Predstavljanje projekta: Jugoslavija 4 in 1

jaco_no1
Newgen
Поруке: 15
Придружен: 03 Дец 2011, 20:51
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од jaco_no1 »

Hajde Slobo ziv bio izbaci nam ovu prvu ligu juge sa 12 klubova, pa da i ja konacno pocnem igrati ovaj fm, svake godine sam igrao najvise ju ligu, a ove godine si najavio samo 12 klubova u prvoj ligi i od tada nisam vise fm ni upalio, sve cekajuci ovaj dodatak pa da sa gustom igram
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

jaco_no1 пише:Hajde Slobo ziv bio izbaci nam ovu prvu ligu juge sa 12 klubova, pa da i ja konacno pocnem igrati ovaj fm, svake godine sam igrao najvise ju ligu, a ove godine si najavio samo 12 klubova u prvoj ligi i od tada nisam vise fm ni upalio, sve cekajuci ovaj dodatak pa da sa gustom igram
ni ja nisam upalio fm15 zbog ex yu, cekam i patim...slazem se sa tobom.bar tu prvu ligu da izbaci. :cheers:
josamosamsekundi...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Biće sve uskoro :cheers: ja imam sve urađeno jedno 10-tak zanimljivih dodataka samo se čeka zadnji peč od SI da doradim nešto i ispravim event greške ako ih bude i to je to ! :)
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

e fino, izdrzacemo jos malo i pocinje ono pravo.cini mi se da nam dolazi najjaci ex yu dodatak ikad :punker:
josamosamsekundi...
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од jocar96 »

Daj bre vise izbacuj to smorilo me da meljem sa Laipzigom :lol: :lol: :lol: :lol:
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

slobo brate prijatelju izbacuj taj dodatak smorih se ziv :xD:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

daj u pp link da testiram malo
Stevan83
Youth Team Coach
Поруке: 91
Придружен: 10 Нов 2010, 14:29
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Stevan83 »

Slobo kada da očekujemo regionalnu ligu?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Po izlasku 15.3 patcha od strane SI-ja. :)
Lossmi
Newgen
Поруке: 34
Придружен: 12 Јан 2015, 11:21
Место: Zaječar
Status: Није на вези

Порука од Lossmi »

moze neki novi ss ili beta verzija :fss: :winner:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ovo jos nije napravljeno, ceka se zadnji patch da se pocne sa radom.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne loži ljude :xD:

Imam sve napravljeno... sitnice su tu za dorađivanje.

Sve verzije Ju lige ali i još jedno 10-tak dodataka... problem je što većinu njih planiram da spajam a da bih izbegao konflikt čeka se zadnji peč jer možda budu postojale greške. Prošle godine je SI menjao neke kodove.

Zato čekam i taj zadnji peč da bih odradio update na BIH i CG.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

OBAVEŠTENJE

Možete očekivati za vikend neke SS iz igre. Nosim laptop u servis da mu se ruši sistem pa čim ga vratim onda ću i učitati nekoliko dodataka da vam izbacim SS iz igre.

Znam da ove godine jako kasno izlazi ovaj dodatak (ovi dodaci) ali nije ni bilo planirano pre sobzirom da su od početka prioritet bile lige iz regiona.

Ako imate neko pitanje tu sam.


:cheers:
mashinerija82
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 09 Сеп 2014, 18:58
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Порука од mashinerija82 »

Zna li se kad uopšte izlazi patch, jesu li objavili datum zvanično? sve se kanim da krenem sa novim save-om, ali nešto mi se ne igra sa strancima više :D Ne mogu nigdje da nađem zvaničan datum, pretpostavljam da se čeka završetak prelaznog roka u nekim igrivim ligama kao što je JSL.

Ovo će da bude top...prilično jaka liga u kojoj je uspjeh i kad si četvrti :D :ole:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Verujte mi (za sada) na reč! Teško da ću uspeti sebe da premašim u godinama koje dolaze... biće ovo najjača ju liga ikada. Verujte ni ja ozbiljan sejv ne mogu da imam... čekam sa nestrpljenjem da izađe zadnji peč.

Uzmimo iz ugla primer nas koji ćemo trenirati a ako smo navijački opredeljeni za crno ili crveno-bele. Gostovanja u Zagrebu, Splitu, Mariboru, Podgorici, Sarajevu... pa i dočekivanje rivala iz istih gradova... nemanje samo jedne jake utakmice ili dve tokom sezone... svaka će biti jaka.

Naravno neko će birati ligu gde se igraju paralelno domaća prvenstva i regionalna liga ali ja ću birati ligu pod zastavom Juge i to ne utopiju nego default. :D Nekako mi je zanimljivije. :D
Корисников грб
zmrda grobza
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 14 Нов 2010, 10:24
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од zmrda grobza »

Ima li bar nekih najava kada izlazi SI peč?
josamosamsekundi...
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Možemo samo da nagađamo.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa ja iskreno očekujem u narednih 15-tak dana. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Htedoh Aci da posaljem poruku na fb medjutim nije tu. Namucicu se ali da napisem par redova sada. Zaboravio sam dokle sam ja stigao ali evo sad sam sve fajlove ucitavao. Jugoslavija je zavrsena samo 1/4 verzije sa tim da su ostale blizu finisa. Gotova je liga pod Ju zastavom. Baskija, Benelux, Cehoslovacka, Istocna/Zapadna Nemacka, Velika Britanija, Lihtenstajn, Monako, Skandinavija, Sovjeti. :)

Bice tri fajla tj ja cu to probati i zato se ceka zadnji pec. Jedan sa svim ovim spojeno. Drugi sa Ju, Nemcima, Sovjetima, Cehoslovacima. Treci samo sa Ju. Naravno evrokupovi se posebno prave za sve tri verzije.

Imam problem da mi net u domu ne radi a konkretno se bakcem word prezentacijom celog rada. Pre nego sto skinete probacu da vam i zvanicno predstavim do detalja sta ce sve biti uradjeno.

Ovo mi je prioritet da izbacim a onda idu i ostali dodaci kao BH update i sl..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Izašao peč 15.3.0!

Danas imam da odradim završetak transfera za dodatak foruma i onda se nadam da ću uspeti da finiširam ovo sve čak i u naredna 3-4 dana ali ne garantujem! Moram da isprobam funkcionalnost svega. Spajam nenormalno veliki broj fajlova i GREŠKA NE SME DA SE DOGODI! A dok budeme sve testirao , sutra ili prekosutra ću se potruditi da završim word file sa svime što vas očekuje u dodatku ali tek kada budem siguran da će sve raditi jer posao je zaista minimaln ali mora da se testira ! :)
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”