. Čekam pojačanja.

Boru Milutinovića sam zadužio da se otarasi skupocenih zvezda a ja ću dovesti nove. Jošida, Tasaka, Diamanti, Lučo Gonzales, Sejdu Kejta, Đilardino, Drogba.. nisu mi potrebni a zauzimaju 12M € wb. Inače godišnji WB mi 60M € ako se ne varam. Imam Andriju Živkovića uzeo ga ispred nosa PSŽ. Platio ga 3.5M € u prvoj sezoni. Gomez, Podolski, Evra, Adebayor, Pienar, Xabi Alonso... free su za koji dan. Tipa Moses i Assaidi žele da dođu ali moram da im plaćam obeštećenje mada ću imati para verovatno. Mada Moses košta 13M ..
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sloba, normalno radi sve, ali i kod mene Japan nema staff. Verovatno zbog defolta, ali nemci imaju sve u staffu. Verovatno zbog licence nisu hteli da se zamaraju...
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala na odgovoru.

Nisam hteo opet da postujem ali moram. :wtf:

Ima se može se jer ne mislim ovde samo na LŠ ako uzmem LŠ treba neko i da mi pomognem na SP klubova a tamo su ipak klubovi iz Evrope i J. Amerike u prednosti.

Ugovori na šest meseci većini za slučaj da se ne pokažu da već 1. januara mogu da idu a da me ne košta ništa..

Слика

Слика

Слика

Слика

Mislim da ću za ALŠ morati da žrtvujem Živkovića (jbg. ograničenje za strance i u ligi i u lš je tri stranca i četvrti može ako je azijat) dakle Tores, Podolski, Leskot i izabraću nekog azijata kao četvrtog.
Корисников грб
100Dzointa
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 04 Мај 2011, 14:57
Место: Subotica
Formacija: 4-2-3-1, 4-3-3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од 100Dzointa »

Opasni igraci dolaze u najmnogoljudniju zemlju. Moracu da se oprobam s tim kinezima. Jer im igra jos bogotac ploditelj Dario Conca ?
Pravda za 2D!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne igra od ove sezone. Opet nisam uzeo LŠ. Ovi što su pravili ovaj dodatak za Japan pravili predobro ove Japanske klubove. :D A i u prvoj nisam uzeo sezonu jer za rivala nisam imao Šandong već Vagner Lovea. Sam je uzeo titulu jer sam ja sve naj kinesko ima u timu ali on dao više od 20 golova, mislim čak skoro 30.. ali nisam čak ni najbogatiji. Ovi iz Emirata, Arabije , Katara imaju možda i bolje finansije.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика

Razočaran sam. Samo 119M € za plate mi je TB za treću sezonu. :xD:

Nije još kraj druge ali mislim da je izgledno da ću uzeti bar duplu krunu u Kini. Otarasiću se svih stranaca osim Podolskog, Toresa i Andrije Živkovića. Ugovorio sam transfer nekog Brazilca u štoperskoj liniji i gotovo izvesno je da ću na sredini dovesti Kejhila (može i u napadu da igra meni je nepotreban tamo). Kejhila jer i ako je mator može da mi igra kao 4 stranac u Azijskoj LŠ jer je iz neke od Azijskih država. A ovog Brazilca što dovodim dovodim za domaća takmičenja i ako je on predobar imam dobre štopere koji mogu da iznesu solidno LŠ.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jovica sam pozajmio Zvezdi. Igram sa jednim spicem, Barbosa mi je prva a morao sam Fedorovu da dam vise mesta ove sezone tako da sam morao Jovica negde da posaljem.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Слика

Слика

PROF. DR. MR. SPECIAL!
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobar si dobar si. :D Ja nešto i nisam imao sreće u žrebu sa KK dobio Kolumbiju , Novi Zeland i Nemačku za rivale...

Ali dobro. Nadam se bar odlasku u 1/2.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sloba, za svetske kvalifikacije dobijem portugal, bosnu i crnu goru, od "jacih". Mada bi jedino portugal i bosna mogli da prave probleme...
Sé un hombre
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ne sećam se da sam postovao ovu sezonu, nisam ni igrao fm offline sigurno 20 dana. Završena nova sezona sa Barnetom.


Pred početak sezone, bilo je nekoliko transfera.
Слика

Ove sezone obezbeđena LE, bitno da sam ispred Junajteda, redovno me odvaljuju.
Слика

Jović i Knokart su nosili ekipu, Pots je 7. najbolje ocenjeni igrač lige.
Слика

Слика

Слика

Слика

Videćemo sad šta nosi nova sezona, za Jovića mi Real traži 30m, mogu da dam, ali videćemo da li ću dati. Sheji Odžo iz Liverpula teško da će ostati, traže mi 20m za njega, Den Koteril mr iz Sautemptona, verovatno više neće igrati za Barnet, neće da ga pozajme, a traže 35m. Videćemo da nadjemo neke jeftine zamene. Moramo se dostojno predstaviti u istorijskom debiju na evrosceni.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”