Пентагон челенџ - Сочи

Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Sad kad sam stigao do Evrope, mozda uzmem i neki tim iz sredine tabele. Ali samo ako je kul. Inace cu juriti ove jace klubove.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Сви путеви на крају ипак воде у Рим.
Слика
Слика

Након потписивања уговора и састанка са председником сачекало ме је једно изненађење.
Што се Роминог тима тиче, има ту још увек доста познатих фаца.
Слика
Слика
Није изненађење да имам доста матору екипу. Типично за италијанске клубове. Ипак, има ту и бисера, попут Коцолина, Фелција и Пиане.
Јако лоше стоје у првенству, тек су 13. екипа у Калчу. Ипак, има нешто у овој екипи, има квалитета, доста више него што то показују тренутно. Ближимо се половини сезоне. Циљ ми је да их доведем до места које води у Европу, најбоље Лигу Шампиона. Што се Европе тиче, Римљани су испали у квалификацијама за ЛШ, играли су групе ЛЕ, прошли су даље и у нокаут фази нас чека Макаби Хаифа. Толико за сад. Можда се јавим после прелазног рока, ако успем да упецам неко занимљиво појачање. Поздрав. :poz:
Едит/ Заборавио сам да убацим табелу и претходне утакмице. Ево и тога.
Слика
Слика
Последње учитавање од Socivar дана 12 Феб 2015, 17:20, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Lepu ekipicu ima Roma, Diego Poyet se dobro razvio nadam se.

Meni je bio solidan u Vest Hemu :ole:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Dobar je Pojet, jedan od boljih u ekipi trenutno.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Opa. Soči vraća Seriji A stari sjaj!!! :ole:

Plodi dečko, plodi.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Koji si nečovek, gore od ovoga bi bio samo Juve.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Bilo je ili oni ili Milan. Ili da idem u Englesku da me guze dok vodim Lester. Mada, da sam sacekao jos malo, mozda bi i Barsa otpustila trenera pa bi mogao da upadnem kod njih. Svaka od ovih opcija mi je bila gadnija od Rome. Izbor je bio lak.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dal si realan? Pored Milana ti uzmeš Romu.

