FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

MB22
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 15 Дец 2010, 09:29
Место: Beograd, Srbija
Status: Није на вези

Порука од MB22 »

Prvo, svaka čast za trud!

Par stvari primecenih i pitanje:

Jeste li spajali sa pr0-ovim najnovijim update-om od pre par dana?

Berbatov i Slobodan Rajkovic su free na update-u, obojica potpisali za PAOK.
Simon Vukčević je free na update-u, potpisao još u julu za Enosis Paralmini sa Kipra.
Miloš Krasić nema 33.500 nedeljnu platu u Lechiji, već svega 3000 p/w

Nisu neke enormne greške, lako ću ja to za svoju dušu prepaviti u editoru, ali eto, tek da se napomene.

Elem, prelistaću danas da vidim kako su urađeni ino-transferi, jer ako se sećate zimus sam ja sa Acom radio update i pokrio sve lige, picajzla sam po tom pitanju pa bih da vidim sada kako je to ispalo. :zelenko:
DzagiBrat
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 09 Нов 2013, 17:39
Место: Ub
Status: Није на вези

Порука од DzagiBrat »

Cvija пише:
DzagiBrat пише:
averel80 пише:Kako bih voleo da je ovakva guzva kad se trazi pomoc u izradi velikih fajlova. Tada "iznenada" svi offline budu
nemoj da se ljutis ne znamo svi oko racunara ja znam da upalim fm do pre par meseci sam gledao kako ubaciti editor data u folder na yt. Imate nasu punu podrsku svaka cast stvarno na trudu ako treba da doturimo neke pare javi :shy: bezveze si nervozan zao mi je sto si izgubio vreme dok si pravi taj fajl za nas. :cheers:
Ovo je price za ... kako si nacio da koristis fm,mozes i editor,niko se nije naucen rodio.Sve se moze kad se hoce...i mora.A ova tema je dokaz da je Ivo Andric bio u pravu kad je rekao':"Čovjeka ćete najbolje upoznati ako ga promatrate kako se ponaša kad se nešto dijeli besplatno"...ljudi imate vremena cemu zurba...

:cheers: :cheers: :cheers:
ajde bre druze iskuliraj malo vecito ti smeta nesto vecito volis da prozivas ljude.
inace meni sve radi ekstra
Корисников грб
mekdajs
Youth Team Coach
Поруке: 157
Придружен: 27 Окт 2010, 18:38
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од mekdajs »

MB22 пише:Prvo, svaka čast za trud!

Par stvari primecenih i pitanje:

Jeste li spajali sa pr0-ovim najnovijim update-om od pre par dana?

Berbatov i Slobodan Rajkovic su free na update-u, obojica potpisali za PAOK.
Simon Vukčević je free na update-u, potpisao još u julu za Enosis Paralmini sa Kipra.
Miloš Krasić nema 33.500 nedeljnu platu u Lechiji, već svega 3000 p/w

Nisu neke enormne greške, lako ću ja to za svoju dušu prepaviti u editoru, ali eto, tek da se napomene.

Elem, prelistaću danas da vidim kako su urađeni ino-transferi, jer ako se sećate zimus sam ja sa Acom radio update i pokrio sve lige, picajzla sam po tom pitanju pa bih da vidim sada kako je to ispalo. :zelenko:

Код: Изаберите све

http://www.paokfc.gr/en/a-team/first-team-2-en/a-team-roster-en/
Бербатов је ту али Рајковића нема.
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

DzagiBrat пише:
Cvija пише:
DzagiBrat пише: nemoj da se ljutis ne znamo svi oko racunara ja znam da upalim fm do pre par meseci sam gledao kako ubaciti editor data u folder na yt. Imate nasu punu podrsku svaka cast stvarno na trudu ako treba da doturimo neke pare javi :shy: bezveze si nervozan zao mi je sto si izgubio vreme dok si pravi taj fajl za nas. :cheers:
Ovo je price za ... kako si nacio da koristis fm,mozes i editor,niko se nije naucen rodio.Sve se moze kad se hoce...i mora.A ova tema je dokaz da je Ivo Andric bio u pravu kad je rekao':"Čovjeka ćete najbolje upoznati ako ga promatrate kako se ponaša kad se nešto dijeli besplatno"...ljudi imate vremena cemu zurba...

