USPON BRDJANA

Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

USPON BRDJANA

Порука од Jezda »

[ Part 1 ] Uvod
14.7.2014god. ( Ponedeljak ujutru ) - Probudio sam se ujutru i krenuo ka stadionu Cukarickog na okupljanje za novu sezonu sa omladincima Cukarickog kao njihov trener.No kada sam stigao, u kancelariji me je sacekao ni manje ni vise nego predsednik kluba:
- Dobar dan Nedeljkovicu
- Dobar dan predsednice, sta cete vi u mojoj kancelariji, da se nije desilo nesto ?
- Ne brini, nista se nije dogodilo, imamo da razgovaramo o necemu vaznom
- Slusam vas
- Vec dve godine si na klupi omladinaca, i obavljao si posao veoma dobro.Napravio si nekoliko igraca koji su sada u prvom timu, pa me zanima da li bi voleo da opet radis sa njima ?
- Naravno da bih, predsenice
- Ako je tako, onda da te pitam da li si zainteresovan da preuzmes prvi tim ? ( Upita me stavivsi na radni sto ugovor )
- Da nije ovo neka sala ? To bi mi bilo ostvarenje sna predsednice
- Onda potpisi ove papire
Naravno odmah sam ih potpisao.Ni sekunde se nisam dvoumio.Nisam uspeo kao fudbaler, ali evo dobio sam sansu kao trener.Presrecan sam, ostvario sam svoj san!Uvece se naravno slavilo sa drustvom u kafani, a vec za koji dan sam i zvanicno postavljen za sefa strucnog staba i krenuo da radim. :cheers:
Последње учитавање од Jezda дана 04 Апр 2015, 20:40, учитано 2 пута укупно.
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Jezda »

[ Part 2 ] Upoznavanje sa timom i prvi transferi
Vec posle prvog sastanka i odradjenog treninga sa ekipom, uvideo sam da su veoma ambiciozni i zeljni dokazivanja.Sto se tice ciljeva za ovu sezonu, zacrtali smo 3.poziciju u JSL i osvajanje kupa, dok za kvalifikacije za LE nemamo neki konkretan cilj vec da idemo dokle god mozemo.
Pojacanja su nam trebala na poziciji levog beka i na poziciji zadnjeg veznog.Doveli smo bivseg igraca Zenita i Udinezea Aleksandra Lukovica.Iskoristili smo to sto je free, i dobili sigurno najkvalitetnijeg beka u JSL.Sto se tice zadnjeg veznog jos uvek tragamo za dobro pojacanje na toj poziciji, prioriteti su Frimpong iz Napretka i Alu Dijara koji je kao i Lukovic free.Doveden je jos i Vujadin Savic, bivsi igrac Zvezde i Bordoa koji je takodje bio free.Sasvim sigurno jedan od boljih stopera u JSL.
СликаСлика
Последње учитавање од Jezda дана 05 Апр 2015, 16:21, учитано 1 пут укупно.
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Opravio sam ti slike, valjda si ove hteo da staviš. Kad izguglaš sliku, desni klik na nju, pa view image i ako ti se gore pojavi link koji se završava sa .jpg ili .pgn onda njega kopiraj ovde u img okvir.


Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Jezda »

zele пише:Opravio sam ti slike, valjda si ove hteo da staviš. Kad izguglaš sliku, desni klik na nju, pa view image i ako ti se gore pojavi link koji se završava sa .jpg ili .pgn onda njega kopiraj ovde u img okvir.


Slika
Hvala ti, nikada pre nisam ovo radio pa zbog toga ima nekih gresaka :D
Mozes li mi samo reci kako da ubacim sliku sa kompa ?
Hvala unapred
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

odeš na dodaj.rs ili na imgur.com i uploaduješ sliku, pa onda ovde kopiraš link koji već ima img zagrade, (ne moraš da ih ubacuješ preko foruma)
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Jezda »

[ Part 3 ] Kvalifikacije za LE i postignut dogovor oko saradnje sa Dinamom iz Moskve
Na zrebu za prvo kolo kvalifikacija za LE izvukli smo klub iz Azerbejdzana Qabala.Odmah sam znao da nece biti nimalo lako, jer je njima sampionat vec uveliko u toku tj. spremni su za razliku od nas kojima je mec fitnes manji od 60 u proseku...
Слика
Kao sto vidite ispali smo iz kvalifikacija.U prvom mecu u Beogradu sve je islo po planu, mada smo mogli da damo jos koji gol.A onda je dosao mec u Azerbejdzanu.Matic je igrao rovit, morao sam da rizikujem sa njim svestan znacaja utakmice.Ne znam kako ali izgubili smo sa toliko velikom razlikom.Odbrana je bila ocajna, imali smo vise suteva od njih bili konkretniji ali nismo imali srece i snage.Svakako ne bi mogli daleko da doguramo u kvalifikacijama, ali smo mogli da zaradimo neku paru.
Слика
Postigli smo dogovar sa Dinamom iz Moskve i sada mozemo da uzimamo njihove igrace koji nisu u prvom planu.Mogli smo da biramo izmedju njih, Dinamo Kijeva i Sahtjora.Ovo je sigurno jos jedan veliki korak u napretku Cukarickog!
Последње учитавање од Jezda дана 06 Апр 2015, 11:12, учитано 1 пут укупно.
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Jezda »

[ Part 4 ] Dve prijateljske utakmice i jos jedan transfer
Posle ispadanje iz kvalifikacija za LE ostalo nam je jos otprilike mesec dana do pocetka JSL.Odlucio sam da zakazem dve prijateljske utakmice da bi ekipa sto bolje docekala prvenstvo.Izbor je pao na Javor i Osijek.Obe utakmice su odigrane u Beogradu.
Evo i rezultata:
Слика
Mogu biti zadovoljan posle ove utakmice, jer smo od 30min. igrali sa igracem manje.Zadnji vezni Todorovic dobio je crveni karton pri rezultatu 0-0.
Слика
Za razliku od prosle utakmice, ovom nikako nisam zadovoljan.Ekipa je pretrpela dosta kritika posle utakmice, kako od mene tako i od medija.Ocajna odbrana, ocajni napadaci ne mogu 100% sanse da iskoriste.No, najbitnije je da smo podigli kondiciju i mec fitnes i sada smo spremni za pocetak sezone!
Sto se tice transfera, doveden je Stefan Petrovic koji igra na poziciji zadnjeg veznog.Prosao je omladinsku skolu Crvene Zvezde.Imace ulogu Backup-a...
Слика
Последње учитавање од Jezda дана 06 Апр 2015, 20:18, учитано 2 пута укупно.
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”