Well done. :aplause:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-sbFhOeqTzY[/youtube]
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Nece to da moze, Dzajo. Ne ide...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nisi ti kriv što ne umeš, trebao si da pitaš. :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Jeb'li vas ti gadni klubovi. Samo Viola. Ostali mrš.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Kakvi Milan, Roma, Inter.. Lazio !
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Главни циљ је остварен, мушема Лиге Шампиона ће се поново трести на Олимпику.
Слика
Слика
Слика
Жао ми је што нисмо урадили више у Лиги Европе. Не знам шта нам се десило. Имали смо 3 меча са Фиорентином у недељу дана. Први смо лако добили и на основу њега сам очекивао пролазак у наредну фазу. У лиги смо можда и очекивано поражени, извео сам резервисте како бих одморио носиоце игре за реванш на Артемио Франкију. Ипак, ни они се нису добро провели на ескурзији у Фиренци.
Из купа нас је елиминисао каснији освајач, Интер. После 0-0 након 90., те 1-1 после 120 минута игре су на ред дошли једанаестерци. Ту нисмо могли против расположеног Хандановића.
Ситуација у тиму ми се никако не свиђа. Доста играча су или незадовољни минутажом или хоће да иду због новог изазова. Беговић, Стротман, Ширле, Итурбе, сви они хоће у Енглеску. Обећао сам им да ћу их пустити ако ме понуде задовоље. Не знам шта да вам кажем, наредне сезоне бисмо могли да гледамо скроз другачију Рому...
Слика
Слика
Моје једино појачање у зимском прелазном року је био Денис Борие. Овај момак је доведен за бедних 2.8 милиона из ПСЖ-а. Крађа!! Раскинуо сам уговор са Серхијем Рамосом, платио му 3 милиона да иде, да ми не кукумавчи више за домовином. Продат је и румунски штопер Гардош Галатасарају за 3 милиона. Из омладинаца сам у први тим пребацио Мађиореа, Корћионеа, Микелота, Колаутија и нешто касније Берсеља. Задовољан сам њиховим учинком, имају момци потенцијала да у будућности буду главни носиоци Вучице.
Што се садашњости тиче, без 3 играча не могу. Појета, Итурбеа и Флоренција. Дефинитивно неки од играча које сам доста заволео за ових пар месеци колико сам водио Рому. Са Појетом имам волим-те/мрзим-те однос. Лик покида неколико утакмица. Одигра маестрално. Перфектно. А на неким као да му падне мрак на очи и због глупости добија црвене картоне. Итурбе и Флоренци су већ у годинама. Али, као и вино, тако су и они све бољи како време пролази. Флоренци је постигао спектакуларне голове. Итурбе такође. Уме момак да наниже и по 4, 5 противничких играча. Много су добри. Биће им тешко наћи замене.
Заиста не знам шта да вам кажем. Не знам шта ће се дешавати у прелазном року. Не бих ја овде ништа дирао. Свиђа ми се ова екипа. Тако да ћу вероватно доводити само замене за играче који оду.
Ако останем у Роми...
Отворило се место на клупи Интера. Иако су распад, волео бих да овај сејв завршим са њима, са трофејом ЛШ у полицама стадиона Ђузепе Меаца. Двоумим се, само због тога што ће ми то, ако их преузмем, додати још пар сезона у овом сејву. Јер им треба реконструкција тима. Баш, баш, баш матору екипу имају. Не знам још увек шта да радим. Размислићу, па вам се јављам. До следећег писања...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Завршен прелазни рок. Остали смо без 2 јако важна играча али мислим да нисмо ништа слабији него прошле сезоне. Напротив...
Слика
Отерао сам похлепног и килавог Матију Дестра, послао остарелог Стротмана у Монако у замену за Тиама. Отишао је и Флоренци, потписао за Евертон а његова замена је стигла такође из Ливерпула, само са црвене стране града. Оџо је стигао код нас практично за џабе. Сјајан играч. Досадило му да греје клупу на Енфилду. Током последњег дана прелазног рока сам довео Рабиоа и Хејворда. У тим последњим сатима прелазног рока сам решио да пошаљем пар клинаца из првог тима на позајмицу и покушам да доведем појачања са којима могу нешто да урадим у Лиги Шампиона. У ту сврху довео сам на позајмицу опасног Бразилца из ПСЖ-а, Маниња. Он је већ показао да ће бити опасно појачање, само пар дана после доласка је дебитовао, ушао са клупе у дербију против Милана и постигао победоносни погодак. Једна занимљивост у вези њега, имаће прилику да постигне који гол и против својих главних послодаваца. Рома је у групи у ЛШ са ПСЖ-ом, Шалкеом и Галатасарајем.
Калчо је почео. Ми смо кренули тријумфално, са две победе против два јака ривала.
Слика
Слика
Ове сезоне нападамо све трофеје!! Колико ћемо бити успешни, видећемо...
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Прошао је и јануарски прелазни рок. Три придошлице. Двојица су нас напустила.
Слика
Најзвучније појачање је дефинитивно Андрија Живковић. Може се рећи да сам преварио Реал. Узео сам убицу, играча који је већ почео да се исплаћује (6 утакмица, 2 гола, 4 асистенције) а дао сам им Итурбеа. Он јесте био мој најбољи играч али су године почеле да га сустижу. Плус, повређен је отишао у Реал, повредио се само пар дана након што смо договорили трансфер. Из Интера, са трансфер листе, сам покупио младог штопера. Италијана. Зове се Стефано Десперати. Након тешке повреде Маноласа, због које је завршио сезону, морао сам да доведем још једног штопера у ротацију. Ипак још увек играмо на 3 фронта. Мојим скаутима се није нешто допао али мени се свидео однос цена/квалитет. Пристојан је играч а добили смо га практично за џабе. Рикардо Пичини је последње појачање које сам довео. Верујте ми, немам појма зашто. Вероватно зато што сам продао Рићија Наполију те ми је требао још један играч који може да игра на истим позицијама. Да се нађе... Одиграће пар утакмица, имаће прилике да покаже шта зна. Није лош, сасвим ок играч.
Слика
Слика
Слика

