(FM 2015) Poludim

Sve o FM15
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

A koga vodiš, Zvezdu?
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa potpisi klauzulu,bolje to nego da ode za dzabe
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

па пробај да га питаш да отпусти агента
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Da, Zvezdu vodim.

Pa jedino da se nadam da ce negde do sredine decembra da zatrazi povecanje plate (trebao bi' posto ostali imaju mnogo vecu a s' obzirom na to da sad igra logicno bi bilo) i onda samo mogu da ga pitam da otpusti agenta.
Jeste da potpisem sa klauzulom, al' onda ces za cas da dodje neki klub i da ponudi tu neku sicu koju necu moci da odbijem i onda ce u svakom slucaju da odseta :gunman:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa to sam ti rekao da napravis ako nece da otpusti asistenta,ipak bolje i sica nego k...
Корисников грб
Miljke
First Team Coach
Поруке: 378
Придружен: 15 Нов 2010, 14:50
Место: Lucca, Italy
Status: Није на вези

Порука од Miljke »

Aha, pa da, steta sto ne moze nista da se preduzme, valjda je tako i realno u nasem fudbalu, na tu neku foru :xD:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

pa da,samo sto kod nas i traze povecanje plate,oa dele sa VELIKIM GAZDOM
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

mmladja пише:па пробај да га питаш да отпусти агента
Ne može da ga pita dok ovaj ne zatraži novi ugovor...

Pa da, na neki način je to realno. Mislim, glupo je pričati o realnosti kada FM prilično loše prikazuje našu ligu, ali ipak...
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Слика

Vodim 2:3, 81. minut, prolaz na gol u gostima. U sledećem napadu popijem gol i ispadnem.
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

Je li se desavalo nekom da mu igrica izbaci ovakvog izdajnika? Dovedem coveka u tim sa 16 godina prodjem sa njim od pakla do raja sve zivo,razvije se u zverku, dam mu strasan ugovor sve ful i cokek mi vrati tako sto od jedanput pocne da ne dolazi na treninge. Ja ga kaznim 2 plate on se vrati u klub,ja ga tu rebnem jos 2 plate. 21 put mi covek ne dolazi na trenig,pa to je rekord rekordda,ovo ni Adrijano svojevremeno nije mogao da izvede....Strasno,jos ga paparazzi uslikali :argh: i sad moram da ga prodam i da pravim novog igraca. Al zanimljivo 5 sezona u klubu i odjedamput flipne covek... nerealno...Gde si editore sad da ga 'ebem. Слика
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Kakva mu je ličnost? (personality, media handling i determination)
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

det 12 - person-balansed - media - media friendly ...sve normalno,iz cista mira covek :)
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Trebalo je da mu nađeš tutora, to i nije neka kobinacija ličnosti i MH.

Poruka koju si dobio navodi na to da igrač ima loš, tj. visok, controversy. Međutim, sa tom kombinacijom, ne bi smeo da ima preko 14 Controversy, što nije tako strašno. Tako da pretpostavljam da ima nizak Proffesionalism, što je bar ranije bio čest razlog za izostanke sa treninga.
McShura
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2011, 21:17
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од McShura »

Jel se desilo nekom da mu je igrac sa Penalty Taking 18 promasio 3 penala na tekmi u regularnom delu? :)
McShura
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Феб 2011, 21:17
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од McShura »

Jel se desilo nekom da mu je igrac sa Penalty Taking 18 promasio 3 penala na tekmi u regularnom delu? :)
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

gentleman пише:Je li se desavalo nekom da mu igrica izbaci ovakvog izdajnika? Dovedem coveka u tim sa 16 godina prodjem sa njim od pakla do raja sve zivo,razvije se u zverku, dam mu strasan ugovor sve ful i cokek mi vrati tako sto od jedanput pocne da ne dolazi na treninge. Ja ga kaznim 2 plate on se vrati u klub,ja ga tu rebnem jos 2 plate. 21 put mi covek ne dolazi na trenig,pa to je rekord rekordda,ovo ni Adrijano svojevremeno nije mogao da izvede....Strasno,jos ga paparazzi uslikali :argh: i sad moram da ga prodam i da pravim novog igraca. Al zanimljivo 5 sezona u klubu i odjedamput flipne covek... nerealno...Gde si editore sad da ga 'ebem. Slika
Koj kralj, jeboteeeeee, kako sam se samo nasmejao...
A sad ozbiljno, prodaj govedo
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

