KK Crvena Zvezda 2015/16

Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Sa Efesom u Vrscu izgleda.
Papučar
Assistant Manager
Поруке: 787
Придружен: 09 Мај 2011, 11:02
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Papučar »

zasto ne igraju u na Spensu? Tamo se, navodno, smesti 11 000 ljudi. Bar su tako govorili 2005. tokom Eurobasketa
Последње учитавање од Papučar дана 11 Феб 2016, 22:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iHx-ww_pfk4[/youtube]

Jako mocno ovo izgleda.

p.s. Mora Danguba u top 5 hajlajta :ave:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8-oTyAvd4FE[/youtube]
Последње учитавање од paske дана 11 Феб 2016, 22:17, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Miler pevuši. :ave:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Što kaže Zele, bilo je malo problema u 2. i 3. četvrtini, pre svega usled neigranja Jovića, koji je trebao da igra, ali se na samom početku utakmice pokazalo da ipak nije u stanju da nastavi utakmicu protiv Cedevite. Pokazalo se i ovoga puta koliko je Jović bitan za Zvezdinu igru, i da Vasilije nije odigrao svoju najbolju utakmicu od kada je došao u Zvezdu, bilo bi ovo jako neizvesno. Radonja je rekao na konferenciji posle utakmice da će Jović biti spreman za kup Koraća.
Kao što sam i rekao, najbitnije je da se pobedjuje kući i ako tako nastavimo, mislim da neće biti problema oko prolaza u TOP 8.

Edit: Слика :zvezda: :cheers:
Последње учитавање од Nikolaks95 дана 11 Феб 2016, 23:30, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wuwtmRz ... e=youtu.be[/youtube]

Sve se moze kad se hoce. :)
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_jFIXjjQSdA[/youtube]

Voleo je Radonja da zapali sa 6,75. :zelenko:
Последње учитавање од paske дана 12 Феб 2016, 21:05, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tad je bila 6.25m. :)

Efes izgubio u Grčkoj, Pao se pojačao, doveli su neke čamuge, videćemo kakvi su i od čega su. U suštini stojimo dobro, raspored nam je kul, dočekujemo Pao, Efes, Darušafaku, a gostujemo Cedeviti, Unikahi i Lokomotivi. Od Fenera ćemo opet izgubiti, pa da igramo i na Marsu, tako da tu tekmu ne treba ni računati. Verovatno će nas i Lokomotiva prebiti, jebeš ga. Ako budemo i u revanšima imali 4-3 skor, lagano prolazimo, mada mislim da i sa 3-4 skorom možemo proći, ali je važno dobiti direktene rivale za prolaz. Bitno je tući PAO i Efes, te dve tekme nam širom otvaraju vrata top 8 faze i onda samo protiv Darušafke i(li) Cedevite da potvrdimo plasman.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Kako god se zavrsilo, ovo poluvreme da udje u kosarkaske udzbenike pod pojmom "demoliranje kolege trenera", jer ovo sto je Dzikic uradio Radonjicu je demoliranje.

Gazda vracaj Mekela da ima bar neko da prenese loptu...
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Mrs Radonjicu!

Treba zvati udruzenje trenera da dodju da mu spale diplomu trenera.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sramota
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Dokle ce moji oci morati da trpe kosarku gde je glavni faktor odbrana Lazica, PnR igra za Cirbesa i gde se zagovara usrana odbrana a poeni se primaju kao na traci? Kada ce se glupi treneri urazumiti i preci na americki run and gun sistem?

Слика
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Da ste primali kao na traci niste...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne mislim bas bukvalno na traci ali 15+ u jednom trenutku je nedopustivo ako toliko kenjas o tom glupom segmentu igre.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Odbrana je u košarci najvažnija. Čvrsta igra koju je demonstrirao Džikić je dobila utakmicu. :cheers:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

paske пише:Ne mislim bas bukvalno na traci ali 15+ u jednom trenutku je nedopustivo ako toliko kenjas o tom glupom segmentu igre.
15+ je bilo radi vaseg ocajnog suta iz igre. Nije ni nas bio nesto bolji, ali eto, bio je bolji za tih 8 poena.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne mogu ja vama objasniti to nagrizanje mozga koje ja trpim ulogom Branka Lazica u klubu i takvih igraca po ostalim klubovima. Preko glave mi je vise forsiranja tog glupog segmenta igre. Kenja se o tome vecito a onda mi dodju oni preko okeana i strpaju 100 poena za pola sata. Hocu bre da gledam nadmetanje u poenima, neke izmisljenje suteve, neke driblinge sa lepom zavrsnicom a ne 5 faulova u prvoj cetvrtini takvih kretena kao sto je gorepomenuti...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

paske пише:ocu bre da gledam nadmetanje u poenima, neke izmisljenje suteve, neke driblinge sa lepom zavrsnicom a ne 5 faulova u prvoj cetvrtini takvih kretena kao sto je gorepomenuti
Bio je ol star pre neki dan, 350+ poena.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Bar bi znao za sta sam platio kartu a ovako moram da gledam tzv. "takticke prekrsaje" u tzv. "odbrani", koji izazivaju sve vece gadjenje ka ovom sportu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ti si onda promasio drzavu, klub za koji navijas a Boga mi i kontinent. NBA je druga dimenzija. Racunas one koji odigraju 5 meceva u 7 dana i fizicki su tesko umorljivi sa evropskim kosarkasima koji sa 2 utakmice nedeljno imaju dusu u grkljanu. Ja bas gotivim ovakvu igru na noz, taktiziranje. Volim suteve za tri i lepe poteze ali i agresivnu, sporiju igru.

A kad smo kod izmisljenih poena, neke trojke Partizana veceras nisu po tvom ukusu? :rugalica:

Zele, gledao sam nesto malo taj all star mec ali to je biznis i zabava. Nisu se trudili uopste da igraju odbranu. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 21 Феб 2016, 03:01, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”