(FM15) Koga trenutno vodite?

Sve o FM15
Корисников грб
arseNal-serbia
Manager
Поруке: 1063
Придружен: 15 Мај 2012, 17:51
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од arseNal-serbia »

Tokelara пише:Koliko srece si imao sto su se svi ovako raspali, sa 69 bodova drugi u BPL
I to sto kazes , ali pobedio sam ja sve timove iz velike cetvorke sem Junajteda . Tako da nije bilo bas nezasluzeno ..
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Слика
Poceh prvu sezonu sa Genkom, hteo sam da se oprobam u Belgiji, pa sam dugo gledao koji cu klub, hteo sam Anderlecht ali su imali bas dobre igrace i onda i nije neki izazov, pa tako uzeh Genk sa nasim igracima Aleksandar Cavric i Sergej Milinkovic-Savic.

Za sada ide odlicno, Cavric igra solidno, sta vise odlicno, Sergeju je prosecna ocena 6.76 ali ga konstantno guram u igru kako bi napredovao.

U ligi sam trenutno prvi, ima jos 11 kola do kraja, imam 2 boda prednosti u odnosu na Standard i 6 od trece plasiranog KV Mechelen.
Слика
Слика
Transferi:

Слика
Слика
I sada najveci problem sa kojim sam se susreo u Genku je finansijska situacija, kada sam preuzeo klub, bili smo 12M u plusu, nista preterano nisam trosio, ali je tim do guse u kreditima. Da li ce ovde doci do bankrota ukolliko sponzori ili transferi ne pokriju ovo do kraja sezone?
Слика
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne vjerujem da ces u bankrot, samo ako ne bude na kraju sezone para od tv prava prodas nekog cisto da balans popravis ili ako udjes u LS
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Порука од Ander »

Keot пише:Odlicna sezona iza mene, drugi deo sezone sam izguriao kako dolikuje, Osvjena LIga sampiona, 3. u Premier Ligi, Osvojen Capital One Cup ali u FA Cupu sam izbacen od LEstera mislim u cetvrt finalu.

Evo igrackog kadra, otici ce sigurno 2-3 igraca (DEpay, Eriksen i Kranviter) sada razmisljam koga da dovedem kao zamenu i sve zavisi od budzeta koji budem dobio.

Slika


Evo i rezultati utakmica, imao sam par glupih izgubljenih utakmica kada sam nesto eksperimentisao, i veoma ali veoma tezak put do finala i u finalu sa lakocom razbijem Real Madrid 5-0

Slika

Slika



A evo i tabele Premier lige, Paco 2 godinu za redom najbolji strelac lige, Mancester dominira u ligi tako da u novoj sezoni mora da se to prekine
Slika


Ako nekome treba slika necega ili ga interesuje jos nesto slobodno neka pitaSlika
kada i za koliko para si doveo Jamesa i Sterlinga?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Слика

Слика

-Bili su 13. kada sam ih preuzeo sa samo 3 poena.

-U kupu sam ih probio do polufinala, cekamo Radnicki iz nisa. U drugom polufinalu su Zvezda i Vosa. Nadam se Kupu i LE.

Слика

-Doveo sam samo poslednja 4 pojacanja, a oterao poslednjih 7 igraca sa SS.

*Nadam se da necu bankrotirati. Koje je vase misljenje?

Слика
Sé un hombre
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moraš da paziš na finansije zbog FFP. Jel ti stiže izveštaj i kako stojiš sa tim? Ja recimo u online ligi što igram sa drugarom i ako sam Totenhem i balans 80+ miliona nisam ni sav budžet potrošio ali sam prekršio skoro FFP...

Dakle to obavezno pazi da te ne košta evrope. U kupu srećno igraju se dve utakmice i izbaci Nišlije a onda je u finalu kupa sve moguće! A i ako izgubiš tamo a Cz uzme titulu ti kao finalista ideš u LE :D
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sloba, FFP je u plusu skoro 1,2m. Nadam se potajno da mogu da uzmem u ligi 2. ili 3. mesto. I ako osvojim kup to je nekih 250k u kasi. Trebao bi na kraju sezone da dobijem i novog generalnog sponzora tako da se nadam najboljem. Dosta ima deadwood-a u timu jos uvek.
Sé un hombre
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Zavrsena najbolja sezona u mojoj fm karijeri :)

Слика

Finale LS.

Слика
Последње учитавање од jocar96 дана 19 Јан 2015, 15:36, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Zar i ti na američko engleskom igraš? :D Ili mi se čini. Uglavnom čestitke Joki. Nemaš neka imena u ekipi ali redovne plate na računu učine svoje. Zar ne? :D Bravo što si ispred ogavnih Nemaca sa klubom koji mrze svi osim onih koji nisu iz Lajpciga. :)

Код: Изаберите све

http://brzevijesti.ba/clanak/11293/mrzi-ih-cijela-njemacka-a-oni-gaze-sve-redom-i-nije-ih-briga
Ima dosta vas koji igrate sa Lajpcigom pa pročitajte taj tekst. Igrao sam i ja sa njima i na prošlom FM i zaista su dobri kada su finansije u pitanju.

