FK Vojvodina 15/16

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Dex11 пише:VOSHA - PLZEN ,dobro je, moze se tu proci :fanman: :cheers:...prvi mec u PLZEN -u
Smes u cisternu piva da Plzenj ide dalje ?
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

foloW пише:
Dex11 пише:VOSHA - PLZEN ,dobro je, moze se tu proci :fanman: :cheers:...prvi mec u PLZEN -u
Smes u cisternu piva da Plzenj ide dalje ?
decko smaras me polako, idi i igraj se sa lutkom Bibera ili sta vec rade u tvojim uzrastu :poz:
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

koliko je ovaj folow dosadan lik
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

foloW пише:
Dex11 пише:VOSHA - PLZEN ,dobro je, moze se tu proci :fanman: :cheers:...prvi mec u PLZEN -u
Smes u cisternu piva da Plzenj ide dalje ?
koliko ja znam maloletnoj deci je zabranjeno pivo :zelenko:
Последње учитавање од Igorz дана 07 Авг 2015, 14:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Igorz пише:
foloW пише:
Dex11 пише:VOSHA - PLZEN ,dobro je, moze se tu proci :fanman: :cheers:...prvi mec u PLZEN -u
Smes u cisternu piva da Plzenj ide dalje ?
koliko ja znam maloletnoj deci je zabranjeno pivo :zelenko:
Ostane mi sad duzan pa je salje za mesec dana
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

rodjendan?razlog vise za opkladu
ako nekog zanima kako plzen igra ima ceska liga na areni vikendom, ja sam gledao par tekmi, nisu losi ali realno kad je mogla sampa da padne mogu i ovi, samo sto ovi nemaju zengu na klupi nego normalnog trenera
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Razlika između Italijana i Čeha je ta što su Česi spremni za sezonu jer njihova traje ko i naša. Italijani se ne fokusiraju toliko na LE. Senzacija jeste izbacivanje Sampdorije ali ne treba se previše zaletati.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Razlika između Italijana i Čeha je ta što su Česi spremni za sezonu jer njihova traje ko i naša. Italijani se ne fokusiraju toliko na LE. Senzacija jeste izbacivanje Sampdorije ali ne treba se previše zaletati.
a jaaaoooj sada ce Ceska Liga ispasti jos da je kvalitetnija od Serije A :wtf: ... :xD: , ma to je mlacenje prazne slame i mnogo filozofije...ali vidim ovde i da je bitno sa kojim mentalitetom si odrastao, nemoj podcenijivati nikoga ALI sto mnog mnogo je, za nasu Ligu su mozda stepen bolji ali inace...ali necemo vise o tome, videcemo da li ce nasi da se "ukake" kao u revans -u protiv Sampdorije (nadam se da nece ali predpostavljam...) ili ce da igraju pobednicki, pomoc ce da dobiju sa raznih strana:

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Češka liga je daleko kvalitetnija od srpske. :cheers:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ložiš se previše, Plzen je neatraktivna, ali jaka ekipa kojoj je stalo da igra grupnu fazu LE. Ne kažem da ne može Voša protiv njih i da će ispasti odmah, ali neće biti nimalo lako. Naravno, bolje je igrati protiv Plezena nego protiv Dortmunda ili Sautemptona, ali daleko od toga da je Plzen slab protivnik.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

zele пише:Ložiš se previše, Plzen je neatraktivna, ali jaka ekipa kojoj je stalo da igra grupnu fazu LE. Ne kažem da ne može Voša protiv njih i da će ispasti odmah, ali neće biti nimalo lako. Naravno, bolje je igrati protiv Plezena nego protiv Dortmunda ili Sautemptona, ali daleko od toga da je Plzen slab protivnik.
vidi sve to stoji ali nemoj da odmah neko pocinje Cehe i Italijane da uporedi, to je suludo :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sa razlogom upoređujem Čehe i Italijane. Pazi sada, Česi naravno nisu jači i nemaju jaču ligu od Italijanske ali ono o čemu ja pričam ti zaobilaziš.

Ja bih voleo da Voša prođe ali biće daleko teže nego sa Sampdorijom i to su činjenice. Gol ili dva mogu da odluče dvomeč.