Као што сам већ рекао, боримо се и даље за сва 3 трофеја.
У купу смо тек почели такмичење али смо већ стигли до полуфинала. Имали смо два неугодна ривала али су оба пала након надљудских напора мојих резервиста. Против Катање смо се много мучили. Могли смо већ ту да завршимо наш пут. Били су много бољи ривал на терену али не пролазе увек најбољи.
У лиги нам не недостаје узбуђења. Чим сам видео да сам направио нешто већу предност у односу на Јувентус помислио сам да је све готово. Ипак, Интер се пробудио. Предвођени новим тренером Мичелом, они кидају. Не знам шта им је урадио али они имају само 3 пораза у свим такмичењима до сад. Мала је разлика између нас, имају две утакмице мање, оно права борба нас тек чека.
За крај, оно најважније. Лига Шампиона. Добили смо јаку групу, предвођену тренутним шампионом Европе, ПСЖ-ом, уз увек неугодне екипе Шалкеа и Галатасараја. Одиграли смо бриљантно. Најбоље партије смо пружили против најјачих. ПСЖ-у је требала победа у последњем колу за пролазак даље. Дошли су на Олимпико и вратили се кући повијених репова, посрамљени и понижени. Одмарао сам играче за овај меч, против Емполија сам ризиковао, послао сам им на мегдан екипу састављену само од резервиста и једног омладинца. Бого мој, како ми се то исплатило. Одували смо нафташе. У првој рунди нокаут фазе смо добили можда најслабијег ривала. Ипак, нећемо их подценити. Ово такмичење ћемо играти најозбиљније, све друго је мање важно!!
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

5. коло пре краја Калча. Победом против Сасуола и дефинитивно обезбеђујемо титулу. И шта се дешава?
Слика

Катастрофа!!! Најгори меч у сезони. Најгори меч који је нека моја екипа одиграла на сејву. Ипак...
Слика
Велико хвала Интеру и премоћном Бонацолију. Добили су Јуве у сред Торина и нама донели дуго чекани трофеј.
Ускоро ће крај сезоне, имам још неколико утакмица да одиграм стога нећете морати много да чекате на наредни апдејт. Ако не буде вечерас, онда сасвим сигурно сутра ујутро. Поздрав.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
Аух, какав финиш. Какво финале!! Да сам ово изгубио, вероватно бих обрисао сејв.
Идемо редом... Прво и најважније. Куп Италије. Шалим се. Лига Шампиона.
Морам рећи, имали смо среће колико смо тешки. Жреб није могао боље да нам се намести.
Слика
Од свих ових противника, највише смо проблема имали са Арсеналом. У својим редовима су имали тренутно најбољег играча на свету, вишеструког освајача Златне лопте, Химама Тарика. Али када смо затворили њега и Бруса, шпица, регена, све је било много лакше. Тотенхем, па мислим да ни они сами не знају како су дошли до полуфинала. Имали су среће на Олимпику, дадоше ми два бедна гола због којих смо могли да испаднемо али смо на Вајт Харт Лејну поставили ствари на своје место. А онда, финале... Финале за анале...
Слика

Повели смо у 51. минуту, када је Куртоа несрећно убацио лопту у своју мрежу. Челси изједначује само 3 минута пре краја. Шут са дистанце, Беговић нешто слабије реагује и Енглези поравнавају резултат. Отишло се у продужетке а затим се нови шампион Европе одлучивао једанаестерцима. То заиста нисам могао да гледам. Минимизирао сам ФМ, пустио Шалке-Реал Мадрид и одгледао пар минута. Када сам коначно подиграо прозор, имао сам шта да видим. Рома је победила са 4-3!!! Чак три моја играча су промашила пенале. Да сам гледао, вероватно бих излудео...
Лигу смо освојили, то сте већ видели.
Слика
Слика
Жетву трофеја смо заокружили освајањем купа.
Слика
Иако су највећи терет овде изнели резервисти, у финалу сам искористио оно најбоље што имам. Као прво, као Интериста, не могу да поднесем да изгубим од Милана. Као друго, ово је финале купа. Трофеј више за мене, трофеј мање за Милан.
Слика
Слика
За овако добру сезону мислим да могу да окривим одлично одрађени прелазни рок. Сваки од играча које сам довео је одиграо одлично. Осим Маниња. Од њега сам очекивао много више. Али остали су се искупили. Нарочито Оџо, Ојо, како год, и Живковић. Како сам само убо са њима. Живковић је ПОКИДАО!! 23 утакмица, 6 голова, 14 асистенција. Одлични су били.
То је то. Не знам шта више да напишем. Коначно сам и ово завршио. Велико олакшање, заиста. Мислим да бих се сјебао да сам изгубио ово финале. И овако ми се овај сејв више није играо али сам изгурао до краја. Стварно, да ми се све овако поклопи, добар жреб, одличне игре и да све то испустимо на самом крају... Тешко да бих наставио да играм ово. На моју срећу, све се добро завршило.
Толико што се тиче ове приче. За крај, моје оцене. Како оне изгледају, након што сам положио за све могуће лиценце, погледајте испод.
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Čestitam Soči! :cheers:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Bravo Soči, sad možeš da se družiš sa Draganom i sa mnom.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”