E sada Joki... koji skin koristiš? Brutalan je!
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Sloba пише:Zar i ti na američko engleskom igraš? :D Ili mi se čini. Uglavnom čestitke Joki. Nemaš neka imena u ekipi ali redovne plate na računu učine svoje. Zar ne? :D Bravo što si ispred ogavnih Nemaca sa klubom koji mrze svi osim onih koji nisu iz Lajpciga. :)

Код: Изаберите све

http://brzevijesti.ba/clanak/11293/mrzi-ih-cijela-njemacka-a-oni-gaze-sve-redom-i-nije-ih-briga
Ima dosta vas koji igrate sa Lajpcigom pa pročitajte taj tekst. Igrao sam i ja sa njima i na prošlom FM i zaista su dobri kada su finansije u pitanju.

E sada Joki... koji skin koristiš? Brutalan je!
Hahahahah nisam znao za ovo. Sad i mene mrze Nemci :(

Tebra zna se koj skin koristim :) Skorpiona :)
Последње учитавање од jocar96 дана 19 Јан 2015, 15:37, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala.

Da to je klub kojeg mrzi cela država pa si državni neprijatelj broj jedan :xD:
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Auuu ima mi hakuju sejv, mora pod sifru u neki folder pa na flesku :) ahahahhahahha
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Trenutno moj omiljeni igrac :fanman:
Слика

I golman koga ima da bacim u Nisavu :nasty: :nasty:
Слика
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Слика ]

Gotova je prva sezona sa Genkom, osvojena je titula i direktno sam upao u grupnu fazu LS. :winner:

Слика

Слика

Trenutno se nadam nikakvom ucinku u LS, zeleo bih da odigramo bar koju neresenu kako bih dobio koj dinar :fanman:

Слика

Sto se transfera tice, doveli smo samo Aboubakar Oumarou za dzabe i dosli su Daniele Rugani i Stefano Sturaro iz Juventusa na pozajmicu.

Iz kluba su otisli Vossen za 5.25M u Chievo, Mboyo za 1.9M u Lens i Kim Ojo za 750k u Anji.

Слика

Cavric odlicna sezona iza njega 17 pogodaka i 16 asistencija na 44 meca.

Gerkens mlada nada Genka i Belgije

Sisto totalni ubica, odbio sam 22M od Lyona za njega i produzio je ugovor

Milinkovic-Savic decko me odusevljava a i lepo napreduje

Schrijvers prvi spic tima, bez konkurencije trenutno, razvija se samo tako

Sallah odlicno igra

Слика

I sada ono najvaznije, finansije su napokon u plusu i to cak 6M.
Dobili smo dosta od prodaje igraca i od osvajanja lige kao i od LS. Ostalo je jos 2M da se vrate do 2018.kroz mesecne rate.

Слика

Sve u svemu zadovoljan sam, uspeo sam da odrzim i Sista i Cavrica i Milinkovic-Savica kao i Vranjesa, dosta timova ih trazi, ali su pristali na nove ugovore i boravice jos par godina kod nas.

Evo kompletnog tima

Слика
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dr. Moo, jocar96, pa vaše izveštaje je čitati super. Isto i Tanke. Vidi se da baš uživate u igri.

Konkretno za ovaj zadnji report. Super ti ide sa Genkom i srećno u LŠ. Joki imaš PM. :D Sad za potpuni užitak u igri. :)
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Imao neko vise suteva? ahahahahahah koja ludnica :ole: :ole: :ole:

U pitanju je kup, prvo kolo :)
Слика
Последње учитавање од jocar96 дана 19 Јан 2015, 16:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
risto
Newgen
Поруке: 42
Придружен: 25 Сеп 2011, 11:05
Место: Cacak
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од risto »

Transferi
Слика
Jelen Super Liga
Слика
Слика
Kup Srbije
Слика
Finale Kupa
Слика
Fixtures Jelen Super Liga
Слика
Fixtures Kup Srbije
Слика
Finansije na kraju sezone
Слика
Squad
Слика
Tim Godine
Слика
My History
Слика
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

gruni jovica u prvi tim,isplatice ti se,kod mene za 6 meseci bude za klasu bolji od ova dva panja(rakica i despota)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dvoumio sam se da li LLM sa Nemcima (Roštokom) ili da probam nešto novo. Igram onako ne da bih obarao rekorde i osvajao svašta. Ako može da se nazove Pentagon ali eto da probam.

Svaka čast Sočiju i Ludom ali ja jedva dobih posao u trećoj Norveškoj ligi posle pitanja njihovog predsednika i unakrsnog ispitivanja osećao sam se neugodno i pomislio čak da treba da treniram Hag. :D :xD:

Elem imali su malo čudan zahtev. Da ostavim sportskog direktora... ali ajde. Neka ga.

Слика

Слика

Слика

Слика

Nabio sam sebi bonuse. Šta da se radi. Nemam nameru da se patim za kikiriki. :zelenko:

Слика

Слика

Debi protiv Moldeovog drugog tima. Imam 13 kola ali šanse da završim na prvom mestu su jednake šansama da ekipa sa marsa sledeće godine igra Ligu Šampiona. :D Čak i da dobijem svih 13 utakmica to je 39 bodova ali prvi mi beži 18. Ništa. Uigravaću postojeći kadar i malo ih pojačati za sledeću sezonu sa 1-2 krštena igrača (u crkvi) pa šta bude. :D

Слика

Imena vam sigurno mnogo znače kao i meni. Mada imam jednog solidnog levog štopera..
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

i ja jedva upadoh u onaj dosadni island(druga liga,cist smor),svaka cast na odluci,treba dosta vremena,ako ti treba taktika moja brate reci da ti posaljem (4-2-4)imas onog spica ako ti je ucitan,esteban bayona iz bolungarvika,nije los za llm,dolazi za dzabe
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2015”