FK Vojvodina 15/16

Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Svaka čast Vojvodini na pobedi. Ovo je najbolja utakmica nekog našeg kluba u poslednjih ko zna koliko godina. Veceras apsolutno nije bilo niti jednog lošeg pojedinca u timu Vojvodine. Razbili su Samdoriju. Još jednom svaka čast na pobedi i pre svega na prikazanoj igri, meč za uzivanje.
Корисников грб
the Stig
Youth Team Coach
Поруке: 149
Придружен: 09 Нов 2010, 23:07
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од the Stig »

Kako su ih iskusno punili na kontre, ovo kao Dinamo Kijev sa kraja prošlog milenijuma da sam gledao.

Stvarno svaka čast momcima - dišu kao jedan (bar je to danas tako izgledalo), a 70% ih je dovedeno pre mesečak dana.
Последње учитавање од the Stig дана 30 Јул 2015, 23:16, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Vosa je uvek igrala bolje protiv jacih ekipa nego protiv slabijih. Partizan, Zvezda, Bursa, Atletico... valjda sto mogu da igraju fudbal naspram nase JSL gde trener jebe majku igracima ako predju centar..

Dok se to ne popravi liga ce biti u kurcu, jer mi nismo izbacili krstenog napadaca jos od Sava Milosevica...
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Lazo Bakmaz: Igraci Sampdorije idu da prime od navijaca ono sto su im namenili...
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ivanić: Neću u Zvezdu!

:mozzart:

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/ivanic-necu-u-zvezdu/111818
Majstor!

Слика
Последње учитавање од citizen дана 31 Јул 2015, 00:10, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo za momka. Tako treba.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Da je izjavio da nece u Partizan ti bi napisao da je budala i da treba da istrune u Vosi i sl :)

Da je srece pa da stvarno mora da se odvrne kesa i da se izvade pare za dobrog igraca. Pa ja bih voleo da svi ovako razmisljaju, sad bi u Krusevcu gledao Ligu Evrope jer bi Napredak imao Regana, Bojica, matica, MIrosaveljvica, Trujica, Gavrica, Cvetkovica, Udovicica, Janicica, Milosevica itd itd. kakav je to tim bio jbte ali svi pohitali u BG. Centrala jbga, sta ces.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

zele пише:
Bugi пише:
Sloba пише:Šta fali Ožegoviću? On je za Borac igrao odlično.

Samo što je jako prljav i bezobrazan. Nema ni malo fer pleja u sebi.
Pored diskutabilnih igrackih kvaliteta decko je tempirana bomba za svlacionicu.Sto je najgore,u slucaju da dodje,to nece biti zato sto je neko prepoznao njegov igracki kvalitet,nego zbog kombinacija njegovog menadzera i ljudi iz uprave Vojvodine.Daleko mu lepa kuca.
Svakako da ovo sada deluje smesno,ali to je misljenje 99,9% navijaca Vojvodine.Uostalom,neozbiljno je suditi na osnovu 2-3 utakmice.Videcemo na kraju sezone kada se sve sabere,nije problem,pojescu govno ako odigrao sezonu iz snova.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Orthodox пише:Da je izjavio da nece u Partizan ti bi napisao da je budala i da treba da istrune u Vosi i sl :)

Da je srece pa da stvarno mora da se odvrne kesa i da se izvade pare za dobrog igraca. Pa ja bih voleo da svi ovako razmisljaju, sad bi u Krusevcu gledao Ligu Evrope jer bi Napredak imao Regana, Bojica, matica, MIrosaveljvica, Trujica, Gavrica, Cvetkovica, Udovicica, Janicica, Milosevica itd itd. kakav je to tim bio jbte ali svi pohitali u BG. Centrala jbga, sta ces.
Ne bih to napisao i ne bih nikada.. to želim igračima poput onog smrada Petkovića što je i ovako već istrunuo kod vas. :)

Nema niko pravo da preti igračima a to FKCz godinama radi. Partizan u nekim drugim sportovima, Zvezda u fudbalu. Opšte je poznato kako je Zvezda dovodila igrače kroz istoriju.