Da li ti pratiš inače fudbal ili samo naše ekipe? Ja svake godine odgledam po kolu par utakmica u okviru kvalifikacija (svakog kola jer kasnije pratim samo određene ekipe u grupama). Italijane i Engleze ne zanima UEL mnogo ali to je i manje važno. Ekipe koje kreću od 1,2,3 kola te utakmice video kao pripremne (sa razlogom) dok to sa Česima nije slučaj. Česima daleko pre počinje sezona kao sada i nama. Spremni su apsolutno. Nisu igrali utakmice kao da su im prijateljske. Radi se o ekipi koja je u zadnje tri sezone čak dva puta imala čast da prezimi u Evropi. A da li da podsećam na ružnu stranu srpskog fudbala? To je jedino pošlo za rukom Partizanu otkada je ovakav/sličan sistem i to pre više od 10 godina.

Vojvodina je sve samo ne favorit i ako se ne podignu previše imaće odlične šanse da pruže dobar otpor, možda i pobede odu u UEL što bi našem fudbalu koristilo.
Последње учитавање од Sloba дана 07 Авг 2015, 18:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Sa razlogom upoređujem Čehe i Italijane. Pazi sada, Česi naravno nisu jači i nemaju jaču ligu od Italijanske ali ono o čemu ja pričam ti zaobilaziš.

Ja bih voleo da Voša prođe ali biće daleko teže nego sa Sampdorijom i to su činjenice. Gol ili dva mogu da odluče dvomeč.

Da li ti pratiš inače fudbal ili samo naše ekipe? Ja svake godine odgledam po kolu par utakmica u okviru kvalifikacija (svakog kola jer kasnije pratim samo određene ekipe u grupama). Italijane i Engleze ne zanima UEL mnogo ali to je i manje važno. Ekipe koje kreću od 1,2,3 kola te utakmice video kao pripremne (sa razlogom) dok to sa Česima nije slučaj. Česima daleko pre počinje sezona kao sada i nama. Spremni su apsolutno. Nisu igrali utakmice kao da su im prijateljske. Radi se o ekipi koja je u zadnje tri sezone čak dva puta imala čast da prezimi u Evropi. A da li da podsećam na ružnu stranu srpskog fudbala? To je jedino pošlo za rukom Partizanu otkada je ovakav/sličan sistem i to pre više od 10 godina.

Vojvodina je sve samo ne favorit i ako se ne podignu previše imaće odlične šanse da pruže dobar otpor, možda i pobede odu u UEL što bi našem fudbalu koristilo.
vidi Slobo sve stoji, ali prvo ko prvo je malo cudno i mozda i napadno ako mene pitas da li pratim Fudbal u celini ili samo nase ekipe; pratio sam ga mozda i vise nego sto sam trebao (da li uzivo ili preko TV -a) nego da se pre skoncentrisem na bitnije stvari, koliko se ja secam taj Plzen je imao jednu sjajnu sezonu u Evropi (12/13), nisu imali bas tesku grupu ali i to prvo moras da savladas sve (Academica, Hapoel i mislim cak jedna pobeda protiv Atletica), 13/14 osmina Finale Evro Lige posle LS bilo je isto jos dobro, prosla sezona totalni pad...znaci od stare slave se ne zivi (jedino ako je Zvezda u pitanju, ali to je opet druga prica i dobro je sto smo onda osvojili vrh Sveta), to sto su u takmicenju je lepo, da su uigrani nisu (e to sam morao da trazim), dve utakmice u osrednjoj Ligi sa porazom i pobedom protiv timova srednjeg kvaliteta...smatram da je moguce sve, i ako su oni za nase ekipe objektivno vec veca prepreka :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Ovo se ne sme propustiti, koji kraljevi! :winner:

Код: Изаберите све

https://instagram.com/p/6GA77HTJtF/
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Слика
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

citizen пише:Ovo se ne sme propustiti, koji kraljevi! :winner:

Код: Изаберите све

https://instagram.com/p/6GA77HTJtF/
koji lik :xD: :winner:
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

citizen пише:Slika
kakav ambijent, od sada jos jedan screen saver :cheers:
Корисников грб
citizen
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1805
Придружен: 26 Окт 2010, 16:45
Место: Srbobran
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од citizen »

Počivaj u miru Radisave Rabrenović.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Počivaj u miru.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Neka mu je vecna slava!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”