:cheers: :cheers: :cheers:
ajde bre druze iskuliraj malo vecito ti smeta nesto vecito volis da prozivas ljude.
inace meni sve radi ekstra
izvini na takvom misljenju,cilj mi je bio da ukazem na greske,da bi sledeci put bilo bolje...
Последње учитавање од Cvija дана 09 Сеп 2015, 12:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Njupa
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 03 Окт 2012, 00:32
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од Njupa »

Наишао сам на нешто чудно, када хоћу да региструјем играче за ЈСЛ, максимум играча који могу да региструјем је 99 а било је 25, ништа страшно, него чисто да знате.

За сад све остало шљака к'о подмазано, свака час' :winner:
Директна Акција!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Popravicemo to sto ne valja. :yesko:
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Prvo da se zahvalim na dodatku :cheers: Sto se tice samog dodatka,profurao sam nekih mesec dana u igri bez ikakvih bagova.Jedini bag koji sam video je ovo na sta je vec ukazano tj max 99 igraca za nasu ligu,i Slobodan Rajkovic na free.Ostalo je sve u redu ili bar ja nisam primetio nista vise.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja sam primetio gresku-igraci do 19 igraju prijateljske i u toku zimske pauze a ne bi trebalo. Ispravice se
Корисников грб
MakiScz
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 07 Сеп 2013, 14:28
Место: Surdulica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од MakiScz »

Zar nije moglo malo manje grobarski database??? Petrovic veci pa od Ibanjeza?? pa ibanjez je Roberto Karlos za njega licno!!! Jovic -8... Ima toga jos al ovo bode oci najvise. Cudi me sto vlahovicu i lukicu niste -9 stavili?? Da ne poverujes...
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Zab sam da pitam,da li mogu sam u editoru da ispravim ovo sa registracijom igraca za nasu ligu?
driperthc
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 04 Мар 2014, 00:01
Место: smederevo
Status: Није на вези

Порука од driperthc »

Ovaj Cvija je jebena iskomleksirana nakaza, sine izadji iz kuce nekad jebes tvoj zivot.......
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

driperthc пише:Ovaj Cvija je jebena iskomleksirana nakaza, sine izadji iz kuce nekad jebes tvoj zivot.......
ok,hvala,pozz

:cheers: :cheers: :cheers:
NemanjaBabic97
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 12 Сеп 2011, 10:06
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од NemanjaBabic97 »

По мени такође мало нереално да Петровић има већи ПА и ЦА од Ибањеза
Градишка воли Звезду! :zvezda:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

NemanjaBabic97, MakiScz, ibanjeza su tako napravi madjari gde je bio proteklih godinu dana, mi ga nismo dirali posto je odigrao svega 3 tekme za Zvezdu i nije pokazao nista sem suta osim toga ima 29 godina i ne napreduje dok je Nemanja Petrovic dete od 20 godina igra za mladu reprezentaciju Srbije i mnogi ljudi u Srbiji kazu da ima potencijal ali da je jos uvek mlad. CA i PA nije isto moze neko da ima PA 200 ako ima CA 10 i 26 godina ne vredi ni pisljive marke. Sto se tice Rajkovica i Berbatova moze da se desi da su mi promakli. IZVINITE!!! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
MakiScz
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 07 Сеп 2013, 14:28
Место: Surdulica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од MakiScz »

Sve je to u redu znam razliku izmedju pa i ca, al je ipak grobarski database... :D A i Plavsic i Srnic samo 129 pa... Da ne budem previse subjektivan i Mirko Ivanic je moglo malo vise... :D
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

MakiScz, pitaj resarchera za Srbiju Dukissa Nisliju zasto su takvi CA i PA ja nista nisam radio, samo je odradjeno realno, sto nekom smeta sto neki igraci Partizana imaju veci potencijal to vec nije problem managera, ako ti se ne svidja imas editor udji lepo ispravi si igrace sve na max i osvajaj. :poz:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Aco, jeste radili CA i PA prema onome što se sprema za fm16?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
MakiScz
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 07 Сеп 2013, 14:28
Место: Surdulica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од MakiScz »

Ne smeta mi sto igraci partizana imaju veliki pa nego sto ostali imaju mali... :D Normalno da cu da ispravim. :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ajde malo ovde da držimo mir. Dobili ste apdejt. Ono što ne valja ispravićemo. :cheers:
Корисников грб
MakiScz
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 07 Сеп 2013, 14:28
Место: Surdulica
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од MakiScz »

Mirni smo... :D Ne mislim nista lose, hvala za apdejt i svaka cast za trud. I ispravite normalno. :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”