gentleman пише:Je li se desavalo nekom da mu igrica izbaci ovakvog izdajnika? Dovedem coveka u tim sa 16 godina prodjem sa njim od pakla do raja sve zivo,razvije se u zverku, dam mu strasan ugovor sve ful i cokek mi vrati tako sto od jedanput pocne da ne dolazi na treninge. Ja ga kaznim 2 plate on se vrati u klub,ja ga tu rebnem jos 2 plate. 21 put mi covek ne dolazi na trenig,pa to je rekord rekordda,ovo ni Adrijano svojevremeno nije mogao da izvede....Strasno,jos ga paparazzi uslikali :argh: i sad moram da ga prodam i da pravim novog igraca. Al zanimljivo 5 sezona u klubu i odjedamput flipne covek... nerealno...Gde si editore sad da ga 'ebem. Slika
zvekni mu samar i stavi s klincima da trenira :zelenko:
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

McShura пише:Jel se desilo nekom da mu je igrac sa Penalty Taking 18 promasio 3 penala na tekmi u regularnom delu? :)
Ne, ali Penalty Taking nije jedino od čega zavisi uspešnost izvođenja penala. Finishing, Composure, Technique takođe imaju uticaja...
Корисников грб
gentleman
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 22 Јан 2012, 22:29
Место: tamo negde
Status: Није на вези

Порука од gentleman »

Igorz пише:
gentleman пише:Je li se desavalo nekom da mu igrica izbaci ovakvog izdajnika? Dovedem coveka u tim sa 16 godina prodjem sa njim od pakla do raja sve zivo,razvije se u zverku, dam mu strasan ugovor sve ful i cokek mi vrati tako sto od jedanput pocne da ne dolazi na treninge. Ja ga kaznim 2 plate on se vrati u klub,ja ga tu rebnem jos 2 plate. 21 put mi covek ne dolazi na trenig,pa to je rekord rekordda,ovo ni Adrijano svojevremeno nije mogao da izvede....Strasno,jos ga paparazzi uslikali :argh: i sad moram da ga prodam i da pravim novog igraca. Al zanimljivo 5 sezona u klubu i odjedamput flipne covek... nerealno...Gde si editore sad da ga 'ebem. Slika
zvekni mu samar i stavi s klincima da trenira :zelenko:
Htio sam u Vilareal C ili Vilareal B da ga bacim do kraja ugovora al ne moze jer je odigrao preko 10.utakmica za prvi tim ? doduse to sam probao 25.maja nije jos sezona zavsena bila. prvi put to vidim..
Juvenino86 пише:
gentleman пише:Je li se desavalo nekom da mu igrica izbaci ovakvog izdajnika? Dovedem coveka u tim sa 16 godina prodjem sa njim od pakla do raja sve zivo,razvije se u zverku, dam mu strasan ugovor sve ful i cokek mi vrati tako sto od jedanput pocne da ne dolazi na treninge. Ja ga kaznim 2 plate on se vrati u klub,ja ga tu rebnem jos 2 plate. 21 put mi covek ne dolazi na trenig,pa to je rekord rekordda,ovo ni Adrijano svojevremeno nije mogao da izvede....Strasno,jos ga paparazzi uslikali :argh: i sad moram da ga prodam i da pravim novog igraca. Al zanimljivo 5 sezona u klubu i odjedamput flipne covek... nerealno...Gde si editore sad da ga 'ebem. Slika
Koj kralj, jeboteeeeee, kako sam se samo nasmejao...
A sad ozbiljno, prodaj govedo
Prodadoh vola 50+30% svi srecni zadovoljni.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: На вези

Порука од Orthodox »

Spartak Subotica je jeben tim. Da li vodim Napredak, Zvezdu, Liverpool, Filadelfiju, reprezentaciju Konga, Nasin satelit ili kamenje sa Marsa svejedno je...ljudi me biju gde me vide. :slap:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”