Probali su na prljav način i Krstajića ali njegove reči se još prepričavaju "Jeste pa da mi se otac prevrće u grobu za koga sam potpisao...". Možda bi i otišao kod vas al neko je načuo tu rečenicu i momak je završio u Partizanu. Svi znamo kakvu je kasnije karijeru Mladen Krstajić imao.

Sem toga i ako navijam za Partizan daleko sam više naklonjen manjim timovima i apsolutno mi je krivo zbog torture i nepravednosti koja vlada u Srbiji i atmosfera koja se stvara a koja glasi da određeni timovi moraju biti prvaci, oni i niko treći.

Bar nisam zaslepljen ljubavlju. Svaki put sam kritikovao sudije kada nam pomognu jer ja ne volim taj ciganski način pobede...

Ali dobro tema je i ovako Vojvodina.

Po FKV bi bilo super da Zenga ostane :D

A druga stvar voleo bih da FKV progresuje. Biće ovo zanimljiva borba za titulu između FKP, FKČ i FKV :D Realno su ove tri ekipe najviše pokazale gledajući Evropu od starta sezone. Jedva čekam utakmice JSL :ole:
Последње учитавање од Sloba дана 31 Јул 2015, 03:12, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sa uefinog sajta.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Neverovatna utakmica, pregazili smo Samdoriju. Juce je postojao samo jedan tim na terenu. Disali su svi kao jedan i dali 200% svojih mogucnosti. Ubedljivo najbolji mec koji sam u skorije vreme gledao. I sada neka neko nesto kaze kada se predloze povecanja za igrace Vojvodine u researchu. U Novom Sadu dati bar jedan gol i posao je osiguran.
Последње учитавање од džo дана 31 Јул 2015, 12:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

džo пише:Neverovatna utakmica, pregazili smo Samdoriju. Juce je postojao samo jedan tim na terenu. Disali su svi kao jedan i dali 200% svojih mogucnosti. Ubedljivo najbolji mec koji sam u skorije vreme gledao. I sada neka neko nesto kaze kada se predloze povecanja za igrace Vojvodine u researchu. U Novom Sadu dati bar jedan gol i posao je osiguran.


p.s
Kakav kompleks ovaj Slobodan i dzaba pokusava to da sakrije nekom satro objektivnoscu.
Ja sam počeo polako i detaljno da dajem predloge za research, sugeriši i ti slobodno.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

:cheers: Utakmica odigrana za udžbenike. Nema greške, lavovska borba, timska igra i prelep fudbal.
Корисников грб
Bugi
Youth Team Coach
Поруке: 183
Придружен: 06 Окт 2013, 10:52
Место: Sremska Mitrovica
Klub koji vodite: Roma
Status: Није на вези

Порука од Bugi »

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sloba пише:
Orthodox пише:Da je izjavio da nece u Partizan ti bi napisao da je budala i da treba da istrune u Vosi i sl :)

Da je srece pa da stvarno mora da se odvrne kesa i da se izvade pare za dobrog igraca. Pa ja bih voleo da svi ovako razmisljaju, sad bi u Krusevcu gledao Ligu Evrope jer bi Napredak imao Regana, Bojica, matica, MIrosaveljvica, Trujica, Gavrica, Cvetkovica, Udovicica, Janicica, Milosevica itd itd. kakav je to tim bio jbte ali svi pohitali u BG. Centrala jbga, sta ces.
Ne bih to napisao i ne bih nikada.. to želim igračima poput onog smrada Petkovića što je i ovako već istrunuo kod vas. :)
Jadno :yesko: Da je tada Petkovic presao u Partizan onda bi bio dobar... :noway:

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=26&nav_id=746662
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Da je Petkovic dosao onda Vule ne bi dao gol Steaui i imali bi losiji rezultat pred revans
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ne mračite u pogrešnoj temi. :gunman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ali Ivanić nema predugovor sa Partizanom pa da ode u C. zvezdu i obrnuto u zadnjem momentu. To je jadno.

Ivaniću je najbolje da uopšte ne igra ni za večite već da Voši pomogne i ode u inostranstvo za par miliona. To bi bila višestruka korist.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

stvarno jako humane cene:

Слика

SVI NA STADION :fanman:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”